Sytuacja w jakimś sensie niebywała

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Sytuacja w jakimś sensie niebywała (SWJSN) - błyskotliwy związek frazeologiczny wprowadzony na specjalnej konferencji prasowej dnia 28.12.2011 r. do tezaurusa nowomowy przez samego Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego w związku z opublikowaniem dnia 23.12.2011 r. przez postkomunistę lewicowego polityka, Komisarza ds. Prywatyzacji bądź Likwidacji Szpitali, niejakiego Bartosza Arłukowicza znowelizowanej listy leków refundowanych, z której, w celu masowej eksterminacji ogólnonarodowej kilkudziesięciomilionowej większości Prawych Wolaków, usunięto847 rzekomo przestarzałych leków, a leki i paski dla cukrzyków nie zostały w ogóle uwzględnione:

Próba egzegezy semantycznej

Z najgroźniejszym SWJSN mamy do czynienia, kiedy ciężko chorzy czują się zagrożeni i bardzo prawdopodobne, że rzeczywiściebardzo poważnie zagrożeni, ergo, kiedy poczucie prawie przechodzi w fakt hipotetyczny, co jest całkowicie zgodne z teorią względności, dialektyką stosowaną i dualizmem kaczologicznym . Cnd.

Jedyną szansą na zmniejszenie zagrożenia jest zmuszenie ministra do przerwania milczenia, co spowoduje przemianę SWJSN w sytuację w jakimś sensie bywałą (SWJSB), która jako oswojona nie jest groźna. Cnd.

Patrz też

Linki zewnętrzne