Polsat

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Polsat - wroga Narodowi stacja telewizyjna będąca we władzy Układu. Pokazywane przez nią programyzdecydowanie i bezdyskusyjnie destrukcyjne dla wolskiej rodziny, wolskich ideałów i w ogóle IV RP. Propaguje korzystanie ze wszelkiego rodzaju używek przez wolską (nie mylić z wszechpolską) młodzież. Przyczynia się też do swobody seksualnej wśród najmłodszych. W końcu denerwuje ludzi głupkowatymi reklamami, posuwając się nawet do przerywania nimi filmów!

Możliwe, że jest powiązana ze środowiskami homoseksualistów, a więc i (jak twierdzi Wojciech Wierzejski) pedofilów. Jest oczywiście spółką żydowsko-masońską (to się rozumie samo przez się). Wpływa niekorzystnie na wizerunek państwa poprzez pokazywanie wszelkich niepowodzeń polskiego rządu (może nie wszelkich, bo nie starczyłoby czasu antenowego). Polsat na razie nie organizował szczególnie wściekłych ataków na rząd, prowokacji i zamachów stanu, ale prędzej czy później do tego dojdzie.

Afery

Polsat został ukarany przez KRRiT grzywną w wysokości 500 tys. złotych za to, że Kazimiera Szczuka w programie "Kuba Wojewódzki" parodiowała głos spikerki - inwalidki Magdy Buczek z Radia Maryja.

Powiązania z szatanem

Jeśli z nazwy Polsat usuniemy "pol" – bo to nie polskie – i dodamy skrót od anteny – "an" – to powstanie nam... Satan. Odkrycia tego dokonała jedna ze słuchaczek Radia Maryja.

Patrz też

Linki zewnętrzne