Nasza ręka

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Nasza ręka w wersji Gold
Nasza ręka dla Ciemnego Ludu

Nasza ręka - wyrażenie określające jeden z podstawowych instrumentów władzy wolskiej, służący do obdarzania zasłużonych Wolaków lukratywnymi stanowiskami, do których się nie kwalifikują. Niepożądanym skutkiem naszej ręki może być opowiadanie bajek i bzdur.

O istnieniu N. r. i podstawowych zasadach jej funkcjonowania, poinformował Naród w dniu 29.08.2007 sam premier Jarosław Kaczyński:

Synonimy i wyrażenia bliskoznaczne

  1. Specyficzną odmianą terminu N. r. jest wyrażenie "Trampolina", które wykorzystywane jest do opisania sytuacji osób, które nie otrzymały nominacji bezpośrednio od Braci Kaczyńskich Zjawiska biologicznego, lecz zostały wybrane przez wyborców tylko i wyłącznie dzięki umieszczeniu ich nazwisk przez Zjawisko na listach Jedynie Słusznej Partii i aktywnemu ze strony Partii poparciu. Ten wyjątkowo celny termin wprowadzony został do powszechnego użycia przez wybitnego intelektualistę Partii i ideologa PiSjanizmu, Joachima Brudzińskiego, który użył go w dniu 19.12.2007 w rozmowie z Moniką Olejnik (pseudonim operacyjny: "Stokrotka") podczas audycji "Gość Radia Zet":
  2. Funkcję bardzo podobną do "trampoliny" pełnią nowoczesne wyrażenia "otrzymać ogromną pomoc" lub "otrzymać ogromny awans", które wprowadzone zostały do obrotu oralnego w dniu 29.07.2010 przez samego prezesa-premiera-prawie-prezydanta Jarosława Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego w reakcji na niespodziewany akt niespotykanej agresji ze strony Marka Migalskiego, który okazał się być ukrytym agentem Układu:

Znani beneficjenci "naszej ręki", "trampoliny" lub "ogromnego awansu"

Zwycięzcy biorą wszystko
Najważniejszej z naszych rąk trzeba okazywać należny szacunek

Przykład klasycznego trybu postępowania przy uruchamianiu instrumentu "nasza ręka"

Poniżej zaprezentowano perfekcyjny przykład właściwej procedury prowadzącej do inicjalizacji działań składających się na instrument "Nasza ręka", w literaturze przedmiotu opisywanej jako procedura "Córka leśniczego".

Ten modelowy przykład podany został podczas błyskotliwego dialogu pomiędzy ministrami najlepszego w dziejach Wolski megamocnego rządu Naszego Umiłowanego Przywódcy, Naczelnika Państwa Wolskiego, Dobrego Pasterza i Nowego Zbawiciela Wolski, Obrońcy Europy przed islamem, Wielkiego Higienisty, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego, Jana Szyszki i Mariusza Błaszczaka, przeprowadzonego przed posiedzeniem rządu w dniu 13.06.2017 i zarejestrowanego dzięki uprzejmości Telewizji Polsat.

Bezczelna akcja okupantów mająca na celu zdyskredytowanie Naszej ręki

Porażający dowód kłamstwa: wyraźnie widać, że nowosądecka starówka ma po prostu kształt starówki, a nie żadnej dłoni, a ratusz wcale nie jest czarny (Fot.: Stanisław Śmierciak)

W dniu 21.07.2010 obnażona została oburzająca akcja kolaborujących z reżimem okupacyjnym wrogów narodu, którzy podjęli cyniczną próbę ośmieszenia i obrzydzenia społeczeństwu jedynie słusznej idei Naszej ręki.

Dokonali tego bohaterscy studenci z Duszpasterstwa Akademickiego "Strych" w mieście Nowy Sącz oraz ich opiekun, ojciec Robert Więcek, którzy błyskotliwie odkryli i nagłośnili bezczelną próbę powiązania naszej ręki z elementami pedalskimi, okultystycznymi oraz satanistycznymi, co w konsekwencji doprowadzić także miało do poddania miasta wpływom tych wrogich sił.

W ramach tej haniebnej prowokacji, międzynarodowe siły żydo-masońsko-liberal-postkomunistyczne-lewicowe, ośmielone wytoczoną przez okupantów bezprzykładną wojną z krzyżem pod Pałacem Prezydenckim i przy całkowicie biernej postawie kolaborujących z reżimem okupacyjnym władz miasta, usiłowały przeforsować haniebne logo Nowego Sącza, "kojarzące się z wróżeniem z ręki, czego Kościół nie akceptuje [...] a czarna kropka w środku dłoni dla satanistów ma oznaczać oddanie się we władanie szatana, zaś wielobarwność - symbolikę środowisk gejowskich."

Na szczęście niespotykanie błyskotliwi święci młodziankowie-patrioci ze "Strychu" nie dali się zwieść cynicznym "wyjaśnieniom" i manipulacjom projektantów logo z krakowskiej firmy Papaja Studio, którzy kłamliwie twierdzą, że kształt otwartej dłoni ma widziana z lotu ptaka starówka Nowego Sącza, czarny kwadrat w jej środku to lokalizacja ratusza, a otwarta, prawa dłoń to symbol dobrych intencji, zgody i porozumienia.

Patrz też

Linki zewnętrzne