Swoja wiedza

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Swoja wiedza - zasięgnięta osobiście wiedza poszczególnego PiSjonarza, która może się różnić od pozostałych wiedz innch PiSjonarzy, ale mimo to w cudownie dualny sposób zapewnia spójność stanowiska Partii w dowolnej kwestii komentowanej w zupełnie odmienny sposób przez jej członków.

Ten niezwykle pożyteczny termin wprowadził do tezaurusa nowomowy drugi najlepszy w dziejach Wolski prezydent - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomny, dlatego dobrze stojący, obrońca dobrej zmiany Andrzej Duda (pseudonim sceniczny "Maliniak"), w dniu 29.10.2016 r. w wywiadzie dla w Polsat News po gospodarskiej wizycie w Dowództwie Operacyjnym Rodzajów Sił Zbrojnych, idagowany w sprawie podanej przez ministra Antoniego "Instytucję" Macierewicza informacji o sprzedaży Mistrali Rosjanom za jednego dolara:

Dopytywany, czy jego zdaniem taka wiedza powinna być przekazywana publicznie, prezydent odpowiedział:

Swoja wiedza Antoniego "Instytucji" Macierewicza o Mistralach oddanych przez Egipt Rosji za jednego dolara

Swoja wiedza politycznego automatu typu Mariusz Błaszczak

Swoja wiedza nadal wstąjacego z kolan najlepszego w dziejach Wolski ministra spraw zmyślonych Witolda Waszczykowskiego

Komentarz anonimowego wykształciucha: "Ponieważ prezydent RP jest zwierzchnikiem sił zbrojnych oznacza to, że nie otrzymuje od służb specjalnych wszystkich informacji. Tym samym jest tylko figurantem w grze ministra obciachu narodowwego Antoniego "Instytucji" Macierewicza."

Patrz też