Tomasz Lis

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Tomasz Lis - zły, liberalny i stronniczy łże-dziennikarz będący na usługach Układu. Pracował we wrogich, komercyjnych telewizjach: Polsat i TVN. Obecnie (od 2012 roku) jest redaktorem naczelnym wrogiego tygodnika "Newsweek".

Jeden z największych wrogów narodu. Fałszywie twierdzi, że poza anteną Jacek Kurski nazwał Wolaków Ciemnym ludem, prowadzącym konsumpcjonistyczny styl życia ("...wszystko kupi"), będący jedną z immanentnych cech cywilizacji śmierci.

Wybrane szczególnie haniebne prowokacje

Wściekły atak karła na mit smoleński

W ohydnym wstępniaku do tygodnika "Wprost" bulgotał i pluł nienawiścią do kilkudziesięciomilionowej ogólnonarodowej większości Prawych Wolaków, szargając najświętsze uczucia patriotyczne i nawiązując tym samym do najgorszych tradycji przemysłu pogardy (01.08.2011):

Haniebna napaść na Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego

W bezczelniej reakcji na niespotykanie miażdżący sukces Ruchu Oporu, jakim zakończył się przeprowadzony w dniu 13.12.2012 Marsz Wolności, Niepodległości i Solidarności w Warszawie, już następnego dnia Tomasz Lis wystąpił w audycji radiowej "Poranek TOK FM" ze starannie przygotowanym w ścisłej współpracy z propagandystami KGB i WSI, obrzydliwym paszkwilem na Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego:

Patrz też

Linki zewnętrzne