Szkło Kontaktowe

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
W logo SK spostrzegawczy obserwator z łatwością odnajdzie satanistyczne symbole.

Szkło Kontaktowe, znane również jako Seans Nienawiści - program telewizyjny nadawany w żydowsko-masońskiej telewizji TVN24, kierowanej przez Milana Suboticia, agenta służb bezpieczeństwa. Program redagowany jest przez wykształciuchów.

Celem programu jest dezawuowanie geniuszu rządzących i ośmieszanie realizowanego przez Koalicję programu budowy solidarnego państwa oraz idei IV RP w ogóle.

Obliczona na dywersję szkodliwa działalność "Szkła Kontaktowego" znajduje niestety posłuch u części niewyrobionych i nieuświadomionych obywateli Wolski. Jak błyskotliwie zwrócił na to uwagę w wystąpieniu w dniu 26.11.2006 w studiu wyborczym TVP Wielki Brat, to Sz. k. odpowiedzialne jest za brawurową porażkę Kazimierza Marcinkiewicza w II turze wyborów na prezydenta Warszawy.

Politycy PiS nieoficjalnie przyznają, że to właśnie ten program był prawdziwym powodem bojkotu TVN.

Oliwy do ognia dolał Geniusz Mazowsza, który oskarżył "Szkło" o sianie nienawiści:

Widzowie

Oprócz wykształciuchów program ogląda również Ludwik Dorn, o czym poinformował on społeczeństwo w wywiadzie przeprowadzonym przez Joannę Lichocką ("Dziennik" z 26-27.08.2006):

W dniu 21.10.2010 okazało się, że do grona pilnych widzów Sz. K. zalicza się również Jarosław Kaczyński, który domaga się likwidacji programu:

Na uwagę, że krytyczne opinie wyrażają widzowie dzwoniący do programu, prezes błyskotliwie odpowiada:

Patrz też

Linki zewnętrzne