Powrót ducha Kiszczaka

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Wprowadzenie

W dniu 23.07.2008 w Sejmie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, opanowanym przez członków i kolaborantów Tymczasowego Rządu Okupacyjnego, wspieranych przez terrorystów z paramilitarnych bojówek1) Platformy Obywatelskiej, odbywa się sensacyjny seans spiryt-ystyczny. Podczas tego niezwykłego i frapującego spektaklu, Naczelny Okultysta IV RP i Największe Medium Spirytystyczne Jarosław Kaczyński, doprowadził do sensacyjnego wywołania ducha Czesława Kiszczaka, byłego funkcjonariusza komunistycznego rządu w czasach PRL.

O odbyciu seansu oraz o osiągniętym podczas niego niewątpliwym sukcesie, poinformował na specjalnie zwołanej w dniu 23.07.2008 konferencji prasowej sam Główny Okultysta:

W swoim dobitnym oświadczeniu Ghost Buster, oprócz podania informacji o nawiązaniu kontaktu z duchem Kiszczaka, odniósł się również do kłamliwych opinii samozwańczych i niekompetentnych spiryt-ystów z konkurencyjnej i |przestępczej grupy okultystycznej, która w wywołanym duchu rzekomo rozpoznała ducha Samoobrony. Podejście takie jest w sposób oczywiście oczywisty fałszywe i stanowi niewątpliwie niesłychanie perfidną manipulację, gdyż byty zbiorowe lub organizacyjne - a takim niewątpliwie jest Samoobrona - nie mogą oczywiście posiadać ducha, więc nie może on być w żaden sposób wywołany, a tym bardziej nie jest w stanie powrócić do Sejmu.

Przełomowy charakter wydarzenia

Ten niezwykły akt wywołania ducha Kiszczaka jest niewątpliwie ewenementem na skalę światową i porażającym dowodem niesłychanych kompetencji w tym zakresie Głównego Spirytysty IV RP, gdyż standardowo komuniści (jak zresztą również ich kontynuatorzy) - jako ateiści oraz zapiekli wrogowie prawdziwej wiary, uosabianej przez jej Najwyższego Kapłana, Ojca Tadeusza Rydzyka - ducha nie posiadają. W dodatku spektakularnie wywołany przez Mistrza duch należy do osoby żyjącej, co dodatkowo potwierdza jego geniusz w zakresie okultyzmu i kierujenaukę na nowe tory, gdyż dotychczas zajmowała się ona jedynie duchami osób nieżyjących.

Ze względu na epokowy charakter przeprowadzonego seansu spiryt-ystycznego, który jest niewątpliwym rozsławiającym imię Wolski sukcesem wolskiej myśli okultystycznej, reprezentowanej przez magików szkoły PiSjanistycznej, znanej również jako "Ghost Busters", Dyrekcja Muzeum IV RP zdecydowała się utrwalić dla potomności szczegółowy, minutowy przebieg tego kluczowego w dziejach IV RP wydarzenia.

Szczegółowy przebieg seansu spiryt-ystycznego przeprowadzonego w Sejmie w dniu 24.07.2008

Przedstawiona poniżej relacja oparta została na zapisie opublikowanym w dniu 25.07.2008 na łamach portalu dziennik.pl2)

Przypisy

1)  "Mamy doniesienia, że na komisji są jakieś bojówki Platformy" - posłanka PiS Beata Kempa podczas posiedzenia Komisji Regulaminowej i Spraw Poselskich, poświęconego pozbawieniu immunitetu Zbigniewa Ziobry (23.07.2008)

2)  Jak Ziobro uciekł przed komisją - materiał żródłowy

Patrz też