Modelarstwo lotnicze w IV RP

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Nowa dziedzina patriotyczno-spiskowego rozwoju aktywności społeczno-politycznej ludu wolskiego powołana do życia w dniu 23.05.2016 przez dr Wacława Berczyńskiego, szefa komisji badającej przyczyny katastrofy smoleńskiej, przekształconej niniejszym w "Klub Modelarza IV RP".

Początkowy budżet "Klubu Modelarza IV RP" wynosi 4 mln. zł., ale z pewnością będzie hojnie wspierany przez resort obrony (podobnie, jak tego typu kluby w dawnej Sowdepii), którego szef nie wie, gdzie się podziała jedna z jego fregat (miała uczestniczyć w misji NATO na Morzu Egejskim, a tymczasem stoi sobie spokojnie w wolskim porcie).

Porażające kompetencje najwybitniejszych ekspertów w zakresie modelarstwa

  1. "Już od kilkuletniego chłopca interesowałem się bardzo lotnictwem, modelarstwem lotniczym, nawet zdarzało mi się że na święto lotnictwa siedziałem w samolocie bojowym w Białej Podlaskiej [...]. Oprócz tego wykonałem kilkaset godzin lotów odrzutowcami pasażerskimi, jako pasażer, przyglądając się temu jak pracują skrzydła i silniki samolotów w czasie lotu [...] w związku z tym czuję się dość kompetentny w tym zakresie. Jeżeli chodzi o materiały wybuchowe i skutki ich użycia, to zeznaję, że byłem w wojsku, gdzie miałem do czynienia na przykład z bronią strzelecką, granatami czy środkami strzeleckimi przeciwpancernymi. Dodatkowo, jako dziecko oglądałem wybuchające stodoły w czasie pożarów po wojnie" - prof. Jan Obrębski, wykładowca Politechniki Warszawskiej, wybitny ekspert, wtedy jeszcze zespołu Antoniego "Instytucji" Macierewicza, obecnie "Klubu Modelarza IV RP", w zeznaniu złożonym przed prokuratorem Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie, ppłk. Karolem Kopczykiem (09.05.2013)
  2. "Od zawsze jestem inżynierem, chyba zawsze nim byłem. Jako chłopiec budowałem modele, zajmowałem się układankami, budując je wraz z moją babcią" - inżynier Mam Frank Taylor, jeden z najwybitniejszych inżynierów współczesności, czołowy ekspert "Klubu Modelarza IV RP" wyjaśniającego okoliczności zamachu i mordu smoleńskiego, na konferencji prasowej (15.09.2016)

Nieoczekiwana dobra zmiana miejsc w prezydium Klubu Modelarza IV RP - 20.04.2017

W związku z podaniem do publicznej wiadomości faktu hipotetycznego, że to przewodniczący Klubu Modelarza IV RP, wybitny niegramotny modelarz IV RP, dr Wacław Berczyński "wykończył Caracale" jego misja jako przewodniczącego została uznana za zakończoną. Pełniącym obowiązki przewodniczącego został jego dotychczasowy zastępca, wybitny propagator teorii wybuchu, dr inż. Kazimierz Nowaczyk:

Instytucje wspierające patriotyczne modelarstwo

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 w Dęblinie

Te wiodące w Europie i na świecie zakłady będą głównym wykonawcą przełomowego dla wyjaśnienia szczegółów zamachu i mordu smoleńskiego Modelu TU - 154.

NASA!

W dniu 25.0.5.2016 na jaw wyszła powtarzana potem przez wszystkie wiodące światowe media, radosna informacja, że do badań perfekcyjnego modelu tupolewa (prawdopodobnie w skali 1 : 144), jako pierwsza na świecie zgłosiła swój akces najbardziej szanowana i prestiżowa instytucja badawcza - Amerykańska Agencja Kosmiczna NASA!:

Pierwsze prace modelarskie

Zamachowcy popsuli malutki hangar, aby uniemożliwić dotarcie do symulowanej prawdy kontekstowej o zamachu

Członek "Klubu Modelarza IV RP" Wiesław Binienda, ujawnił 17.09.2016 r. w TV Republika w rozmowie z Katarzyną Gójską-Hejke, że rozpoczęto już przeprowadzanie eksperymentów w tunelu aerodynamicznym:

W eksperymencie przeprowadzanym przez profesora trwa przerwa, gdyż:

Zakonczońe, ale nie zakończone prace modelarskie

W dniu 26.01.2017 r. Ministerstwo Obrony Narodowej poinformowalo rozentuzjazmowane rzesze Prawych Wolakow, że badania zakończyły się, a pozostałe testy będą przeprowadzane zgodnie z harmonogramem:

Ministerstwo nie podało jednak, jakie informacje w wyniku dotychczasowych badań udało się członkom podkomisji zgromadzić.

Wprowadzenie do efektów wysadzenia makiety w skali 1:1 - części kabiny ponad podłogą, zwanej przez wrogów narodu "garażem" lub "szopą"

Makieta w skali 1:1 - części kabiny ponad podłogą, zwanej przez wrogów narodu "garażem" lub "szopą"
W wyniku wybuchu z "szopy" nic nie zostało, a aresztowany przez Rosjan wrak wygląda znacznie okazalej

W dniu 10.04.2017 r., w nomen omen siódmą rocznicę zamachu smoleńskiego w TVP Info przewodniczący Klubu Modelarza IV RP dr Wacław Berczyński ujawnił szereg porażających i jedynie słusznych supozycji na temat przebiegu zdradzieckiego zamachu i samej katastrofy:

Konstrukcja wysadzonej makiety i przebieg eksperymentu

Wacław Berczyński, przewodniczący Klubu Modelarza IV RP w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej" opisał proces budowy i wysadzania makiety:

Planowane prace modelarskie

Wariant minimum: skrzydło

Wariant maximum: model całego samolotu

Ambitna inicjatywa upowszechnienia zaawansowanych modeli ruchomych i haniebne próby jej torpedowania przez wrogów narodu

Zderzenie.jpg

Po wyjściu na jaw radosnej pogłoski o planach związanych z ruchomymi modelami, doktor Wacław Berczyński zmuszony był do przekazania Narodowi wstrząsającej i zarazem smutnej informacji, że "Klub Modelarza IV RP" niestety nie będzie w stanie przeprowadzić wyczekiwanego przez kilkadziesiąt milionów Prawych Wolaków eksperymentu, w którym rozpędzony tupolew miał się zderzyć z brzozą wiezioną na dachu również rozpędzonego samochodu.

To ambitne brawurowe doświadczenie z całą pewnością ostatecznie i jednoznacznie obaliłoby mit "pancernej brzozy", z wykazaniem tym samym w sposób oczywiście oczywisty, że prezydencki tupolew zniszczony został przez Ruskich w efekcie zamachu.

Nie ma więc nic dziwnego w tym, że - jak donosi doktor Berczyński - tupolew 154M o numerze 102 zniknął z 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim (prawdopodobnie ukradziony został przez sprawców zamachu), a "Klub Modelarza IV RP" pozbawiony został środków na zakup nowego, zapewne w efekcie działań agentów KGB i WSI, zainspirowanych przez organizatorów i wykonawców bestialskiego mordu!

Wykonanie budżetu Klubu w okresie luty 2016 - marzec 2018

W ramach bardzo intensywnej działalności modelarskiej (model samolotu w skali 1:100, czyli ok. 50 cm długości oraz próbne wysadzenie "szopy") zamiast planowanych 4 mln zł. Klub zdołał wydać 5 mln 900 tys. zł. (z czego w 2016 r. zaledwie 1,5 mln zł.), o czym, jak też o planach modelarsko-badawczych na przyszłość z radością poinformował jego aktualny przewodniczący Antoni "Instytucja" Macierewicz w dniu 11.04.2018 r.:

Istniejące modele TU - 154 w mniejszej skali

Po co budować, skoro wystarczy pożyczyć albo kupić

Modele i akcesoria precyzyjnie dostosowane do porażających kompetencji członków podkomisji

Inne modele

Nieuporządkowane organizacyjnie inicjatywy modelarskie IV RP

Ściśle tajne modele prototypów dla lotnictwa wolskiego

Lotnictwo myśliwskie i bombowe

Przedstawione powyżej typy samolotów nie zostaną wprowadzone na stan uzbrojenia lotnictwa IV RP, ponieważ ich plany zostały podstępnie wykradzione przez sowieckiego agenta i opublikowane w internecie.

Znani z wnikliwości i szerokiej wiedzy wybitni eksperci lotniczy (zwłaszcza z grona udowadniających kolejne teorie spiskowe związane z katastrofą smoleńską), zwracają uwagę na nowoczesne i opływowe linie płatowców, jak też zapewniają, że do budowy przewidziano użycie najnowocześniejszych technologii typu "stealth", co tłumaczy, dlaczego nikt tych samolotów w IV RP nie widział.

Patrz też

Linki zewnętrzne