Znieczulenie

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Znieczulenie - nowoczesna technologia, także farmakologiczna, wywołująca niezwykłą przemianę Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego w kampanii prezydenckiej 2010. Znieczulenie to - jak każde - ustąpiło po zajęciu II, zaszczytnego miejsca w wyborach prezydenckich 2010.

Próba egzegezy farmakologicznej

Znieczulenie (anestezja, gr. αν- an-bez” + αἲσθησις aisthesiszmysłu”) - bezpieczne i bezbolesne przeprowadzenie pacjenta przez czas operacji lub innego, potencjalnie bolesnego lub nieprzyjemnego zabiegu medycznego. W większości przypadków polega na zablokowaniu receptorów bólowych (nocyceptorów) lub przerwaniu przewodzenia we włóknach nerwowych. wg Wiki

W związku w centralną funkcją Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego, znieczulenie musiało należeć do kategorii blokad centralnych, tzw. znieczuleń zewnątrzoponowych, ponieważ jego skutki były obserwowalne podczas publicznych wystąpień Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego.

Dodatkowym argumentem wspierającym powyższą tezę jest brak objawów znieczulenia u wielu odnowicieli, tak zwanych skrzydłowych członków partii, którzy w tle suflowali ciemnemu ludowi, że "Jeszcze Wolska nie zginęła". Cnd.

Próba egzegezy semantycznej

Ograniczanie się li tylko do wykładni farmakologicznej jest ewidentnym semantycznym nadużyciem:

Analizując diagnozę wybitnej PiSocjolożki prof. Jadwiga Staniszkis, dochodzimy do dualnie logicznego wniosku, iż dopiero znieczulenie także w sensie farmakologicznym połączone ze znieczuleniem per se może oddziaływać na takiego geniusza, jakim niewątpliwie był jest i będzie Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński.

Wprawdzie w gwarze ludowej słowo znieczulenie jest synonimem zwyczajnego schlania się aż do utraty świadomości, ale przecież nikt, nigdy nie widział Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego] (w przeciwieństwie do niejakiego Aleksandra Kwaśniewskiego), jak się zatacza.

Ponadto Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński, "był znieczulany", a zatem nie znieczulał się sam ergo nie pił. To kolejny dowód, że znieczulenie także w sensie ludowym nie zostało zastosowane. Cnd.

Systematyka znieczuleń

Psychologowie i psychiatrzy niezgodni co do źródeł znieczulenia per se. Jedna z hipotez uznaje ten proces za odmianę technologii stealth1), ponieważ obraz Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego po jej zastosowaniu był zupełnie inny od rzeczywistego.

Obrazy kliniczne


Objawy kliniczne znieczulenia także w sensie farmakologicznym

Chronologia ustępujących objawów znieczulenia także w sensie farmakologicznym

RETORYKAJAROSLAWAKACYZNSKIEGO-1-.jpeg

Przypisy

1) Przykładowe technologie stealth:

Patrz też

Linki zewnętrzne