Lustro lustracyjne

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Lustro lustracyjne - nieliczny, według niektórych źródeł jedyny niepozostający w niewoli Instytutu Pamięci Narodowej eksponat, będący wciąż w użyciu, pozostający w nieprawym posiadaniu reakcyjnego radia TOK FM.

Lustro służy do ujawniania Tajnych Współpracowników Służby Bezpieczeństwa wśród łże-dziennikarzy radia.

Niespotykanie wręcz paradoksalna teoria tak zwanego krzywego zwierciadła

Wśród zakamieniałych wrogów narodu, a zwłaszcza tak zwanych łże elit oraz politycznych i medialnych karłów, gotowych wysługiwać się za łyżkę strawy wszelkiej maści określonym siłom nienawidzącym wszystkiego, co wolskie, pokutuje tak zwana "teoria krzywego zwierciadła", która niespotykanie wręcz paradoksalnie głosi jakoby SB:

Pracownicy SB rzekomo często tak postępowali, aby wykonać plan i otrzymać premie. Na tej podstawie wmawia się ludowi pracującemu miast i wsi, że teczki SB niejednoznacznymi i wiarygodnymi dowodami, a nawet twierdzi się niespotykanie wręcz paradoksalnie, że SB-cy śmieją się w grobach patrząc, jak w wolnej Wolsce jedynie słusznie niszczy się ludzi, których im nigdy nie udało się złamać.

Klasycznym przykładem przywoływanym przez łże zwolenników "teorii krzywego zwierciadła" jest legendarna szafa Lesiaka.

Innym przykładem jest rzekomo oszczercza kampania SB, która miała doprowadzić do jedynie słusznego nieprzyznania w 1983 roku Nagrody Nobla niejakiemu TW "Bolkowi" (pseudonim operacyjny: Lech Wałęsa).

Wybrani Tajni Współpracownicy ujawnieni przy pomocy lustra lustracyjnego

"W mediach publicznych trwa samolustracja. W zaistniałych okolicznościach nie chcemy być gorsi. Zlustrujemy się całkiem sami. Zlustrujemy Nas i Naszych kolegów. [...] Na początek lustruje się nie kto inny, jak redaktor naczelna Ewa "Farbowana Lisica Układu" Wanat (TW Lisica). Nasze lustracyjne lustro wisi w toalecie Radia Tok FM." (14.09.2006)

Szczegółowe Raporty z przeprowadzonej lustracji można znaleźć na Blogu radia.

Patrz też

Linki zewnętrzne