Axel Springer

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Axel Springer Verlag (wol.: Aksel Szwindel) - najbardziej reakcyjny i rewizjonistyczny przedstawiciel wrogich mediów w Wolsce.

Koncern Axel Springer jest największym wydawcą prasy w Niemczech, a w Wolsce - obok "Faktu", "Dziennika" i "Newsweeka Polska" - wydaje sześć pism kobiecych, dwa młodzieżowe i kilka innych specjalistycznych periodyków.

Bezprecedensowa, jawnie sprzeczna z doktryną Breżniewa, ingerencja "Aksel Szwindel" w wewnętrzne sprawy restaurowanej IV RP w związku z miażdżącym sukcesem w meczu EU-IV RP (27:1)

Niejaki Mark Dekan, szef niemiecko-szwajcarskiego koncernu medialnego Ringier Axel Springer, bezczelnie poinstruował podległych mu dziennikarzy, jak powinni oceniać rządzących Polską. Sam w liście ostro skrytykował megamocny rząd asystentki Naszego Umiłowanego Przywódcy, Naczelnika Państwa Wolskiego, Dobrego Pasterza i Nowego Zbawiciela Wolski, Obrońcy Europy przed islamem, Wielkiego Higienisty, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego za brak poparcia dla Donaldu Tusku w wyborze na szefa Rady Europejskiej. Brutalnie ingerując w wewnętrzne sprawy restaurowanej IV RP rozkazał dziennikarzom w swoich redakcjach: "Nadszedł czas żeby włączyć się do gry."

Jedynie słuszny komentarz wskazujący na konieczność repolonizacji mediów - 16.03.2017

Bezkompromisowe stanowisko Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDPiS - 17.03.2017

Bezprecedensowa, jawnie sprzeczna z prawem ingerencja "Aksel Szwindel" w wewnętrzne sprawy IV RP w związku z wyborami prezydenckimi 2020 roku

Patrz też

Linki zewnętrzne