Konto mamy Jarosława

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Konto mamy Jarosława — konto bankowe, na którym znajdują się ściśle tajne wolskie rezerwy finansowe, przechowywane tam na wypadek wybuchu szczególnie niebezpiecznego dla państwa kryzysu. Decyzję o skorzystaniu z nich może podjąć jedynie naczelnik państwa, Jarosław Kaczyński.

Jarosław Kaczyński o tajnych rezerwach finansowych

Nie każdy Kaczor nie ma konta

Oto fragment wywiadu dla tygodnika Wprost, w którym Jarek wygadał (zapewne poddany hipnozie przez łże-dziennikarza) jedną z najściślej strzeżonych tajemnic IV RP:

Pomimo upływu czasu, prezes-premier Kaczyński imponuje niesłychaną konsekwencją w zakresie nieposiadania konta, choć - w odróżnieniu od wcześniejszych deklaracji - wyraźnie zaczął traktować to jako dziwactwo. O ważnych tych faktach, Ojciec Narodu zechciał osobiście poinformować internautów w dniu 01.02.2009 w wypowiedzi na łamach portalu onet.pl:

Epilog

Dnia 28.02.2009 "Super Express" poinformował, że Jarosław Kaczyński założył sobie konto w banku. Mało tego, prezes PiS robi zakupy przez Internet. Fakt ten u niezorientowanego obserwatora może budzić zdziwienie. Jednakże, strategia ta jest zrozumiała w kontekście kampanii na rzecz odzyskiwania przez naszą Partię naskórkowego elektoratu. W dalszej perspektywie działanie Jarosława będzie zmierzać do odzyskania Wolski z rąk okupantów ze zbrodniczego rządu Donaldu Tusku:

Patrz też

Linki zewnętrzne