Ukradziona Konstytucja

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Wprowadzenie

Zniszczonakonstytucja.jpg

Pełne wdrożenie dziejowego procesu odzyskiwania umęczonej Ojczyzny z brudnych łap reżimu okupacyjnego, odbudowy kompletnie zrujnowanej Wolski ze zgliszcz i budowy wymarzonej przez setki pokoleń patriotów tysiącletniej IV RP, jest zadaniem niespotykanie trudnym i wymaga pełnego zaangażowania oraz wielkiego poświęcenia nie tylko Wielkiego Biało-Czerwonego Obozu, kierowanego osobiście przez Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, Obrońcę Europy przed islamem, Wielkiego Higienistę, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego, ale także całej ogólnonarodowej większości Prawych Wolaków.

Najważniejszym jednak elementem efektywnego odrodzenia Wolski jest stworzenie trwałych, niezniszczalnych i jedynie słusznych podstaw prawnych takiego procesu, które niewątpliwie muszą zostać pilnie sformułowane w nowej Konstytucji IV RP.

Spełniając ten oczywiście oczywisty postulat, ogólnonarodowy Ruch Oporu już w 2010 roku przygotował pod nadzorem Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego, i - rzecz jasna - opublikował stosowny projekt najwyższego aktu prawnego IV RP, który w sposób oczywiście oczywisty spełnia wszystkie wymagania i postulaty Wielkiego Odrodzenia Ojczyzny w duchu jedynie słusznej ideologii PiSjanistycznej.

Haniebna prowokacja reżimu okupacyjnego

Zdając sobie doskonale sprawę z wysokiego prawdopodobieństwa haniebnych prób zamachu liberałów i zamiaru ukrycia przed społeczeństwem tego niepotykanie ważnego dla przyszłości IV RP dokumentu, patrioci z Ruchu Oporu zabezpieczyli go błyskotliwym kryptonimem "Ćwiczenie intelektualne"1).

Niestety na nic się to nie zdało, gdyż funkcjonariusze reżimu okupacyjnego dobrze wiedzieli, że szersze rozpropagowanie perfekcyjnego projektu z całą pewnością wzbudzi ogólnonarodowy entuzjazm całej patriotycznie zorientowanej kilkudziesięciomilionowej większości Prawych Wolaków i w sposób oczywiście oczywisty zapewni miażdżące zwycięstwo Sił Wolności i Postępu w wyborach parlamentarnych 2015 roku.

Z tego też względu w okresie kampanii wyborczej reżim zatrudnił szajkę sowicie opłacanych hakerów, z całą pewnością kierowanych zresztą bezpośrednio przez KGB i WSI, która dokonała haniebnego zamachu na demokrację i w efekcie zmasowanego przestępczego ataku, bezczelnie ukradła projekt świetlanej Konstytucji (kryptonim: "Ćwiczenie intelektualne") z witryny internetowej Ruchu Oporu www.pis.org.pl!

Na szczęście, dzięki wielkiemu poświęceniu, odwadze i wysokim kompetencjom bezimiennych bohaterskich patriotów, ten kluczowy dla przyszłości i powodzenia IV RP oraz przedłużenia bytu biologicznego Narodu Wolskiego, dokument został odzyskany i uratowany przed ostateczną anihilacją, a zawarte w nim zapisy dotyczące budowy IV RP i wdrażania jej jedynie słusznych pryncypiów mogą być upowszechniane, między innymi na witrynie www.historycy.org.

Realizując swoją statutową misję szerzenia prawdziwie prawdziwej prawdy historycznej o trudnych czasach wykuwania zrębów i budowy IV RP, a jednocześnie wychodząc naprzeciw słusznym oczekiwaniom ludu pracującego miast i wsi, Muzeum IV RP prezentuje poniżej omówienie najważniejszych tez i postanowień bezczelnie wykradzionej przez siepaczy reżimu Konstytucji (kryptonim: "Ćwiczenie intelektualne"), w szczególności dotyczących bezpośrednio organizacji światłej władzy, ściśle dopasowanej do pryncypiów nowoczesnego PiSjanizmu.

Najważniejsze regulacje zawarte w genialnym projekcie2)

IV Rzeczpospolita dla Wolaków (niem.: Ein Reich, Ein Volk)

Projekt Konstytucji (kryptonim: "Ćwiczenie intelektualne") stanowi bezpośrednie rozwinięcie światłej myśli Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, Obrońcy Europy przed islamem, Wielkiego Higienisty, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego, sformułowanej przez Niego już w 2007 roku3).

Ten niebywale słuszny postulat został błyskotliwie uwzględniony już w Art. 2 Konstytucji (kryptonim: "Ćwiczenie intelektualne"), w którym wyraźnie deklaruje się, że IV RP jest "wspólnotą narodową":

Jedynie słuszne i prawdziwie demokratyczne uprawnienia drugiego najlepszego w dziejach Wolski prezydenta - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomnego, dlatego dobrze stojącego, obrońcy dobrej zmiany Andrzeja Dudy (pseudonim sceniczny: "Maliniak")

 1. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy od objęcia urzędu będzie mógł rozwiązać Sejm bez przedstawienia uzasadnienia (Art. 94):
 2. Prezydent nie musi powoływać premiera i ministrów wybranych przez Sejm (Art. 122):
 3. Jeżeli prezydentowi nie spodoba się ustawa przyjęta przez Sejm, może sam z siebie zarządzić nad nią referendum i gdy Naródodrzuci, prezydent może rozwiązać Sejm (Art. 103):
 4. Jeżeli prezydent projekt swojej ustawy przed skierowaniem do Sejmu odda pod referendum, a parlament mimo pozytywnego wyniku referendumodrzuca, to może Sejm rozwiązać (Art. 105):
 5. Dla usprawnienia wdrażania procesów odnowy i uniknięcia mnożonych przez przestępczą opozycję zbędnych formalności na poziomie Sejmu lub referendum, prezydent może emitować rozporządzenia z mocą ustaw (Art. 62):
 6. Dla zabezpieczenia przed haniebnymi prowokacjami szajki liberałów, prezydent może zostać postawiony przed Trybunałem stanu jedynie za umyślne naruszenie Konstytucji (kryptonim: "Ćwiczenie intelektualne") (Art. 77), w odróżnieniu od premiera lub członków rządu, którzy odpowiadają przed Trybunałem także za nieumyślne naruszenia Konstytucji (kryptonim: "Ćwiczenie intelektualne"):

Relacje drugiego najlepszego w dziejach Wolski - po rządzie prezesa-premiera Jarosława Kaczyńskiego rzecz jasna - rządu premier Beaty Szydło z przestępczą i antywolską opozycją

 1. Dla uniknięcia szkodliwych, prowokacyjnych i najczęściej głęboko antywolskich debat sejmowych, Rada Ministrów, wnosząc projekt ustawy, może zabronić składania do niego jakichkolwiek poprawek (Art. 106):
 2. Dla uniknięcia bezczelnych prowokacji mnożonych przez przestępczą liberalną opozycję, inicjatywę ustawodawczą będzie miało nie 15 (jak obecnie) posłów, ale 36, przy czym liczba posłów w Sejmie ma ulec zmniejszeniu do 360 (Art. 60 i Art. 98):

Trybunał Konstytucyjny

 1. Dla zabezpieczenia się przed standardowymi cyrkowymi sztuczkami w znacznej części skorumpowanego i opanowanego przez wszelkiej maści agentów Trybunału, jego orzeczenia w sprawach zgodności ustaw z konstytucją, będą miały moc obowiązującą nie wtedy, gdy - jak jest obecnie - zwykła większość sędziów zakwestionuje zgodność z konstytucją, ale wtedy, gdy większość ta wyniesie cztery piąte (80 %) składu (Art. 135):
 2. Dla uniknięcia zbędnego zamieszania i zagwarantowania pełnej prawości Trybunału, prezydent powołuje prezesa i wiceprezesów TK nie prosząc niegodnych przecież zaufania i znakomitej większości skompromitowanych do cna sędziów o przedstawienie kandydatur, jak tego bezsensownie wymaga obecna antywolska konstytucja (Art. 128):

Trybunał Stanu

 1. W odróżnieniu od obecnej wrogiej Konstytucji, w myśl której większość członków Trybunału Stanu stanowić mają przedstawiciele wrogiej Narodowi kasty wykształciuchów posiadających kwalifikacje sędziowskie, nowa Konstytucja (kryptonim: "Ćwiczenie intelektualne") słusznie odwołuje się do wzorców skutecznie wdrożonych już blisko 100 lat temu w trybunałach ludowych i nie formułuje żadnych wymagań w tym zakresie, czym zapewnia prawdziwie obywatelski i ludowy charakter tej instytucji (Art. 141):

System prawny

 1. W miejsce wielokrotnie skompromitowanej, opanowanej przez wrogów narodu i kolaboranckiej Krojowej Rady Sądownictwa, powołana zostanie w pełni uczciwa i perfekcyjnie apolityczna Rada do Spraw Sądownictwa, w której - w odróżnieniu od skompromitowanej Rady złożonej w 75 % z osób niezależnych od rządu i prezydenta - 14 na 16 członków (87,5 %) powołuje prezydent, rząd lub większość parlamentarna, a przewodniczącym Rady będzie sam prezydent (Art. 148):
 2. Jeśli postulowane już wcześniej przez Siły Wolności i Postępu badanie "butnych i aroganckich sędziów"4) wariografem oraz badanie ich moczu na obecność substancji szkodliwych5) - z całą pewnością w efekcie fałszowania wyników - nic nie wykaże, prezydent może sędziego - na wniosek perfekcyjnie niezależnej i apolitycznej Rady do Spraw Sądownictwa - odwołać (Art. 145):

Referendum

 1. Dla uniknięcia zbędnego zamieszania oraz zabezpieczenia przed haniebnymi prowokacjami i zamachami na demokrację ze strony wszelkiej maści agentury i wichrzycieli, którzy niejednokrotnie wzywali do bojkotowania jedynie słusznych referendów, nowa Konstytucja obniża próg ważności referendów dotyczących spraw wewnętrznych Wolski z absurdalnych 50 % frekwencji, do 30 %, co jest zupełnie wystarczające dla wyrażenia i przekazania władzy woli ogólnonarodowej większości Prawych Wolaków (Art. 8):
 2. Wychodząc naprzeciw jedynie słusznym oczekiwaniom Narodu, nowy projekt Konstytucji (kryptonim: "Ćwiczenie intelektualne") likwiduje wprowadzoną wcześniej chyłkiem przez wszelkiej maści agenturę, niespotykanie szkodliwą i zupełnie obcą ideologii nowoczesnego PiSjanizmu konieczność przeprowadzenia referendum dotyczącego zmian w Konstytucji, co znakomicie upraszcza wdrażanie przez Biało-czerwony obóz procesów budowy IV RP (Art. 61 i Art. 190):

Przypisy

1)  "Nie było żadnego projektu Konstytucji według PiS. To była propozycja, ćwiczenie intelektualne" - Jacek Sasin w rozmowie z Moniką Olejnik (pseudonim operacyjny: "Stokrotka") na antenie Radia Zet (21.10.2015)

2)  W tej części eksponatu wykorzystano informacje zawarte w artykule autorstwa Marka Borowskiego, który ukazał się na łamach numeru 35 tygodnika "Angora" (30.08.2015)

3)  "Zwyciężymy, bo to zwycięstwo jest potrzebne Polsce. Jest potrzebne po to, by w tym państwie, w Rzeczypospolitej Polskiej, żył jeden naród polski, a nie różne narody" - Jarosław Kaczyński na konwencji wyborczej PiS w Białymstoku (16.09.2007)

4)  "Musimy znaleźć sposób, aby z niektórymi z nich [ sędziów ] porozmawiać inaczej, za ich chamstwo i butę" - Zbigniew Ziobro na zamkniętym dla mediów panelu dyskusyjnym "System sprawiedliwości" podczas konwencji programowej Ruchu Oporu w Katowicach (03.07.2015)

5)  "Trzeba wprowadzić okresowe badania wariografem i badania próbek moczu dla sędziów i prokuratorów" - Bogdan Święczkowski, ibidem

Patrz też

Linki zewnętrzne