Wrogowie narodu

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Spis treści

Występowanie i charakterystyka

Albumwrogow.jpg

Wrogowie narodu - czyli elementy antyPiSjanistyczne - w nomenklaturze IV RP wszyscy członkowie i/lub współpracownicy i/lub sympatycy Układu, łże-elit, szarej sieci, korporacji i netłorków, liberałów, PO, WSI, KGB, GRU, Stasi, którzy stanowią ostoję dla działań Masonerii, Syjonistów, Sodomitów, komuny, postkomuny lewicy, ekologów, feministek, oligarchów oraz innych im podobnych mrocznych elementów. O przynależności poszczególnych osób lub grup do powyższych podmiotów lub gremiów decydują wyłącznie Bracia Mniejsi Zjawisko biologiczne i ich najbliższe otoczenie.

Po 21 października 2007 r. na jaw wyszło, że wśród W. n. znajdują się również członkowie tak niebezpiecznych środowisk przestępczych i terrorystycznych, jak Potężny front, Naskórkowy elektorat oraz warszawska hołota wraz z polską hołotą kulturalną.

W. n. są też – niezależnie od ewentualnych związków z wymienionymi grupami – wszystkie te osoby, które przeszkadzają, atakują podejmują próby przewrotu lub ośmielają się myśleć inaczej, niż Wódz (a tym samym członkowie i sympatycy) Jedynie Słusznej Partii.

Wrogowie naroduniespotykanie groźni dla Wolski, gdyż to oni bezustannie dążą do restaurowania III RP, a nawet PRL-u! Niestety Wolacy, na skutek bezczelnych manipulacji, ohydnych kłamstw i cynicznych prowokacji, stracili instynkt samozachowawczy, co objawia się między innymi utratą charakterystycznej dla nich umiejętności rozpoznawania wrogów.

Na ten smutny fakt zwrócił uwagę społeczeństwa wybitny autorytet moralny, głos sumienia Narodu Wolskiego i niestrudzony bojownik o prawdę, Andrzej Gwiazda, który we wspaniałym wystąpieniu w dniu 23.06.2008 na konferencji prasowej w Gdańsku, nie bacząc na zagrożenia ze strony aparatu represji Tymczasowego Rządu Okupacyjnego, bez ogródek stwierdził:

Wrogów narodu można rozpoznać po tym, że czasem pozdrawiają się powtarzając cicho tajne instrukcje operacyjne Układu, brzmiące w przybliżeniu tak:

Specyficzną podgrupą wrogów naroduwrogowie tymczasowi, których wykrywanie i eliminacja zależą od czynników zewnętrznych, między innymi plam na Słońcu oraz nasilenia kłamstw wrogich mediów, fabrykujących zarzuty o nieistniejących aferach i przewinieniach wśród członków rządu IV RP, Prawych i Sprawiedliwych oraz przystawek.

Choć wszyscy prawdziwi patrioci już od jesieni 2005 perfekcyjnie orientowali się, że największym i najgroźniejszym wrogiem narodu (a tym samym PiS oczywiście), jest przestępcza Platforma Obywatelska, to ich bezbłędna patriotyczna intuicja w tym zakresie potwierdzona została expressis verbis dopiero w reakcji na zdradziecką i jawnie antywolską postawę herszta PO, Donaldu Tusku, który cynicznie płaszczył się przed bezprawnie zaproszonym przez siebie na uroczystości 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej swoim oficerem prowadzącym z ramienia KGB, Władimirem Putinem.

Bohaterskiej roli obnażenia prawdziwej natury PO, podjęła się jedna z najwybitniejszych Wolek i bojowniczek Ruchu Oporu, posłanka Grażyna Gęsicka, która w dniu 07.09.2009 na konferencji prasowej w Sejmie, stwierdziła:

Wypada wyrazić nadzieję, że dzięki jednoznacznemu i bezkompromisowemu wskazaniu prostymi czekistowskimi słowami najgroźniejszego wroga PiS (a tym samym Wolski oczywiście), do walki o uwolnienie Ojczyzny spod jarzma liberalnych okupantów, Ruchowi Oporu uda się pozyskać sojusznika - Sojusz Lewicy Demokratycznej. Jak powszechnie wiadomo, ugrupowanie to przyjmowało dotychczas nie dość zdecydowaną postawę w walce z liberałami, choć niewątpliwie wykazywało już pierwsze oznaki przechodzenia na dobrą stronę mocy, wspierając heroiczną walkę prezydenta i Ruchu Oporu o odzyskanie mediów publicznych.

Spontaniczne opinie prawdziwych patriotów o wrogach narodu

Ze względu na edukacyjny charakter misji Muzeum IV RP oraz dążenie do zachowania powszechnie przyjętych norm komunikacji społecznej, eksponowane okazy wrogów narodu opisywane są oficjalnym, suchym i pozbawionym emocji językiem.

Dla zachowania pełnego obiektywizmu oraz prawdy historycznej, jak również w celu zilustrowania powszechnie negatywnego stosunku prawdziwych Wolaków do tych żałosnych indywiduów, poniżej przytoczono kilka opinii o niektórych wrogach narodu, które zostały spontanicznie sformułowane przez oburzonych ich postawą patriotów zwiedzających Muzeum lub jego macierzystą witrynę - spieprzajdziadu.com.

Oprócz odkłamania podstawowych faktów i wyrażenia opinii miażdżącej większości Narodu, zapisy te posiadają niewątpliwy walor prezentacji standardów komunikowania się i wymiany poglądów, obowiązujących w dobie odnowy moralnej i budowy IV RP, a wyznaczonych przez odnowicieli pod przywództwem Ojców Narodu, standardów wyrafinowanych w warstwie słownictwa, frazeologii, ortografii oraz klimatu, które niewątpliwie stanowią niezbędne uzupełnienie kanonów wolskiej lingwistyki stosowanej.

Należy samokrytycznie przyznać, że grono Kustoszy nie zdołało jeszcze osiągnąć tych obowiązujących standardów, jakkolwiek wypada mieć nadzieję, że intensywną pracą, przy wykorzystaniu licznych dobrych wzorców, ekipa Muzeum IV RP będzie w stanie w przyszłości wybić się na poziom obowiązujący w gronie najwybitniejszych przedstawicieli nurtu odnowy i postępu.

 1. Jacek Kuroń - "SB-ek taki jak mała bania!!!!"
  • Wpis z dnia 24.01.2007, godz. 19:54, autor: IP 83.9.233.107
 2. Grono Kustoszy - "pedały i cfele."
  • Wpis z dnia 20.02.2007, godz. 15:24, autor: IP 213.238.92.49
 3. Do nieokreślonego Kustosza - "nie wiem ktgo ci zrobil taka krzywde ale puknij sie w glowe, chco jak po tym co tu nasmarowales pusciutka glowka i tak ci to nie pomoze ale tylko zrobisz sobie krzywde.. moze warto by sie zglosic gdzies do poradni ?? Jakiej? Wybierz ktorakolwiek w kazdej kazdy lekarz znajdzie cos do leczenia.. A moze problem tkwi gdzie indziej, ale tym powinny sie zajc kompetentne sluzby. Pozdrawiam Myslacych."
  • Wpis z dnia 02.06.2007, godz. 09:22, autor: IP 85.221.220.235
 4. Joanna Senyszyn - "Stara (bardzo stara) emerytowana burdelmama regularnie ubiera się jak dziwka i uczestniczy w pedofilskich manifestacjach zwanych (uczta się języka lewackie tępaki) "paradami równości". Podczas jednej z nich wyskrzeczała trąc lewym udem o prawe : ruchać mi sie chce! czym dokonała skandalicznego występku - sparadiowała swoje własne wystąpienie na zlocie najordynarniejszych lewackich kurew globu. I wtedy nie wiadomo skąd zabrzmiały słowa Karola Wojtyły "Niech zstąpi Duch Twój! Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi!" wydarzenie to wywołało u niej ciężki waginościsk liczne objawy choroby parkinsona."
  • Wpis z dnia 28.07.2007, godz. 21:08, autor: IP 83.21.109.115
 5. Adam Michnik - "LUDZIE nie dajcie sobie robić wody z mózgu. WYBORCZA to szmatławiec na poziomie gadzinówek i siostra bliźniaczka Trybuny. Michnik to kwadratowy kłamczuch a jego "publicystyka" to krystaliczna postać poskomuszo-kiszczakowskiego dupoliztwa."
  • Wpis z dnia 28.07.2007, godz. 21:34, autor: IP 83.21.109.115
 6. Do Kustoszy Muzeum - "Wy huje POpaprancy zasrane agenci MOSADU KGB!! Odpierdolcie się od PiS TO jest najlepsza formacja od zakonczenia II wojny swiatowej!!WY Obcokrajowcy, Obzygancy Oklamancy, Oszusci Omamiacie spoleczenstwo a szczegolnie tych malolatow i studenciakow!!!Odpierdolcie sie od PiS na zawsze!!!Patriota Polski!!!"
 7. Władysław Bartoszewski - "Skurwiel Bartoszewski - obrażał Polaków za granicą. Jebane polaczki mu liżą dupę za to."
 8. "Jak czytam teksty zamieszczone na tej stronie to żygać mi się chce. Co za PO-jeby stworzyłystronę ? Michnikowszczyzna w czystym wydaniu ! Was trzeba by było wsadzić z komuchami, wszelkiej maści dewiantami i całym tałatajstwem w kapsułę i wysłać w stronę słońca. Oby Wam zwieracze puściły i obyście się osrywali. co za łajno."
 9. Stefan Niesiołowski - "To zwykly cham i prostak.Tylko patrzec jak wyleza jego niecnosci.zasrany koles wszystkich wrogow Polski.Zarliwy obronca ubecji,katow.Ciekawe dlaczego?Moze sam maczal w tym paluchy i ma w tym interes by bronic np. Walese.Jak Walesa padnie to moze byc lawina i nigdy nie wiadomo czy gdzies nie zachowaly sie jakies papiery.I niech nie wciska wszystkim ze to co robi teraz robi dla dobra Polski i zwyklych Polakow.Chroni bezpieke i pseudosolidarnosciowcow ,ktorzy dorobili sie wraz z komuchami.I nie ma co liczyc na honor trgo osobnika.Zeby liczyc trzeba go miec.Kisielewski nazywal takich szkodnikami a szkodniki trzeba tepic."
 10. "DO ADMINA, CIOTO, GHEJU PARKINGOWY, GNIDO, PEDALE KIM JESTEŚ... POKARZ SWOJ ŚWINSKI RYJ ABYM MOGŁ NAŃ NASZCZAĆ. POZDRAWIAM"
 11. "ŻENADA, ŻENADA... Autor tej str4ony to pewnie zakompleksiona ciota... Szkoda że nie znamy twoich personaliów, dawno byś gryzł ziemię....."
 12. O Kustoszach Muzeum: - "Nadejdzie jeszcze kiedyś dzień, kiedy zakwiczycie. Dzień zapłaty za antypolskie chamstwo. Za to skurwysyństwo do potęgi. Czujecie się mocni, bo możecie zabić człowieka. Prawdy nie zabijecie. Wydaje się wam, że jesteście mocarni, nadludzcy, że kreujecie, że pojęliście świat i macie go u stóp. Wasza "boskość" opiera się na sile wrogów Polski. Jesteście bandą ubeckich bękartów."
 13. O Kustoszach Muzeum (chyba): "Won z polski do Rosji albo na kube do swoich towarzyszy tam się produkować czerwone pasożyty."
 14. O Muzeum IV RP: "Parszywa Obłuda. Ta stronka reprezentuje przedstawicieli elity chamów, tak zwanych POstkomunistycznych wypierdków, POtrafiących wyłącznie ujadać i wspierać Komusze towarzystwo wzajemnej adoracji. Gdyby wasi tatusiowe nie zasiadali w ławach PZPR i SB bylibyście dzisiaj nikim, a tak jesteście elitą bez POkrycia; z napchanymi kieszeniami przez komuszych tatusiów a intelektualnie próżni. Ujadajcie nadal tak jak wam POzwala wasz przywódca. Gówno też potrafi być piękne jak się go ubierze w sałatę i pomidory ale jednego nie zmienicie: Gówno jest gównem i zawsze będzie capić. Jesteście właśnie takim gównem, tylko w ładnym opakowaniu!"
 15. O Kustoszach Muzeum: "A JA PIERDOLE WAS PLATFORMERSKIE BEZMÓZGIE MATKOJEBY , POPIERDOLONA ZMANIPULOWANA MŁODZIEŻ WYDOJONA DO CNA"
 16. "Kurwy twórcy tego portalu, będziecie się smażyć kurwy w piekle, chuj wam w dupę, pies was jebał, gnijcie w bagnie!"
 17. "Żenująca stronka, kłamliwa do szpiku i ani odrobinę nie do śmiechu. POkemony to banda prostaczków którym Słońce Peru wmówiło, że są pod jakimś względem lepsi od innych. Wierzcie sobie w to, wierzcie;-)"
 18. "POpaprana strona zakompleksionych POmagierow ruskich komunistuw i niemieckich tzw wypedzonych. Zenada..."
 19. "internetowy śmietnik -trafiłem tu przez przypadek i prawie postradałem zmysły od tego smrodu"
 20. "komuchy i inne postkomuchy napiszcie cos o Zydkach i folksdojczach, cieciach Grasiach. mucholapkach, wibratorach z mopem na glowie, bydle z matura itd. No piszcie, macie odwage?"
 21. "Ciekawe w czym Platforma i Tusk jest lepszy od Pisu???Za rządów PIS Polska jakoś się trzymała, a teraz co. Krzyże chcą zdejmować z publicznych miejsc. Mam przyjaciela Księdza , który mi powiedział , że Szatan boi się Krzyża, a teraz ta żydówka Gchonkiewitz Waltzh chce zdejmować Krzyże ze ścian. Precz z Polski. Polska dla Polaków. Jak usuniecie ten wpis to widac jacy z was ludzie. A co do rządów platformy to jeszcze zobaczycie. tusk nie zostanie nigdy prezydentem . Taki kłamca do gnoju , idź pograj w piłke bo w tym jestes najlepszy."
 22. "Wilanów z Pisem , precz z platformą , banda kłamców, tusk na czele . A jeszcze rok temu zbawiciele w postaci gronkiewitzh waltzh i platformy wspierali strajk pilegniarek pod sejmem. A teraz Solidarność już od was się odwróciła i co powiecie. Wielcy mi politycy. By żyło się lepiej platformie to powinno byc wasze hasło"
 23. "Paskudna strona. Won do łopaty , kłamcy"
 24. "Napiszczcie coś o kurwa Mirze, kurwa Zbychu, kurwa Rychu, kurwa Grześku..."
 25. "Żałosna ta stronka założona przez komunistów albo ludzi pokroju Rycha,Zbycha czy Mira,dla których to wymarzony kraj,w którym można łowić ryby,a ludzie zapieprzają za tysiąc złotych ,a co sprytniejsi wyjechali stąd na zawsze nie wierząc w Irlandzkie cuda Tuska.Poziom merytoryczny tekstów na poziomie Urbana z lat 80-tych i tygodnika Nie.Dlaczego piszecie o tym co było,a nie o tym co jest teraz?Jak wygląda ten kraj,jakie są perspektywy dla młodzieży,czy można tu w ogóle żyć?"

Zestawienie miesięcznych rankingów najmodniejszych tymczasowych wrogów narodu - 2007

Ranking tymczasowych wrogów narodu - styczeń 2007

 1. Robert Osica i Krzysztof Zasada z wrogiego radia RMF FM – bezprzykładny zamach terrorystyczny na kierownictwo resortu spraw wewnętrznych z użyciem wieśmaka
 2. Korporacje i netłorki - "są częścią Układu, mają olbrzymie wpływy i są w stanie zniszczyć każdego, kto jest spoza nich, a usiłuje zająć te stanowiska, które w przekonaniu tych korporacji są dla nich zastrzeżone"
 3. Arcybiskup Stanisław Wielgus - cyniczny tajny współpracownik SB, który bezczelnie chciał się zaingresować
 4. Mirosław J. (Szczur) - choć od jakiegoś czasu nie żyje, to jednak bezczelnie próbuje dokonać zamachu na premiera Jarosława Kaczyńskiego
 5. Siergiej Ławrow, minister spraw zagranicznych Rosji – pod pretekstem 50-tych urodzin najlepszej minister spraw zagranicznych w dziejach Wolski, Anny Fotygi, prowokacyjnie przysłał jej kwiaty. Na szczęście prezentując dumną i nieugiętą postawę, pani minister Fotyga nie zawahała się odmówić przyjęcia kwiatów, czym udowodniła, że nie jest sowieckim agentem

Ranking tymczasowych wrogów narodu - luty 2007

 1. Lekarze - afera Mirosława G.
 2. WSI - raport Macierewicza
 3. Dziennikarze i wrogie media - stają okoniem
 4. Ekolodzy - Rospuda
 5. Lech Wałęsa - dureń
 6. Wykształciuchy - całokształt

Ranking tymczasowych wrogów narodu - marzec 2007

 1. Trybunał Konstytucyjny (nowość na liście!) - kolejna cyrkowa sztuczka: niekonstytucyjność wygaszenia mandatu Hanny Gronkiewicz-Waltz
 2. Lech Wałęsa
 3. Korporacja Geremka wraz z agentami sowieckimi (nowość!) - całokształt
 4. Feministki (nowość!) - przeciwko zmianom antyaborcyjnym w konstytucji
 5. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (nowość!) - całokształt
 6. Związek Nauczycielstwa Polskiego (nowość!) - demonstracje przeciwko polityce ministerstwa edukacji
 7. Dziennikarze i wrogie media, w szczególności elektroniczne - stają okoniem
 8. Lekarze
 9. Ekolodzy

Ranking tymczasowych wrogów narodu - kwiecień 2007

 1. Naukowcy i nauczyciele akademiccy (nowość!) - lustracja
 2. Platforma Obywatelska (nowość!) - immunitet Małgorzaty Ostrowskiej, "antyraport" o WSI, całokształt
 3. Marek Jurek (sensacyjna nowość!!!) - niesubordynacja
 4. Wojciech Wierzejski (sensacyjna nowość!!!) - "prawdziwy bandytyzm"
 5. Bronisław Geremek - lustracja
 6. Tadeusz Mazowiecki (nowość!) - lustracja
 7. Lekarze-Ginekolodzy - cesarskie cięcie
 8. Finansiści (nowość!) - obsadzanie swoimi ludźmi stanowisk w "aparacie państwowym i najważniejszych spółkach skarbu państwa"
 9. Amerykański kontroler ruchu powietrznego nad Irakiem (nowość!) - zawrócenie samolotu z premierem
 10. Prezydent Francji Jacques Chirac (nowość) - przyznanie orderów Legii Honorowej Hannie Gronkiewicz-Waltz i Kazimierzowi Marcinkiewiczowi

Ranking tymczasowych wrogów narodu - maj 2007

 1. Trybunał Konstytucyjny - bezprzykładna lawina cynicznych cyrkowych sztuczek przy rozpatrywaniu zgodności z konstytucją ustawy lustracyjnej:
Różowa ręka homoseksualnego wroga podnoszona na Wolskę
 1. Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu (nowość!) - uznanie, że władze Warszawy z jej ówczesnym prezydentem na czele, naruszyły Europejską Konwencję Praw Człowieka, zakazując w 2005 roku przeprowadzenia homoseksualnej Parady Równości
 2. "Teletubisie" (nowość!) - Propaganda homoseksualna.
 3. Dziennikarze i wrogie media - gdyby nie one, to partia i rząd miałyby w tej chwili ogromne poparcie społeczne, a poza tym manipulują wypowiedziami Ziobry
 4. Sądy (nowość!) - wydanie i utrzymanie w mocy postanowienia o zwolnieniu za kaucją z aresztu kardiochirurga Mirosława G.
 5. Ekolodzy - cyniczne domaganie się poprawy bezpieczeństwa na ulicach Augustowa ze środków partii, które nawoływały do głosowania w nieważnym referendum
 6. Mars (nowość!) - każde dziecko w Kosmosie wie, że Mars jest czerwony i należy do Układu (Słonecznego)
 7. Lekarze - zupełnie nieuzasadnione, sterowane przez opozycję strajki, do których "nie ma dzisiaj żadnych przesłanek", i które "oprócz chaosu, grożą zmarnowaniem wielkiej polskiej szansy na to, aby w ciągu kilku najbliższych lat dokonać znacznego postępu w naszym kraju." Jednak nie wszyscy zgadzają się z tą opinią. Minister Religa sądzi na przykład, że strajk lekarzy może mieć pozytywne skutki. W wypowiedzi telewizyjnej stwierdził: "W Izraelu lekarze strajkowali rok, a w tym czasie spadła śmiertelność pacjentów."
 8. Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Andrzej Olechowski - nowa Targowica
 9. Andrzej Zoll (nowość!) - poseł PiS Arkadiusz Mularczyk skierował w dniu 31.05.2007 do Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia prywatny akt oskarżenia przeciwko prof. Andrzejowi Zollowi, bo uznał, że ten go pomówił. Poseł zarzuca b. Rzecznikowi Praw Obywatelskich, że pomówił go w rozmowie w radiu TOK FM o to, że "działając jako przedstawiciel Sejmu umyślnie wprowadził w błąd Trybunał Konstytucyjny i dążył do zablokowania jego prac podczas rozprawy ws. lustracji 10 maja".

Ranking tymczasowych wrogów narodu - czerwiec 2007

 1. Krzysztof Bukiel, przewodniczący Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy, przywódca strajków pracowników służby zdrowia (nowość!) - groźba zamordowania wielu tysięcy niewinnych Wolaków
 2. Niemcy (nowość!) - całokształt, a w szczególności gorzała z bananów i podwójna większość
 3. Pielęgniarki (nowość!) - dają opozycji sobą manipulować, a w dodatku same się poturbowały na widok policji
 4. Lech Wałęsa (recydywa) - nadanie prezydentowi honorowego tytułu S-syn
 5. Napis "Lech Walesa Airport" w saloniku dla VIP na lotnisku imienia Lecha Wałęsy (nowość!) - podjęcie bezprzykładnej próby zakłócenia ekskluzywnego wywiadu udzielonego Piotrowi Kraśko z TVP przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego po zakończeniu wizyty prezydenta Busha
 6. Restauracja sejmowa (nowość!) - sabotowanie prac Sejmu
 7. Sąd Okręgowy w Warszawie (nowość!) - nakazał Romanowi Giertychowi przeprosiny dla Andrzeja i Macieja Kuroniów wykupić na pierwszej stronie "Gazety Wyborczej". Wicepremier ma też wpłacić 15 tys. na Fundację im. Gai i Jacka Kuroniów.
 8. Władze Włoch (nowość) - przyznanie Krzyża Wielkiego Orderu Gwiazdy Solidarności Włoskiej Pawłowi Zalewskiemu

Ranking tymczasowych wrogów narodu - lipiec 2007

 1. Andrzej Lepper (sensacyjna nowość!!!) - ohydna korupcja przy odrolnianiu gruntów koło Mrągowa, sugerowanie (wbrew niesłychanie oczywistym faktom) pozaprawnych działań politycznych CBA
 2. Arlander Keys, sędzia sądu w Chicago (nowość!) - odrzucenie (mimo porażających dowodów) wniosku o ekstradycję Edwarda Mazura, podejrzanego o zlecenie zabójstwa generała Marka Papały
 3. Szatani (nowość!) - podgrzewanie nastrojów i podjudzanie pielęgniarek i lekarzy
 4. Ktoś niechętny Polsce w jakiejś innej stolicy (nowość!) - wymyślanie tak, żeby nam zaszkodzić
 5. Paweł Zalewski (sensacyjna nowość - wiceprezes PiS!!!) - stawianie pytań pani minister Fotydze. "Wielokrotnie przymykałem oko na dziwne zachowania pana Pawła Zalewskiego, ale tym razem, w takiej sytuacji już tego uczynić w żadnym wypadku nie mogłem, bo po prostu przekroczył wszelką miarę" - powiedział premier dziennikarzom w Sejmie. A Pan Prezydent swoją znajomość z panem posłem uważa za zakończoną.
 6. Matysiakowie (nowość!) - Zarząd Polskiego Radia planuje usunięcie z ramówki Programu Pierwszego słuchowiska "Matysiakowie". Dlaczego? Pierwszy odcinek powieści radiowej "Matysiakowie" nadano na antenie Programu II 15 grudnia 1956 roku

Ranking tymczasowych wrogów narodu - sierpień 2007

 1. Były minister spraw wewnętrznych Janusz Kaczmarek (sensacyjna nowość!) - przeciek ze śledztwa w sprawie afery gruntowej, list otwarty wściekle atakujący ministra Ziobrę
 2. Były komendant główny policji Konrad Kornatowski (sensacyjna nowość!) - kolaborowanie z Układem
 3. Prezes PZU S.A. Jaromir Netzel (sensacyjna nowość!) - kolaborowanie z Układem
 4. Były szef Centralnego Biura Śledczego Jarosław Marzec (sensacyjna nowość!) - kolaborowanie z Układem
 5. Biznesmen Ryszard Krauze (nowość!) - kolaborowanie z Układem
 6. Andrzej Lepper - ohydna korupcja przy odrolnianiu gruntów koło Mrągowa, w dodatku symuluje chorobę wieńcową i jeszcze się stawia!
 7. Platforma Obywatelska (wielki come back) - znowu jest wszystkiemu winna
 8. Donald Tusk (nowość!) - wyjątkowo nieprawidłowy zgryz oraz próba zamachu stanu
 9. Państwowa Komisja Wyborcza (nowość!) - cynicznie i zupełnie bezpodstawnie zakwestionowała sprawozdanie finansowe z działalności bieżącej PiS, choć jednocześnie w pełni słusznie odrzuciła sprawozdanie przestępczego SLD. Może to oznaczać utratę przez te partie subwencji budżetowej na następne trzy lata. To może kosztować PiS ponad 65 mln , a SLD nawet 35 mln w ciągu trzech lat
 10. Szatan - to on stał za doborem koalicjantów przez PiS i torpeduje wielkie dzieła
 11. Kazimierz Marcinkiewicz - powiedział w rozmowie z TVN, że mógł być podsłuchiwany w czasie, gdy pełnił funkcję premiera; spotkało się to ze zdrową krytyką Ojca Narodu (zob. też Nasza ręka)

Ranking tymczasowych wrogów narodu - wrzesień 2007

 1. Roman Giertych (sensacyjna nowość!) - "nowy przywódca opozycji", który "stanął na czele Platformy Obywatelskiej i Sojuszu Lewicy Demokratycznej"
 2. Janusz Kaczmarek - wściekłe ataki na Partię, ministra Ziobrę i odnowicieli
 3. Aleksander Kwaśniewski - wywiad dla niemieckiego wydania "Vanity Fair"
 4. Oligarchia (nowość!) - Premier: Zwalcza mnie oligarchia
 5. Bogdan Borusewicz (sensacyjna nowość!!!) - cyniczny odszczepieniec do PO i w dodatku szkaluje Partię
 6. Radosław "Ziółko" Sikorski - Dorn o Sikorskim: Ziółko nie trujące, ale mocno przywiędłe
 7. Marek W. (nowość!) - Cyniczny zamach przy internetowy na prezydenta

Ranking tymczasowych wrogów narodu - październik 2007

 1. Państwowa Komisja Wyborcza - zmanipulowanie wyników wyborów poprzez stronnicze i złe liczenie głosów (każdy głos na PiS liczyła tylko jeden raz!)
 2. Potężny front (nowość!) - doprowadzenie do zwycięstwa PO w wyborach
 3. Naskórkowy elektorat (nowość!) - bezczelnie i cynicznie wziął udział w wyborach
 4. Telewizja publiczna (sensacyjna nowość!!!) - publikowanie przed wyborami sondaży nieprzychylnych dla Partii oraz nawoływanie do zmiany rządu (spot "Idź na wybory, zmień Polskę")
 5. SMS o treści "Schowaj babci dowód" (nowość!) - zamachnięcie się na Naród Wolski
 6. Warszawska hołota, a także naskórkowy elektorat i Wykształciuchy (nowość!) - nie potrafią docenić Partii
 7. Donaldu Tusku - nie przeprosił zjawiska biologicznego
 8. Antoni Mężydło (nowość!) - zdrajca, przeszedł z PiSu do Platformy Obywatelskiej, z list której kandyduje na posła w Toruniu
 9. Władysław Bartoszewski (nowość!) - w dniu 10.10.2007 wezwał do głosowania na PO.
 10. Dorota Wysocka (nowość!) - w TVP1 prowadziła "Wiadomości". Została odsunięta 14 października 2007. Według oficjalnej wersji, TVP musi zrobić miejsce nowym twarzom. Wersja nieoficjalna ("Dziennik" z 15.10.2007) głosi, że została ukarana za upieranie się przy wyemitowaniu materiału o wizycie Donalda Tuska w Anglii w trakcie kampanii wyborczej w 2007 r.
 11. Beata Sawicka (nowość!) i cała Platforma Obywatelska - całokształt i dwa lata furiackich ataków na Zbigniewa Ziobro i Mariusza Kamińskiego, a także za chęć sprywatyzowania służby zdrowia. Według odnowicieli PO chciała pozbawić Wolaków możliwości korzystania z publicznej służby zdrowia i "sprzedać szpitale za złotówkę"
 12. Kazimierz Marcinkiewicz - wystąpienie z PiS i publiczne poparcie Platformy Obywatelskiej w dniu 19.10.2007, na dwa dni przed wyborami
 13. Szatan - za doprowadzenia do zwycięstwa Platformy Obywatelskiej w przedterminowych wyborach w roku 2007

Ranking tymczasowych wrogów narodu - listopad 2007

 1. Radosław Sikorski - "zdrajca", człowiek "pozbawiony honoru", "Mount Everest braku profesjonalizmu i infantylizmu", osobnik "plujący na swój obóz" i niesłychanie "podle się zachowujący", któremu "ma się ochotę przyłożyć", to on nadał Wolsce "status żebraczy", jest "nastawiony bardzo antyamerykańsko", a poza tym jest to "tajemnica państwowa w najściślejszym tego słowa znaczeniu"
 2. Ludwik Dorn (sensacyjna nowość!!!), Kazimierz Michał Ujazdowski (sensacyjna nowość!!!), Paweł Zalewski - bezczelna rezygnacja ze stanowisk wiceprezesów PiS. "Jeśli ktoś radykalnie nie zgadza się z linią partii, to powinien zrezygnować z mandatu"tak Jarosław Kaczyński podsumował w "Sygnałach Dnia" tę niesłychaną prowokację
 3. Stefan Niesiołowski (nowość!) - całokształt, a ponadto dał się wybrać na wicemarszałka Sejmu
 4. Hanna Gronkiewicz-Waltz vel Bufetowa (nowość!) - bezczelne sabotowanie prac prezydenta i jego Kancelarii, pod pretekstem prowadzenia remontu ulicy Krakowskie Przedmieście w Warszawie. "Kopara opada" - tylko tak można skomentować ten niesłychany atak na wybrańca narodu wolskiego.
 5. Paweł Zalewski (po raz drugi!) - zdradziecka próba ulegnięcia korupcji politycznej, uprawianej bezczelnie przez czołową siłę okupacyjną IV RP, która ośmieliła się zaoferować mu stanowisko przewodniczącego sejmowej komisji spraw zagranicznych. W porę przywołany do porządku przez Wodza Wszystkich Wolaków
 6. Pięć czy sześć największych polskich miast (nowość!) - zniekształcenie słusznych wyników wyborów:
 7. Pion śledczy IPN (sensacyjna nowość!!!) - wszczął śledztwo, by zbadać, czy było zbrodnią komunistyczną skazanie za udział w demonstracji w dniu 11.11.1979 m.in. Bronisława Komorowskiego, przez ówczesnego sędziego Andrzeja Kryżego, do niedawna wiceministra sprawiedliwości w rządzie PiS.
 8. Prezydent USA George W. Bush (nowość!) - osobiście zadzwonił, żeby pogratulować Donaldu Tusku objęcia urzędu premiera, zamiast jak przystało prawdziwym mężom stanu przesłać trzyzdaniowy bardzo elegancki list, bądź też (wyjście optymalne) w ogóle zignorować to pośledniej rangi wydarzenie. Jest to tym boleśniejsze, że Geniusz Mazowsza zawsze uważał Stany Zjednoczone za największego sojusznika IV RP - cóż, zdrada dokonała się. Co gorsza - do dnia dzisiejszego (maj 2008) George W. Bush nie przeprosił zjawiska biologicznego za tę nikczemną podłość.
 9. Nelly Rokita (sensacyjna nowość!!!) - pomogła Platformie wygrać wybory: "Niewątpliwie Nelly Rokita bardzo pomogła nam wygrać wybory. Miała być cudowną bronią PiS przeciwko Platformie, a wydaje się, że raczej odebrała im głosy" - powiedział w wywiadzie dla "Polityki" Grzegorz Schetyna, szef MSWiA.
 10. Sąd Apelacyjny w Brukseli (nowość!) - przyznał rację holenderskiej spółce Eureko, która chce dokończenia prywatyzacji PZU (26.11.2007). Dał w ten sposób wyraz lekceważeniu argumentów Wielkiego Nieprywatyzatora.

Ranking tymczasowych wrogów narodu - grudzień 2007

 1. Trzech reformatorów - nadal cynicznie i kłamliwie jątrzą, demagogicznie domagając się dyskusji na kongresie Partii
 2. Donald Tusk - współpracował i rozmawiał z Bolszewikami, przez co znieśli wywalczone przez PiS embargo na polskie mięso. Teraz całe pojedzie na wschód i Ciemny Lud nie będzie miał co jeść.
 3. Zbigniew Ćwiąkalski (nowość!) - dawanie niepokojących sygnałów oraz zielonego światła dla przestępców
 4. Warszawska prokuratura (nowość!) - umorzyła śledztwo w sprawie znieważenia prezydenta Lecha Kaczyńskiego przez niemiecką gazetę "Die Tageszeitung". Chodziło o artykuł, w którym dziennikarz porównał polskiego prezydenta do kartofla.
 5. Senator Lucjan Cichosz (nowość!) - porzucenie w dniu 07.12.2007 jedynie słusznego klubu sPiSku i wyjątkowo bezczelna chęć głosowania dla dobra jakiejś tam RP. przy okazji senator zaprzeczył, by miało to cokolwiek wspólnego z sytuacją wewnętrzną w PiS:
 6. TNS OBOP (po raz pierwszy!) za kłamliwy ranking Obciachy roku 2007.
 7. Jerzy Polaczek (nowość!) - wystąpienie z Partii
 8. SMG/KRC (po raz pierwszy!) za kłamliwy ranking popularności Miłościwie Nam Nieobecnego sporządzony z okazji drugiej rocznicy sprawowania urzędu

Ranking najgroźniejszych wrogów narodu roku 2007

Roczny ranking czołowych wrogów narodu roku 2007 opracowano na podstawie rankingów miesięcznych, przyznając poszczególnym wrogom po jednym punkcie za każde wystąpienie w rankingu miesięcznym. Niekwestionowanym zwycięzcą takiej klasyfikacji i zdobywcą zaszczytnego tytułu Wroga narodu 2007, został Donaldu Tusku i jego zdradziecka partia, Platforma Obywatelska.

Poniżej przedstawiono pierwszą dziesiątkę ostatecznej klasyfikacji wrogów roku 2007:

 1. Donaldu Tusku/Platforma Obywatelska - 6 pkt
 2. Lech Wałęsa - 4 pkt
 3. Trzech reformatorów (Ludwik Dorn, Kazimierz Ujazdowski, Paweł Zalewski) - 4 pkt
 4. Lekarze - 3 pkt
 5. Finansiści/Oligarchowie - 3 pkt
 6. Dziennikarze/Wrogie media - 3 pkt.
 7. Szatan - 3 pkt
 8. Aleksander Kwaśniewski - 2 pkt
 9. Trybunał Konstytucyjny - 2 pkt
 10. Ekolodzy - 2 pkt

Zestawienie miesięcznych rankingów najmodniejszych tymczasowych wrogów narodu - 2008

Ranking tymczasowych wrogów narodu - styczeń 2008

 1. Poseł PO Janusz Palikot (nowość!) - klaun, który zadaje bezczelne pytania nie mając uszanowania dla majestatu
 2. Niemcy - wszyscy popierali Hitlera, więc musieli zostać wysiedleni
 3. Hanna Gronkiewicz-Waltz vel Bufetowa vel HGW - zamiast pracować zabawia się, składając do prokuratury doniesienia w sprawie rzekomej niegospodarności ekipy Lecha Kaczyńskiego w warszawskim ratuszu
 4. Platforma Obywatelska - nie dość, że tylko pozoruje rządzenie, to jeszcze okupuje Ojca Rydzyka i powołuje jakieś sądy kapturowe do szukania haków na jednego z najwybitniejszych Wolaków wszech czasów, Zbigniewa Ziobrę
 5. Córku Donaldu Tusku (nowość!) - w Sylwestra cynicznie bawiła się w towarzystwie zwyrodnialca przebranego za nieokreślonego z nazwiska kardynała

Ranking tymczasowych wrogów narodu - luty 2008

 1. Laptopy: Zbigniewa Ziobry, członka gabinetu politycznego Ziobry, Marcina Romanowskiego oraz prokuratora Krzysztofa Błacha, który zajmował się sprawą Barbary Blidy (nowość!) - niespotykanie łatwe uleganie zniszczeniu na skutek zwykłych zbiegów okoliczności
 2. Platforma Obywatelska - wymyślanie co chwilę tematów zastępczych
 3. Niemieckie media, a w szczególności RMF FM (nowość!) - bezczelna próba przewrotu, polegająca na opublikowaniu kłamliwej informacji, że Jarosław Kaczyński podpisał polecenie dla BOR w sprawie zagłuszania telefonów komórkowych pielęgniarek podczas okupacji Kancelarii Premiera w czerwcu 2007 r.
 4. Zły Wilk Tusk - bezczelna próba pożarcia "i babci i wnuczki"
 5. Kabaret pod Wyrwigroszem i Jożin z Bażin (to je novinka!) - żre ne tylko Prażaki, ale i PiSiaki, bo se ne daji poużivat' na PiSankowym sabaticzku

Ranking tymczasowych wrogów narodu - marzec 2008

 1. Platforma Obywatelska - poprzez parcie do ratyfikowania Traktatu Lizbońskiego dąży do:
 2. Internauta (nowość!) - chce głosować pociągając z butelki piwa i oglądając filmy pornograficzne, a nawet - co najbardziej oburzające - w sposób niekontrolowany (!)
 3. "Artyści kabaretowi, showmani, wielu innych satyryków", a w szczególności Kuba Wojewódzki i Szymon Majewski (nowość!) - przyczynili się do zmanipulowanego zwycięstwa Tuska w wyborach 21.10.2007
 4. Stefan B. (nowość!) - dał się wykorzystać do wściekłego ataku Niemców na Braci Kaczyńskich Zjawisko biologiczne, a tym samym zamachu na zdrowe podstawy bytu narodowego Wolski, przeprowadzonego przez radio RMF FM
 5. Ohydni homoseksualiści Brandon Fay i Thomas Moulton (nowość!) - wzięcie ślubu, udawanie gorliwych katolików, a na dodatek bezczelne występy w Teraz My i w Sejmie oraz chęć spotkania z prezydentem na herbatce (choć Janusz Palikot twierdzi, że prezydent herbatki nie pija)

Ranking tymczasowych wrogów narodu - kwiecień 2008

 1. Platforma Obywatelska
 2. Katarzyna Hall, minister edukacji w rządzie okupacyjnym (nowość!) - próba wynarodowienia Wolaków poprzez rozpętanie obrazoburczej dyskusji na temat kanonu lektur szkolnych
 3. Janusz Palikot (recydywa) - po raz kolejny jątrzy, dopytując się cynicznie o stan zdrowia prezydenta, a w szczególności czy nie ma on Alzheimera
 4. Dyrektor szpitala MSWiA w Gdańsku (nowość!) - "czysta złośliwość" polegająca na domaganiu się od Kancelarii Prezydenta zapłaty 214 tys. zł za 71 całodobowych dyżurów karetki reanimacyjnej z lekarzem na pokładzie, podczas pobytów urlopowych i weekendowych Lecha Kaczyńskiego w Juracie w 2006 roku

Ranking tymczasowych wrogów narodu - maj 2008

 1. Donaldu Tusku (recydywa):
 2. Radosław Sikorski - wygłoszenie w Sejmie zakłamanego i ociekającego jadem orędzia o tzw. "polityce zagranicznej"
 3. Michał Majewski i Paweł Reszka - łże-dziennikarze wrogiego IV RP "Dziennika" - bezprecedensowy atak na Miłościwie Nam Nieobecnego i Niepoinformowanego w inspirowanym przez wiadome siły łże-artykule "Straszny dwór Lecha Kaczyńskiego" [1]
 4. Janusz Palikot (recydywa i porażające swą oczywistością uzasadnienie słusznego postulatu przywrócenia w Polsce kary śmierci) - kolejny wściekły atak na Miłościwie Nam Nieobecnego i Niepoinformowanego i głowę Kościoła Toruńsko-Katolickiego w "Polska. The Times" [2]
 5. Kazimierz Marcinkiewicz (recydywa!) - rozpowszechnianie oburzającego i cynicznego kłamstwa, jakoby w grudniu 2005 r. prezydent elekt sugerował szefowi ABW założenie Marcinkiewiczowi podsłuchu
 6. Lech Wałęsa (recydywa) - wbrew porażającym dowodom bezczelnie nie chce się przyznać, że był agentem "Bolkiem", a poza tym stojąc na czele III RP wypromował postkomunę lewicę i Układ

Ranking tymczasowych wrogów narodu - czerwiec 2008

 1. Lech Wałęsa (recydywa, bez szans na resocjalizację):
 2. Howard Webb (nowość!) - podyktowanie rzutu karnego przeciwko drużynie Wolski w 92. minucie jej meczu z Austrią podczas finałów Euro 2008
 3. Zbigniew Ćwiąkalski, minister sprawiedliwości inaczej - chce zniszczyć sądy 24-godzinne, żeby chuligani mogli się upić, a ponadto bezczelnie pozbywa się funkcji Prokuratora Generalnego, w celu krańcowego upolitycznienia prokuratury
 4. Julia Pitera (nowość!) - sporządzenie raportu, z którego wynika, że ministrowie i urzędnicy za rządów PiS wydali ze służbowych kart kredytowych zupełnie zaniedbywalną kwotę 20 tysięcy złotych na rzekomo prywatne zakupy, z których zresztą "95 procent już zwrócono"
 5. Platforma Obywatelska (jak niemal co miesiąc zresztą) - za rabunki, jakich w ramach zemsty za poparcie w wyborach PiS-u, dopuszcza się we wschodniej i centralnej Polsce [3]
 6. Lukas Podolski (nowość!) - podczas finałów mistrzostw Europy w piłce nożnej strzelił reprezentacji Wolski dwa gole i - z powodu przebiegłości Układu i postkomuny lewicy, które w 1997 r. cynicznie i bezczelnie uchwaliły wrogą Wolsce Konstytucję - nawet nie można pozbawić go wolskiego obywatelstwa!
 7. Niejaka Dmochowska (nowość!) - lekarka, która wykorzystała stanowisko zastępcy prezesa powszechnie szanowanej w Wolsce instytucji, jaką jest Instytut Prawdy Narodowej dla wsparcia swego ataku na historyków ujawniających prawdę, całą prawdę i gówno prawdę o byłym prezydencie III RP vel "Bolku"
 8. Artur Borubar (nowość!) - kwestionowanie tytułu "Pierwszy kibic IV RP" nadanego Panu Prezydentowi za jego zasługi w dziedzinie rozwoju wolskiego sportu, a w szczególności piłki nożnej

Ranking tymczasowych wrogów narodu - lipiec 2008

 1. Donaldu Tusku (wielokrotna recydywa):
 2. Zbigniew Chlebowski, poseł PO (nowość!) - kłamliwa sugestia, jakoby największy w Wolsce ekspert od rynku samochodowego i, tym samym, paliwowego, a zarazem Pierwszy Kierowca IV RP rzekomo zaznajamiał się z aktami mafii paliwowej, w rzekomej obawie o rzekome ujawnienie rzekomych wątków dotyczących rzekomych działań znanego z uczciwości, rzetelności i transparentności Porozumienia Centrum [4]
 3. Andrzej Biernat, poseł - a jakże - przestępczej PO, za nikczemny i bezprecedensowy atak na jednego z czołowych odnowicieli i posłów PiS, Andrzeja Derę. W dniu 09.07.2008 poseł Biernat poważył się personalnie obrazić swojego zacnego adwersarza następującymi, jakże oburzającymi, słowami: "A teraz gdera poseł Dera". [5]
 4. Janusz Palikot (wielokrotna recydywa), poseł PO i nadworny klałn dworu Donalda Tuska - wyjątkowo nikczemne zbezczeszczenie dolną, oligarchiczno-liberalną, częścią pleców poselskiego fotela Jego Nienajwyższej Wysokości. Jak donoszą dobrze poinformowane źródła, Partia niezwłocznie zamówiła ekspertyzy u specjalistów od monarchii i prawa kanonicznego. Tematem badań są wątpliwości, czy tak zbezczeszczony artefakt może być wykorzystywany jako tron w perspektywie koronacji Wielkiego Stratega na Króla Polski, a jeśli okaże się, że nie, to czy nie utracił on (fotel) swoich cudownych właściwości, i czy może być użyty jako relikwia po rychłym kanonizowaniu Św. Jarosława Toruńskiego przez Kościół Toruńsko-Katolicki [6]
 5. Kamil Durczok - dziennikarz TVN (po raz pierwszy) za bezczelne skrytykowanie światłej decyzji Wielkiego Medioznawcy o bojkocie jego wrażej stacji oraz TVN24 z powodu oczywistego braku obiektywizmu.
 6. Kazimierz Kutz, poseł PO i reżyser (po raz pierwszy) - jawnie antywolska propaganda:
 7. Radosław Sikorski (wielokrotna recydywa, zdiagnozowano brak szans na resocjalizację), chińska podróbka absolutnie kompetentnej Anny Fotygi na stolcu ministra spraw zagranicznych - niebywale bezczelne, porażająco chamskie i wściekle agresywne uchylanie się od odpowiedzi na grzeczne i rzeczowe pytania Pana Prezydenta odnośnie bycia tłumaczem, znajomości Rona Asmusa, takoż za ego rozdęte do monstrualnych rozmiarów. [9]
 8. Ronald D. Asmus (nowość!) - haniebna znajomość z Radosławem Sikorskim
 9. Duch Kiszczaka (nowość!) - w dniu 23.07.2008, korzystając z wprowadzonego przez PO zamieszania, perfidnie i bezczelnie wtargnął chyłkiem do Sejmu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej
 10. Sebastian Karpiniuk, poseł przestępczej PO (nowość!) - ohydna, haniebna i oczywiście kłamliwa sugestia, jakoby Miłościwie Nam Panujący cierpiał na opętanie i szaleństwo [10]

Ranking tymczasowych wrogów narodu - sierpień 2008

 1. Jacek Rostowski, minister finansów w rządzie Donaldu Tusku (nowość!) - za knucie już w 2006 roku spisku przeciwko Lechowi Kaczyńskiemu; wówczas przebywający na emigracji Rostowski, pod płaszczykiem wykładowcy w London Business School, przygotował perfidny plan usunięcia Prezydenta z urzędu.
 2. Andrzej Niemczyk (już samo nazwisko niesłychanie jednoznacznie wskazuje na mocodawców z "Die Tageszeitung"!!!), były trener kobiecej reprezentacji Wolski w siatkówce (nowość!) - za wulgarny, bezczelny, całkowicie nieśmieszny i podważający podstawy ustroju IV RP "żart" z Miłościwie Nam Panującego i Jego Brata
 3. Rosja (nowość!) - z trzech powodów:
 4. CNN - żydomasońska, medialna ekspozytura układu (nowość!) - za nieudolną próbę dokonania zamachu stanu, dowodzącą przy okazji prawdziwości żarliwie dementowanych przez zdrajców z PO plotek o planowanym impiczmencie Miłościwie Nam Panującego Architekta Polityki Globalnej [12]
 5. Warszawska Prokuratura Okręgowa - za oczywiście bezprawną, niczym nieuzasadnioną i bezczelnie zmanipulowaną przez siepaczy ministra sprawiedliwości inaczej Ćwiąkalskiego decyzję o odmowie wszczęcia śledztwa w sprawie podejrzenia popełnienia przez Donaldu Tusku oczywistego przestępstwa niezawiadomienia organów ścigania o aferze sopockiej. Ten świadczący o niesłychanym, a nawet niespotykanym upolitycznieniu słynącej wcześniej z kryształowej apolityczności prokuratury krok spowodowany został z pewnością faktem, że składającym zawiadomienie był sam Zbigniew Ziobro - przyczyna kompleksów porażająco niekompetentnego Ćwiąkalskiego. [13]
 6. Sąd Okręgowy w Krakowie (nowość) - orzeczenie, że były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro musi przeprosić byłego kardiochirurga szpitala MSWiA w Warszawie, doktora Mirosława Garlickiego, za słowa: "Już nikt, nigdy przez tego pana życia pozbawiony nie będzie" i nakazanie opublikowania przeprosin w trzech stacjach telewizyjnych po głównych wydaniach wiadomości, zapłacenie Garlickiemu 7 tys. tytułem zadośćuczynienia za naruszenie jego dóbr osobistych oraz pokrycie kosztów procesu.
 7. Marek Kondrat, prowincjonalny aktorzyna (nowość!) - udział w reklamie ING, w której sparodiowano najwspanialsze w dziejach wszechświata orędzie Pana Premiera Jarosława do Narodu
 8. Andrzej Wajda, mierny, konformistyczny reżyserzyna, wysługujący się okupantom (nowość!) - otrzymawszy od IPN zapytanie, czy zgadza się na umieszczenie jego nazwiska w spisie osób inwigilowanych przez SB, w oświadczeniu opublikowanym 29.08.2008 na łamach wrogiej "Gazety Wyborczej" odpowiedział, "że kategorycznie nie wyraża zgody na figurowanie w spisach IPN, dopóki nie znajdzie się tam nazwisko pierwszego przewodniczącego NSZZ "Solidarność", laureata Pokojowej Nagrody Nobla, człowieka, dzięki któremu żyjemy w niepodległej Polsce - Lecha Wałęsy"
 9. Lech Wałęsa (wielokrotna recydywa) - ośmiela się bezczelnie twierdzić, że brał udział w strajkach sierpnia 1980 r.

Ranking tymczasowych wrogów narodu - wrzesień 2008

 1. Ronald D. Asmus (recydywa) - pozowanie wrogim, żydo-masońsko-liberalnym łże-dziennikarzom z absolutnie nieśmiesznym, wręcz żenującym i noszącym znamiona próby zamachu stanu portretem Wuja Sama z pytaniem "A czy Ty znasz Rona Asmusa?" w rękach [14]
 2. Znany odszczepieniec Radek Sikorski (kolejna recydywa):
 3. Grupa "około 40-letnich osób spoza PiS-u, które mieszkały w jednym z domków na terenie ośrodka" w Sierakowie pod Poznaniem, w którym - przez zwykły zbieg okoliczności - odbywał się kurs PiS-owskiej młodzieżówki (nowość!) - wznoszenie po pijanemu wulgarnych okrzyków pod adresem PO i Donalda Tuska, jak na przykład: "Donald, co? Ty k...o", "Donald łobuzie, wsadzimy Ci ch... w buzie"
 4. Bogdan Borusewicz (recydywa) - wbrew porażającym dowodom ten agent bezczelnie i kłamliwie utrzymuje, że w latach 1977-1978 współorganizował Wolne Związki Zawodowe Wybrzeża, był w zespole pisma "Robotnik", w 1980 brał udział w przygotowywaniu strony organizacyjnej strajku sierpniowego w Stoczni Gdańskiej i opracowywaniu postulatów strajkowych, uczestniczył w zakładaniu NSZZ "Solidarność", po wprowadzeniu 13 grudnia 1981 stanu wojennego ukrywał się i organizował struktury podziemne "Solidarności" oraz był przewodniczącym Zarządu Regionu Gdańskiego i wiceprzewodniczącym Komisji Krajowej
 5. Bronisław Komorowski (nowość!) - wbrew porażającym dowodom bezczelnie nie chce się przyznać do wieloletniej współpracy z całkowicie skompromitowanymi WSI oraz do bliskiej znajomości z szafą Lesiaka; bezczelnie sugeruje ponadto, jakoby honor Jarosława wart był jedynie 300 PLN!!!
 6. Bliżej nieokreślone "inne osoby z biur poselskich" (nowość!) - "dawanie do bezwiednego podpisania nieważnych dokumentów", w szczególności usprawiedliwień
 7. Ludwik Dorn (recydywa) - cyniczne żądanie przeprosin i zagrożenie pozwaniem do sądu za zniesławienie największym bojownikom o wolność Wolski, Jarosławowi Kaczyńskiemu i Jackowi Kurskiemu, którzy rzekomo "oszczerczo pomówili" go o próby wymigiwania się od płacenia alimentów
  Wysokość postaci, rysunek twarzy wskazuje na osobę

Ranking tymczasowych wrogów narodu - październik 2008

 1. Platforma Obywatelska (wielokrotna recydywa) - pod bezczelnym pretekstem komercjalizacji placówek służby zdrowia usiłuje cynicznie sprywatyzować szpitale, które posłużyć jej mają do kręcenia lodów
 2. Niska postać z miotłą (nowość) - "Artykuł jest związany z karykaturą, która w powszechnym odczuciu przedstawiała nie agenta, tylko mnie, który przy pomocy miotły czyści jakieś nieczystości, śmieci. Takimi chwytami ten artykuł pokazać miał, że przestępca, który był przy władzy, po utracie władzy przystępuje do zacierania śladów" - Jarosław Kaczyński podczas procesu przeciw "Gazecie Wyborczej" (08.10.2008). Mec. Antoni Łepkowski, pełnomocnik Kaczyńskiego: - "Wysokość postaci, rysunek twarzy wskazuje na osobę."
 3. Donaldu Tusku (wielokrotna recydywa) - bezczelnie nie chce wpuścić prezydenta do swojego samolotu lecącego do Brukseli, a pilota, który mógłby podrzucić Lecha Kaczyńskiego drugim samolotem rządowym na szczyt Unii Europejskiej, zaraził jakimś choróbskiem
 4. Ludwik Dorn (kolejna recydywa):
 5. Tomasz Lipiec (nowość) - bezczelne złożenie w śledztwie przeciwko sobie kłamliwego zeznania, że Ojca Narodu ujawnił mu w lipcu 2007 r., iż obciąża go jeden z dwóch dyrektorów Centralnego Ośrodka Sportu, zatrzymanych przez CBA pod zarzutem korupcji oraz rzekomo sugerował Lipcowi podanie się do dymisji

Ranking tymczasowych wrogów narodu - listopad 2008

 1. Barack Obama (nowość!):
 2. Internauta (recydywa) - "wpisał do internetu zdanie", a później "Znakomity Szef Kancelarii Prezydenta [Piotr Kownacki] to co mówił, to było napisane w internecie"
 3. Lech Wałęsa (wielokrotna recydywa!) - nie przeprosił, więc sobie z Maryśką nie pobaluje
 4. Prorosyjskie lobby (nowość) - cynicznie lobbuje przeciwko bezprzykładnemu bohaterstwu Lecha Kaczyńskiego
 5. Bronisław Komorowski (recydywa) - przyłączył się do lobby twierdząc, że "jaka wizyta, taki zamach, a snajper musiał być ślepy"
 6. Trybunał Konstytucyjny (wielokrotna recydywa!):

Ranking tymczasowych wrogów narodu - grudzień 2008

 1. Rządowy samolot Tu-154 (nowość) - dał się zamrozić na lotnisku w Ułan Bator i nie chce machać klapami
 2. Bronisław Komorowski (wielokrotna recydywa!) - w dalszym ciągu bezczelnie twierdzi, że to nie był zamach, w związku z czym nie może być marszałkiem Sejmu IV RP
 3. Janusz Palikot (wielokrotna recydywa!) - w dalszym ciągu bezczelnie upiera się, że prezydent zachowywał się po chamsku, w związku z czym nie może być przewodniczącym sejmowej komisji "Przyjazne Państwo"
 4. Stefan Niesiołowski (recydywa) - jak to porażająco udowodnił Jarosław Kaczyński, w 1970 r. haniebnie donosił na swoich przyjaciół z rzekomo antykomunistycznej organizacji "Ruch", wskutek czego jej założyciele zostali skazani na kary siedmioletniego więzienia
 5. Sebastian Urbaniak, barman z hotelu Le Meridien w Limmasol na Cyprze (nowość) - bezczelnie potwierdza sfabrykowane i całkowicie kłamliwe oskarżenia, że posłowie PiS Karol Karski i Łukasz Zbonikowski w dniu 24.11.2008 po pijanemu rozbili dwa wózki golfowe
 6. Dalajlama XIV (nowość) - nie dość, że przyjechał na uroczystości związane z 25. rocznicą przyznania Nagrody Nobla TW "Bolkowi" (pseudonim operacyjny: "Lech Wałęsa"), to jeszcze cynicznie komunikuje, że wizyta w Gdańsku (niem.: Danzig) była jego marzeniem, a na dodatek cieszy się ze spotkania z "Bolkiem" (pseudonim operacyjny: "Lech Wałęsa"), od którego ma nadzieję usłyszeć kilka rad i sugestii
 7. Nicolas Sarkozy (nowość):
 8. Agencja marketingowa "Grupa Eskadra" (nowość) - bezczelny akt propagandy homoseksualnej, polegający na zaprojektowaniu niemal identycznego ze znakiem nowojorskiej organizacji homoseksualistów logotypu akcji "Wschodzący Białystok", promującej to miasto w Wolsce i na świecie

Ranking najgroźniejszych wrogów narodu roku 2008

Roczny ranking czołowych wrogów narodu roku 2008 opracowany został na podstawie rankingów miesięcznych, analogicznie do klasyfikacji zbiorczej za rok 2007.

Niekwestionowanym zwycięzcą takiej klasyfikacji i zdobywcą zaszczytnego tytułu Wroga narodu 2008, została - podobnie jak w roku ubiegłym - zbrodnicza Platforma Obywatelska.

Pierwsza dziesiątka ostatecznej klasyfikacji wrogów roku 2008 kształtuje się następująco:

 1. Platforma Obywatelska - 6 pkt
 2. Janusz Palikot - 5 pkt
 3. Donald Tusk - 4 pkt
 4. Lech Wałęsa - 4 pkt
 5. Bronisław Komorowski - 3 pkt
 6. Radosław Sikorski - 3 pkt
 7. Ron Asmus - 2 pkt
 8. Ludwik Dorn - 2 pkt
 9. Internauta - 2 pkt
 10. Niemcy i niemieckie media - 2 pkt

Zestawienie miesięcznych rankingów najmodniejszych tymczasowych wrogów narodu - 2009

Ranking tymczasowych wrogów narodu - styczeń 2009

 1. Rosja (recydywa) - manipuluje swoimi brudnymi imperialistycznymi łapskami przy kurkach z gazem
 2. Donald Tusk (wielokrotna recydywa!) - w obliczu kryzysu gazowego, tchórzliwym cichaczem wymyka się wraz z całą rodziną przez Zaleszczyki do Włoch, pozostawiając Wolskę i Wolaków na pastwę imperialistycznych oligarchów z Rosji
 3. Janusz Palikot (wielokrotna recydywa!):
 4. Wrogie media (wielokrotna recydywa!) - "wraz z obecną polską władzą tworzą razem obraz rzeczywistości, który nie zawsze związany jest z faktami"

Ranking tymczasowych wrogów narodu - luty 2009

 1. Andrzej Czuma (nowość) - porobił w Stanach gigantyczne długi, a bezczelnie się zapiera i nie chce ich spłacić, pomimo ciążących na nim w ilościach hurtowych wyroków sądowych
 2. Niemcy (recydywa) - na lotnisku w Monachium, pod kłamliwym pretekstem rzekomego wywołania awantury, brutalnie usunęli z pokładu samolotu Lufthansy zakutego w kajdany męża wielkiej patriotki i wybitnej intelektualistki nurtu niepodległościowego - Nelly Rokity
 3. Kazimierz Marcinkiewicz (nowość) - nie dość, że w charakterystyczny dla absolwentów ZChN sposób puścił kantem żonę i afiszuje się z nową narzeczoną, to jeszcze spekulując na olbrzymią skalę wolską złotówką, spowodował gwałtowne załamanie jej kursu, z zamiarem doprowadzenia Wolski do bankructwa i utraty suwerenności
 4. Donaldu Tusku (wielokrotna recydywa!) - nie tylko nie chce walczyć z kryzysem, ale jeszcze dąży do jego pogłębienia, nie zgadzając się na jedynie słuszne propozycje Ruchu Oporu
 5. Klimatyzacja w Sejmie (nowość) - zamachnęła się na samopoczucie i zdrowie prezesa-premiera Kaczyńskiego podczas debaty poświęconej kryzysowi
 6. Euro i ERM2 (nowość) - po całkowitym pozbawieniu suwerenności takich krajów, jak Niemcy, Francja, Włochy, czy Hiszpania, bezczelnie zamachują się na suwerenność, a tym samym integralność terytorialną i byt narodowy Wolski
 7. Mutanci (nowość) - wściekle atakują ojców redemptorystow, do spółki z masonami, liberałami i postkomuną lewicą

Ranking tymczasowych wrogów narodu - marzec 2009

 1. Donaldu Tusku (wielokrotna recydywa!):
 2. Gabon (nowość) - ma zamiar zaatakować Wolskę przy pomocy orzeszków ziemnych
 3. Tajemniczy agent Platformy Obywatelskiej o pseudonimie "Szczur", przyczajony w szeregach PiS (nowość) - zdradził dziennikarzom "Dziennika" największą tajemnicę PiS: "Mieliśmy naprawdę duży problem, żeby w PiS znaleźć takie panie, które wyglądają i mają coś do powiedzenia."
 4. Mikrofony TVN 24 (nowość) - na zlecenie wrogów narodu kłamliwie zarejestrowały wypowiedź Lecha Kaczyńskiego do Donaldu Tusku o "naćpanej", podczas szczytu Unii Europejskiej w Brukseli (19.03.2009)
 5. Jacek Rostowski (nowość) - nabrał (za granicą oczywiście) kredytów na 191.790 funtów brytyjskich (powodując tym samym ogólnoświatowy kryzys) i spłaca je nie wiadomo z czego, a właściwie to wiadomo z czego: z pieniędzy zagrabionych podatnikom
 6. TW "Bolek" (pseudonim operacyjny: "Lech Wałęsa") (wielokrotna recydywa!) - już w wieku 9 lat na zlecenie określonych sił żydo-masońsko-liberal-postkomunistycznychlewicowych sikał do kropielnicy ze święconą wodą, terroryzował nożem okoliczną ludność oraz nieślubnie spłodził małego agencika

Ranking tymczasowych wrogów narodu - kwiecień 2009

 1. Polska (sensacyjna nowość!!!) - mając niewątpliwie coś na sumieniu dopuszcza się - w obronie "Bolka" (pseudonim operacyjny: "Lech Wałęsa") - wściekłego ataku na krytyczny dla dalszego rozwoju IV RP Instytut Pamięci Narodowej i, co gorsza, wciąż jest bardzo silna [16]
 2. Tajemniczy agent Platformy Obywatelskiej o pseudonimie "Szczur", przyczajony w szeregach PiS (recydywa) - tym razem kłamliwie poinformował "Nasz Dziennik", że "kosztująca miliony złotych, nietrafiona, nieprzystosowana do nastrojów panujących w społeczeństwie i niewiarygodna kampania wizerunkowa PiS nie przyniosła efektów"
 3. TW "Bolek" (pseudonim operacyjny: "Lech Wałęsa") (wielokrotna recydywa!!!) - za nikczemność, precyzyjnie zdiagnozowaną i porażająco udowodnioną przez prezydenta
 4. Słoń Ninio vel Lotek (nowość) - ten homoseksualny zwyrodnialec bezczelnie sieje zgorszenie w poznańskim ZOO
 5. Janusz Palikot (wielokrotna recydywa!):
 6. Kamerzyści - członkowie spisku kamerzystów, tajemnego stowarzyszenia zawiązanego w celu zapobieżenia reelekcji Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (nowość) - za filmowanie Lecha Kaczyńskiego "od dołu żeby wyglądał na bardzo grubego człowieka, który jest niski i źle siedzi"
 7. Sąd Okręgowy w Warszawie - zakazał rozpowszechniania spotu PiS pt. "Kolesie" i nakazał przeproszenie PO
 8. Europejska Partia Ludowa (nowość) - pod kłamliwym pretekstem rzekomego dorocznego kongresu partii, bezwstydnie i bezprawnie finansuje pochodzącymi z Niemiec pieniędzmi kampanię wyborczą PO do Parlamentu Europejskiego

Ranking tymczasowych wrogów narodu - maj 2009

 1. Donaldu Tusku (wielokrotna recydywa!):
 2. Koń trojański - związek zawodowy "Okrętowiec" oraz Związek Inżynierów i Techników - satelickie przybudówki i kumple Donaldu Tusku. Za bluźnierczą chęć udziału w debacie z Donaldu Tusku na temat sytuacji w wolskich stoczniach
 3. Trybunał Konstytucyjny (recydywa!) - zamiast jak Pan Bóg przykazał potwierdzić, że zgodnie z niesłychanie jednoznacznym zapisem w Konstytucji prezydent może sobie nie tylko szczytować gdzie i kiedy chce, ale także decydować o kształcie polityki zagranicznej Wolski i nią kierować, wykonuje kolejną już cyrkową sztuczkę, bezczelnie i kłamliwie orzekając, że stanowisko Wolski na unijne szczyty ustala Tymczasowy Rząd Okupacyjny, a przedstawia na posiedzeniach Rady Europejskiej premier
 4. Jan Vincent-Rostowski (recydywa!) - porażająca niekompetencja, "liberalne zacietrzewienie", bezczelne ukrywanie przed Narodem prawdy o katastrofalnym stanie wolskiej gospodarki i umyślne wpędzanie IV RP w coraz głębszą recesję
 5. Niemcy (recydywa!) - za oburzającą próbę kolejnego rozbioru Wolski, będącą "w gruncie rzeczy zakwestionowaniem wyniku II wojny światowej, zakwestionowaniem granic", dokonaną ustami partii CDU i CSU, które - za oczywiście oczywistym przyzwoleniem, a nawet namową ze strony Herr Donaldu Tusku, realizującego na kolanach politykę zagraniczną swego dziadka - bezczelnie wzywają do "potępienia na płaszczyźnie międzynarodowej wypędzeń każdego rodzaju" oraz "uznania naruszonych praw"
 6. Robert Mazurkiewicz, aktor który w spocie PO zagrał lekarza - za pozwanie PiS do sądu o naruszenie praw autorskich:
 7. Produkt Krajowy Brutto Wolski (PKB) (nowość!) - bezczelnie i wbrew obiektywnym przyczynom nie chce spaść poniżej zera i jest najwyższy wśród krajów Unii Europejskiej

Ranking tymczasowych wrogów narodu - czerwiec 2009

 1. Donald Tusk (wielokrotna recydywa!) - oświadczając wbrew panującym zasadom i powszechnej codziennej praktyce, że "Polska nie zapłaci okupu talibom i nigdy nie będzie płatnikiem żadnych okupów", uśmiercił wolskiego geologa Piotra Stańczaka, uprowadzonego przez pakistańskich talibów w dniu 28.09.2008
 2. Jan Hałas (po raz pierwszy), który na początku lat 90 kierował gdańską "Solidarnością", a później był wiceprzewodniczącym całego związku - za odmowę przyjęcia odznaczenia z rąk samego Miłościwie Nam Chwilowo Obecnego i Niepoinformowanego (04.06.2009)
 3. Herr Paweł Zalewski (recydywa!) - "berliński lizus, który w obłędnym proniemieckim szale obrzuca błotem polskich patriotów", i którego "służalczość wobec Niemców nie zna naprawdę żadnych granic", a "oddanie na niego głosu, wzmocni siłę Niemiec w Parlamencie Europejskim"
 4. Radio Zet - za zmontowanie wypowiedzi z pewnej konferencji, które było skandaliczne. Proklamowane wrogiem narodu przez Jarosława Kaczyńskiego podczas konferencji prasowej w dniu 09.06.2009:
 5. Chuligani, wysługujący się okupacyjnemu reżimowi Tusku, którzy mieli grozić i pobić wielką Wolkę - Annę Cugier-Kotkę, ponieważ aktorka ta zagrała w spocie wyborczym PiSu obnażając miałkość rządu, PO oraz uświadamiając zmanipulowany Naród, ile szkód wyrządził Wolsce reżimu Tusku.
 6. Niemiecki dziennik "Frankfurter Allgemeine Zeitung" (nowość!) - ośmielił się brutalnie zaatakować najwybitniejszego w dziejach Wolski patriotę i Przywódcę Narodu, Jarosława Kaczyńskiego, nazywając go bezczelnie "najstraszniejszym ze strasznych narodowych konserwatystów"
 7. Wrogie media (wielokrotna recydywa!) - zamiast sławić miażdżący sukces Ruchu Oporu i informować społeczeństwo, że w wyborach do Europarlamentu Platforma Obywatelska poniosła faktycznie traumatyczną porażkę, usiłują wygenerować konflikt i - docelowo - rozłam w Ruchu Oporu, kłamliwie manipulując i wypaczając głęboko słuszną opinię Zbigniewa Ziobry, który faktycznie niesłychanie pozytywnie wyrażał się o organizacji, przebiegu i efektach kampanii wyborczej
 8. Krzysztof Boczarski i Cezary Łukaszewski (po raz pierwszy) za zdradziecki wniosek do rzecznika praw obywatelskich insynuujący naruszanie zasad konstytucji, bezprawne zawieszanie i wykluczanie ze struktur ugrupowania osób, które naraziły się władzom PiS. Sygnatariusze domagają się, by rzecznik Kochanowski wystąpił do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie zgodności funkcjonowania PiS z konstytucją. Byli działacze PiS kwestionują przede wszystkim zapisy statutu partii, które pozwalają terenowym liderom ugrupowania na wyrzucanie niewygodnych dla nich osób. Mogą to zrobić bez przeprowadzenia postępowania dyscyplinarnego, podejmując uznaniową decyzję o "postępowaniu sprzecznym z celami PiS". Wątpliwości wzbudził też zapis pozwalający prezesowi PiS na samodzielne zawieszenie działacza partii. W listopadzie 2007 r. Jarosław Kaczyński zawiesił w ten sposób – za krytyczne wypowiedzi3 członków bandy występującej pod pseudonimem operacyjnym "Duz": Kazimierza Ujazdowskiego, Pawła Zalewskiego i Ludwika Dorna (dwaj pierwsi odeszli z PiS w grudniu 2007 r., trzeci został wyrzucony w październiku 2008 r.).

Ranking tymczasowych wrogów narodu - lipiec 2009

 1. Paweł Graś, rzecznik Tymczasowego Rządu Okupacyjnego do spraw okłamywania i dezinformowania społeczeństwa (nowość!) - mieszka za darmo w willi Niemca i sprząta kupy po jego psie
 2. Cezary Grabarczyk, Komisarz ds. Zamykania Wybudowanych przez PiS Autostrad w Tymczasowym Rządzie Okupacyjnym (nowość!) - koncentruje się tylko na działaniach pijarowych, w ramach których podpisał niesłychanie niekorzystne dla Wolski umowy na budowę około 500 km autostrad (do końca roku planowane około 1000 km), kłamliwie twierdząc przy tym, że za rządów PiS podpisano umowy na jedynie około 100 km
 3. Edward McMillan-Scott, europoseł frakcji Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy (nowość!) - dał się wmotać w obrzydliwy spisek Platformy Obywatelskiej i bezczelnie zgłosił swoją kandydaturę na wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego, czym udaremnił wybór na to stanowisko jednego z największych Wolaków i najwybitniejszych intelektualistów w dziejach Wolski, Michała Kamińskiego
 4. Hanna Gronkiewicz-Waltz (pseudonim mafijny: "Bufetowa" vel "HGW") (wielokrotna recydywa!) - w dniu 21.07.2009 nakazała uzbrojonym po zęby watahom najemników spacyfikowanie z użyciem zabójczej broni chemicznej bohaterskiej załogi Reduty KDT

Ranking tymczasowych wrogów narodu - sierpień 2009

 1. Niemiecki spiker na berlińskich mistrzostwach świata w lekkiej atletyce (nowość!) - podczas ceremonii wręczenia medali zwyciężczyniom konkursu skoku o tyczce kobiet, prowokacyjnie odczytał nazwisko srebrnej medalistki, Moniki Pyrek, jako zdobywczyni medalu brązowego
 2. Robert Harting (nowość!) - doskonale zakonspirowany i sowicie opłacany niemiecki agent, który ostatnim rzutem bezczelnie pozbawił wolskiego dyskobola, Piotra Małachowskiego, złotego medalu na mistrzostwach świata w lekkiej atletyce
 3. 31-letni mężczyzna (nowość!) - na krakowskich Plantach wraz z kilkoma osobami pił późnym wieczorem alkohol, grał na gitarze i śpiewał wulgarną piosenkę, której słowa obrażały Prezydenta RP, w dodatku nie reagował na prośby Wolaków, żeby przestał, a jedna z kobiet została przez niego wyśmiana i zwyzywana
 4. PKB (recydywa) - ponownie bezczelnie wzrósł, pomimo ostrzeżeń Sił Wolności i Postępu i w dalszym ciągu jest najwyższy wśród krajów Unii Europejskiej

Ranking tymczasowych wrogów narodu - wrzesień 2009

 1. Władimir Putin (nowość!, dlaczego tak późno!) - wiadomo za co!!!
 2. Donaldu Tusku (wielokrotna recydywa!!!):
 3. Marek Siwiec (nowość na liście!) [17]:
 4. Platforma Obywatelska (wielokrotna recydywa!!!) - "największy wróg PiS" (według deklaracji wybitnej posłanki, Grażyny Gęsickiej)
 5. Stefan Niesiołowski (wielokrotna recydywa!!!) - "skompromitował się w sposób zupełnie haniebny" oraz "przekroczył wszelkie miary nielojalności narodowej", całkowicie wybielając Rosjan kłamliwym twierdzeniem, że wymordowanie oficerów polskich w Katyniu było jedynie zbrodnią wojenną, a nie aktem ludobójstwa
 6. Antoni Skąpski, prezes Federacji Rodzin Katyńskich (nowość) - twierdzi, że mord katyński nie był ludobójstwem, a zbrodnią wojenną, a w dodatku publicznie komunikuje: "Czepianie się słowa i robienie z tego afery politycznej jest dla mnie obrzydliwe i oburzające".
 7. Komisja Europejska (nowość!) - bezczelnie zrewidowała swą prognozę z maja, mówiącą o spadku PKB Wolski w 2009 roku o 1,4 % w stosunku do roku 2008, publikując klamliwą informację, że wolski PKB przyrośnie o 1,0 %, a Wolska będzie w Unii jedynym krajem, w którym PKB nie zmniejszy się
 8. Siatkarze z wolskiej reprezentacji narodowej (nowość!) - prowokacyjnie nie przyszli w dniu 14.09.2009 odebrać odznaczeń nadanych im przez prezydenta RP, spotykając się w tym samym czasie z ministrem Drzewieckim oraz udzielając wywiadów w TVN (Piotr Gruszka u Moniki Olejnik - pseudonim operacyjny:"Stokrotka") oraz w TVP (trzech siatkarzy w programie "Tomasz Lis na żywo"). Ponadto, w dniu 15.09.2009 przyszli na śniadanie do Kancelarii Premiera, gdzie odznaczenia w imieniu prezydenta nadał im Tusku. Trener siatkarzy - Castellani - podarował złoty medal Donaldu Tusku, dzięki czemu samozwańczy premier leczył swoje kompleksy
 9. Prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama (recydywa!) - popełnił niespotykanie wielki historyczny błąd, ulegając cynicznej prowokacji rosyjskich służb specjalnych, które - z wydatną pomocą zaufanego agenta Tuska - skłoniły go do podjęcia decyzji o rezygnacji z instalacji tarczy antyrakietowej i pozostawienia tym samym Wolski zupełnie bezbronnej wobec zbliżającej się nieuchronnej agresji Rosji
 10. Państwo Izrael - skuteczne namawianie Stanów Zjednoczonych do rezygnacji z Tarczy Antyrakietowej w Europie Środkowej, spisek mający na celu osłabienie bezpieczeństwa Wolski
 11. Sąd Okręgowy w Katowicach (nowość) - orzekł, że katolicki tygodnik "Gość Niedzielny" ma przeprosić Alicję Tysiąc i wypłacić jej 30 tys. zadośćuczynienia za napisanie, że Alicja Tysiąc otrzymała odszkodowanie za to, iż nie mogła zabić swojego dziecka, sugestię, że usiłowała dopuścić się zabójstwa i porównanie jej do zbrodniarzy nazistowskich

Ranking tymczasowych wrogów narodu - październik 2009

 1. Zbigniew Chlebowski i Mirosław Drzewiecki (nowość) - działając w związku przestępczym, na zlecenie rosyjskiej mafii i służb specjalnych, bezczelnie okradli Wolskę na 500 milionów złotych, doprowadzając do zlikwidowania dopłaty do podatku od automatów do gier hazardowych
 2. Andrzej Czuma (recydywa):
 3. Donaldu Tusku (wielokrotna recydywa!!!):
 4. Grzegorz Schetyna (nowość) - nie wiadomo dokładnie za co
 5. Aleksander Grad (nowość):
 6. ABW (nowość) - pod kłamliwym pretekstem podsłuchiwania rzekomo podejrzanego o oferowanie oficerowi WSI pozytywnej weryfikacji za pieniądze, na osobiste zlecenie Donaldu Tusku oczywiście, permanentnie bezprawnie podsłuchuje wszystkich dziennikarzy, którzy sympatyzują z Ruchem Oporu
 7. Media ogółem (wielokrotna recydywa!) - "nielustrem rzeczywistości, bardziej nadajnikiem", a w szczególności "nadmiernie uwydatniają błędy" Jarosława Kaczyńskiego
 8. "Nawet" (!!!) "Rzeczpospolita" (zaskakująca nowość!) - w dniu 27.10.2009 "dała na okładce zdjęcie Tuska, a nie Kamińskiego"

Ranking tymczasowych wrogów narodu - listopad 2009

 1. Maciej Eckardt (sen-sa-cyj-na nowość!!!) - z pewnością niemieckiego pochodzenia (nazwisko!) zakamuflowany członek układu i wicemarszałek województwa kujawsko-pomorskiego z ramienia PiS - na swoim, pożal się Boże, "blogu" ośmielił się dokonać wściekłego ataku na pograniczu zamachu na demokrację, niesłychanie bezpodstawnie i wbrew oczywistym faktom twierdząc, jakoby Lech Kaczyński miał przegrać wybory prezydenckie w 2010 roku z powodu "własnych ułomności", "miałkości upływającej kadencji", "partyjnego uwikłania" oraz "nieznośnej małostkowości", a w dodatku poważył się nazwać najwybitniejszego i wypróbowanego przyjaciela i towarzysza broni Lecha Kaczyńskiego, Micheila Dżugaszwilego "oszołomem" [18]
 2. Platforma Obywatelska (wielokrotna recydywa!!!) - za stanie w zwartym ordynku w obronie pedofilów i gwałcicieli [19]
 3. Ewa Kopacz (nowość!) - działając ewidentnie na zlecenie żydo-masońsko-liberal-postkomunistycznegolewicowego spisku zaborców z zamiarem całkowitego wyniszczenia biologicznego narodu wolskiego i ostatecznego zniszczenia IV RP, cynicznie odmawia sprowadzenia do Wolski szczepionek przeciwko wściekle szalejącej na terenie całej Wolski pandemii grypy, która zbiera niespotykanie obfite żniwo śmierci
 4. Szwecja i Finlandia (nowość!) - zamiast zdecydowanie odmówić i wypowiedzieć Rosji wojnę, tchórzliwie godzą się na biegnący pod dnem Bałtyku w pobliżu ich granic gazociąg z Rosji do Niemiec
 5. Burmistrz Nowego Targu Marek Fryźlewicz (nowość!) - witając w dniu 08.11.2009 na nowotarskim rynku prezydenta Lecha Kaczyńskiego podczas jego gospodarskiej wizyty w mieście, bezczelnie zwrócił się do Dostojnego Gościa słowami: "Zacytuję poetę Władysława Orkana, piewcę góralszczyzny: "Nie bądź łachem partii - to zdziera""
 6. Niemiecka kanclerz Angela Merkel (nowość na liście):
 7. Bronisław Komorowski (wielokrotna recydywa!!!) - 12.11.2009 - niespotykany i tendencyjny co cna atak na Miłościwie Nam Chwilami Obecnego i Niepoinformowanego:
 8. Marek Kondrat (nowość!) - w wywiadzie dla tygodnika "Przekrój" ten nędzny aktorzyna ośmielił się straszyć uczciwych Wolaków PiSem, deklarując, że do dzisiaj odczuwa "umiarkowany lęk", że Jarosław Kaczyński może powrócić do władzy [20]. Aktor jednocześnie podważył sens istnienia Ruchu Oporu, gdyż stwierdził, że po dwóch latach rządów Platformy Obywatelskiej nie ma wielkich rozczarowań.
 9. Donald Tusk (wielokrotna recydywa!!!) - bezczelnie nie wykreślił nazwiska Agnes Trawny z ksiąg wieczystych, czym sprytnie umożliwił powrót Niemców na Ziemie Odzyskane
 10. Ireneusz Krzemiński (nowość, skutecznie się dotąd maskował) - rzekomy profesor, socjolog za publikację wyjątkowo tendencyjnej, opartej jakoby na badaniach naukowych książki: "Czego nas uczy Radio Maryja?" - redakcja naukowa Ireneusz Krzemiński, Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne, Warszawa 2009
 11. Jerzy Stępień - były prezes Trybunału Konstytucyjnego, który twierdzi, że prezydent jest urzędnikiem wybieranym za kilkaset milionów , który "rozdziela medale". Tym twierdzeniem podżega do próby przewrotu i uwiarygadnia niesłychanie zbrodniczą propozycję Tusku aby dokonać rewolucji ustrojowej [21].
 12. Włodzimierz Cimoszewicz, który stwierdził, że w wypadku drugiej tury wyborów prezydenckich Tusk - Kaczyński, zagłosowałby na premiera rządu okupacyjnego. Ponadto niedoszły sekretarz generalny Rady Europy powiedział, że obecnie największym zagrożeniem dla Wolski jest reelekcja Lecha Kaczyńskiego [22].
 13. PKB (wielokrotna recydywa!) - z uporem godnym lepszej sprawy wciąż nie chce spaść i, zgodnie ze zmanipulowanymi danymi szantażowanego przez Tymczasowy Rząd Okupacyjny Głównego Urzędu Statystycznego, ośmielił się wzrosnąć w III kwartale 2009 o 1,7 %, niesłychanie butnie ignorując ostrzeżenia Sił Wolności i Postępu
 14. Prokuratura Okręgowa w Warszawie - wbrew niespotykanie twardym, a nawet porażającym dowodom cynicznie umorzyła śledztwo w sprawie trójki znanych odszczepieńców: Janusza Kaczmarka, Konrada Kornatowskiego oraz Ryszarda Krauzego (wrogowie narodu z sierpnia 2007), kłamliwie twierdząc, że Kaczmarek i Krauze realizowali swoje prawo do obrony (!!!), zaś Kornatowski jakoby nie popełnił nawet zarzucanego mu przestępstwa!

Ranking tymczasowych wrogów narodu - grudzień 2009

 1. Warszawska prokuratura (recydywa!) - podjęcie kolejnych niebywale skandalicznych i urągających elementarnym zasadom prawa i sprawiedliwości decyzji:
 2. Sebastian Karpiniuk (nowość!) za wyjątkowo bezczelny, wściekły atak na Bogu ducha i Partii lojalność winnego, jednego z najwybitniejszych Wolaków-Odnowicieli Przemysława Gosiewskiego przeprowadzony w Mikołajki - 06.12.2009 - w Radiu Zet:
 3. Mirosław Sekuła, szef sejmowej komisji do spraw afery hazardowej (nowość) - na osobiste zlecenie Donaldu Tusku bezczelnie doprowadził do bezprawnego usunięcia z komisji jej najwybitniejszych członków: Zbigniewa Wassermanna i Beaty Kempy
 4. Niemcy (wielokrotna recydywa!) - przeprowadzają kolejną skandaliczną prowokację, tym razem wymierzoną w męża jednej z najwybitniejszych intelektualistek współczesności i największych bojowniczek Ruchu Oporu, posłanki Nelly Rokity: prokuratura w Landshut (Bawaria) wydaje wobec Jana Rokity nakaz aresztowania z powodu niezapłacenia grzywny w wysokości 3 tysięcy euro, orzeczonej wobec niego w sierpniu 2009 r. jako kara za sprowokowany przez niemieckich wrogów rzekomy incydent w samolocie Lufthansy na lotnisku w Monachium
 5. Jacek Świetlicki, przewodniczący Klubu Radnych PiS Sejmiku Województwa Śląskiego (nowość) - za wystąpienie z jedynie słusznej partii oraz napisanie obrazoburczego listu otwartego do Jarosława Kaczyńskiego, w którym m.in. czytamy:
 6. Warszawski Sąd Okręgowy (recydywa!) - niespotykanie brutalnie odziera Jego Wysokość Lecha Kaczyńskiego z oczywiście należnego mu majestatu i ośmiela się bezczelnie twierdzić, jakoby był on "osobą fizyczną"
 7. ZUS (a właściwie lekarze-orzecznicy ZUS) - brutalne szykany wobec Joanny Hofman - małżonki czołowego posła PiS Adama Hofmana - w postaci niespotykanie absurdalnych prób udowodnienia, że wbrew posiadanym przez panią Joannę niesłychanie uzasadnionym zwolnieniom lekarskim, jest ona osobą zdolną do pracy [23]

Ranking najgroźniejszych wrogów narodu roku 2009

Roczny ranking czołowych wrogów narodu roku 2009 opracowany został na podstawie rankingów miesięcznych.

Niekwestionowanym zwycięzcą takiej klasyfikacji i zdobywcą zaszczytnego tytułu Wroga narodu 2009, został jednogłośnie ponury herszt zbrodniczej PO - Donaldu Tusku.

Pierwsza dziesiątka ostatecznej klasyfikacji wrogów roku 2009 kształtuje się następująco:

 1. Donaldu Tusku - 8 pkt
 2. Niemcy - 3 pkt
 3. PKB - 3 pkt
 4. Janusz Palikot - 2 pkt
 5. Jan Vincent Rostowski - 2 pkt
 6. Andrzej Czuma - 2 pkt
 7. Wrogie media - 2 pkt
 8. TW Bolek (pseudonim operacyjny: "Lech Wałęsa") - 2 pkt
 9. PO - 2 pkt
 10. Sąd Okręgowy i Prokuratura Okręgowa w Warszawie - po 2 pkt

Zestawienie miesięcznych rankingów najmodniejszych tymczasowych wrogów narodu - 2010

Ranking tymczasowych wrogów narodu - styczeń 2010

 1. Prokuratura Okręgowa w Lublinie (nowość!) – całkowicie bezprawne umorzenie śledztwa w sprawie wpisu na blogu naczelnego pajaca liberałów, Janusza Palikota, w którym ten nazwał prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego bezpośredniego przełożonego, Jarosława Kaczyńskiego, "kurduplami". Lubelscy prokuratorzy bezczelnie podjęli tę kuriozalną decyzję "wobec braku znamion czynu zabronionego, to jest publicznego znieważenia prezydenta RP"
 2. Stefan Niesiołowski (wielokrotna recydywa!!!) - za wypowiedź w programie Moniki Olejnik (pseudonim operacyjny: "Stokrotka") "Kropka nad i" w TVN 24 (12.01.2010):
 3. Miasto Akwizgran - trzynaście srebrników (dla niepoznaki oficjalnie zwanych "nagrodą Karola Wielkiego") dla Donaldu Tusku za jego wkład w zwojewódczenie Wolski
 4. Mieszkańcy Łodzi (nowość!) - z inspiracji określonych sił, w całkowicie bezprawnym i najprawdopodobniej bezczelnie sfałszowanym referendum, jednogłośnie (95 % głosujących) odwołali prezydenta miasta, jednego z najwybitniejszych patriotów i oddanych współpracowników Ruchu Oporu, Jerzego Kropiwnickiego
 5. Prokuratura Okręgowa w Warszawie (recydywa!) - bezczelnie umorzyła postępowanie wobec komisarz do spraw Prywatyzacji bądź Likwidacji Szpitali, Ewy Kopacz, kuriozalnie uznając - wbrew porażającym dowodom przedstawionym przez wybitnego współpracownika Ruchu Oporu, Janusza Kochanowskiego - że odstępując od decyzji zakupu szczepionek przeciwko świńskiej grypie dopełniła ona swoich obowiązków i podjęła wszelkie możliwe działania zmierzające do uzyskania pełnych informacji dotyczących tych szczepionek
 6. Wiktor Juszczenko, prezydent Ukrainy, dotychczasowy wypróbowany przyjaciel Lecha Kaczyńskiego (nowość!) - przyznał pośmiertnie tytuł Bohatera Ukrainy Stepanowi Banderze, przywódcy Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN)
 7. "The Economist" - ośmiela się chwalić rząd Tusku za rzekome utrzymanie wysokiego tempa wzrostu gospodarczego Wolski, krytykując jednocześnie prezydenta IV RP - Lecha Kaczyńskiego, co zakrawa na zamach stanu, a przynajmniej na zachęcanie do próby przewrotu
 8. Donald Tusk (wielokrotna recydywa!) - niespotykanie bezczelna sugestia, jakoby Ojciec Narodu pochodził z chłopstwa, podczas gdy niesłychanie powszechnie wiadomym jest, że urodził się on i wychował w lepszym miejscu na inteligenckim Żoliborzu [24]
 9. Janusz Palikot (wielokrotna recydywa!) - oburzająca sugestia, jakoby Mariusz Kamiński działał w zmowie z Jarosławem Kaczyńskim i wykonywał operacje polityczne [25]

Ranking tymczasowych wrogów narodu - luty 2010

 1. Donaldu Tusku (wielokrotna recydywa!) - wykorzystując swoje zdolności aktorskie oraz fatalną akustykę Sali Kolumnowej Sejmu, jak również posługując się oburzającymi kłamstwami, cynicznymi manipulacjami oraz bezczelnie sfałszowanym nagraniem z posiedzenia komisji śledczej, sflekował bohaterskich śledczych Ruchu Oporu, Beatę Kempę i Zbigniewa Wassermanna
 2. Radzio Sikorski (recydywa!):
 3. Nieodzyskany wymiar sprawiedliwości - pożałowania godne zwlekanie z bezwzględnym skazaniem Donaldu Tusku na karę (co najmniej) dożywotniego więzienia na podstawie niespotykanie merytorycznych i niesłychanie uzasadnionych poszlak przedstawionych przez Mariusza Kamińskiego [26]. Warto nadmienić, że Wielki Współpracownik Ojca Narodu w zbożnym dziele rewolucji moralnej i budowy IV RP - Andrzej Lepper za absolutnie nieistotne figle skazany został na aż 2 lata i 3 miesiące więzienia
 4. Zbigniew Romaszewski (sensacyjna nowość!!!), z kaczej łaski wicemarszałek Senatu - wściekły atak w postaci opuszczenia szeregów Klubu Parlamentarnego PiS i - w sposób oczywiście oczywisty niemającego pokrycia w faktach - obrazoburczego oświadczenia, jakoby:
 5. Roman Giertych (recydywa) - bezczelnie i całkowicie kłamliwie nazwał znanego przeciwnika zbierania haków na kogokolwiek, Jarosława Kaczyńskiego, "głównym zbieraczem haków, najgłówniejszym w Polsce" oraz ośmielił się cynicznie stwierdzić, że "wszyscy politycy PO mieli założone teczki przez PiS", co rzekomo "w owym czasie, czyli w okresie rządów PiS, było dość standardową procedurą"
 6. Robert Węgrzyn, poseł PO z komisji naciskowej - wściekły atak na czołową odnowicielkę z Ruchu Oporu, poseł Marzenę Wróbel w postaci kłamliwych sugestii, jakoby cierpiała ona na ADHD. Wg opinii posła Mularczyka:
 7. Bronisław Komorowski (wielokrotna recydywa!!!) - trzyma w zamrażarce nie tylko gorzałę, ale i projekty ustaw

Ranking tymczasowych wrogów narodu - marzec 2010

 1. Warszawska Prokuratura Okręgowa (wielokrotna recydywa!!!) – w ramach ściśle zaplanowanej i metodycznie realizowanej akcji represjonowania bohaterskich bojowników Ruchu Oporu, całkowicie bezprawnie wszczyna operetkowe śledztwo w sprawie rzekomego usunięcia na polecenie byłego zastępcy szefa CBA, Macieja Wąsika, danych pochodzących z rejestratorów GPS, zainstalowanych w samochodach służbowych Biura
 2. Wojciech Mann, znany radiowiec "Trójki" (nowość!) – za oszczerczy wywiad w "Newsweeku", w którym oskarża nowego szefa "Trójki", Jacka Sobalę, o politykę kadrową dyktowaną względami politycznymi:
 3. PKB (recydywa!) - niespotykanie bezczelnie znowu ośmielił się wzrosnąć w IV kwartale 2009 roku
 4. Aleksander Kwaśniewski (recydywa!) - wyjątkowo chybiona próba podważenia niesłychanie interdyscyplinarnej wiedzy i niespotykanej wiarygodności Ojca Narodu:
 5. Julia Pitera (wielokrotna recydywa!!!) - za świadome mylenie wypoczynku z patriotyzmem montrealnym:
 6. dr Norbert Maliszewski (nowość!) - psycholog społeczny, "specjalista" ds. marketingu politycznego za komentarz w rozmowie z Wirtualną Polską na temat III kongresu PiS:
 7. Egipt i Tunezja (nowość!) - bezczelnie wpuszczają na plaże więcej Niemców, niż Wolaków
 8. Internauci (recydywa) i strona http://www.niedlakaczynskiego.pl (nowość!) - cynicznie zapoczątkowali bezczelną akcję zbierania podpisów pod petycją protestacyjną przeciwko jedynie słusznej propozycji obdarowania Lecha Kaczyńskiego Honorowym Obywatelstwem Miasta Krakowa

Ranking tymczasowych wrogów narodu - kwiecień 2010

Źródła zbliżone do dobrze poinformowanych kręgów Ruchu Oporu sugerują, że artykuł opublikowany w Prima Aprilis, de facto wieszczy klęskę Donaldu Tusku
 1. Tygodnik "The European Voice" - zatytułował artykuł zaadresowany do prezydenta Kaczyńskiego "Żegnaj, stary przyjacielu", w którym sufluje bezczelnie jakoby:
 2. Piotr Piętak, były wiceminister MSWiA w rządzie PiS (nowość!) - za niewdzięczność i odmowę przyjęcia Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski, połączone z ogłoszeniem listu otwartego, w którym w bezprzykładny sposób zaatakował Prezydenta, stwierdzając między inymi:
 3. Roman Giertych (wielokrotna recydywa!!!) - za bezczelne i uporczywe podtrzymywanie demagogicznej tezy o zbieraniu haków przez Ojca Narodu i o jego rzekomym dążeniu do władzy absolutnej:
 4. Donaldu Tusku i Władimir Putin - obściskują się, mając na rękach krew
 5. Zaplute Polityczne i medialne karły - za całokształt

Ranking tymczasowych wrogów narodu - maj 2010

 1. Janis Jurkans (po raz pierwszy) - były szef łotewskiego MSZ za gigantycznie kłamliwe wypowiedzi na temat śmierci prezydęta Lecha Kaczyńskiego:
 2. Kazimierz Kutz (wielokrotna recydywa!) - za wypowiedź w programie TVN 24 "Fakty po faktach":
 3. Andrzej Olechowski (recydywa) - za wyjątkowo kłamliwą wypowiedź dla onet.pl:
 4. Kandydaci do komitetu honorowego kandydata Platformy na prezydenta - w jego skład wchodzą, oprócz recydywistów, w większości ujawnieni po raz pierwszy zajadli wrogowie narodu w porażającej liczbie 138 sztuk:
  1. Piotr Adamczyk - aktor (nowość)
  2. Jacek Ambroziak - prawnik, polityk, były minister (nowość)
  3. Janusz Anderman - pisarz (nowość)
  4. Irena Anders - piosenkarka, aktorka, druga żona gen. Andersa (nowość)
  5. Andrzej Bachleda-Curuś - były narciarz, muzyk (nowość)
  6. Piotr Bałtroczyk - dziennikarz, konferansjer (nowość)
  7. Artur Barciś - aktor (nowość)
  8. Władysław Bartoszewski - polityk (wielokrotna recydywa!!!)
  9. Andrzej Blikle - przedsiębiorca (nowość)
  10. Magda Boczarska - aktorka (nowość)
  11. Jacek Borcuch - reżyser (nowość)
  12. prof. Tomasz Borecki - były rektor SGGW (nowość)
  13. Ewa Braun - scenograf, zdobywczyni Oscara (nowość)
  14. Iwo Byczewski - prawnik, polityk (nowość)
  15. Andrzej Chyra - aktor (nowość)
  16. Izabella Cywińska - reżyser (nowość)
  17. Benedykt Czuma - polityk, dziennikarz (nowość)
  18. Waldemar Dąbrowski - dyrektor Teatru Wielkiego - Opery Narodowej (nowość)
  19. Andrzej Dudziński - rysownik (nowość)
  20. Jan Dworak - dziennikarz, producent, były prezes zarządu TVP (nowość)
  21. Elżbieta Dzikowska - podróżniczka (nowość)
  22. Maciej Englert - aktor, reżyser (nowość)
  23. Feliks Falk - reżyser (nowość)
  24. Jacek Fedorowicz - satyryk, reżyser (nowość)
  25. Wojciech Fibak - były tenisista (nowość)
  26. Tomasz Frankowski - piłkarz (nowość)
  27. Janusz Gajos - aktor (nowość)
  28. Janusz Głowacki - pisarz (nowość)
  29. Andrzej Grabowski - aktor (nowość)
  30. prof. Maciej Grabski - inżynier (nowość)
  31. Szymon Gutkowski - specjalista od reklamy (nowość)
  32. Aleksander Hall - polityk (nowość)
  33. prof. Jan Hartman - filozof (nowość)
  34. Agnieszka Holland - reżyser (nowość)
  35. Krzysztof Hołowczyc - kierowca rajdowy (nowość)
  36. Barbara Horawianka - aktorka (nowość)
  37. Ryszard Horowitz - fotografik (nowość)
  38. Paweł Huelle - pisarz (nowość)
  39. Jerzy Illg - wydawca (nowość)
  40. Alicja Jachiewicz - aktorka (nowość)
  41. Kora Jackowska - piosenkarka (nowość)
  42. prof. Andrzej Jajszczyk - profesor nauk technicznych (nowość)
  43. Andrzej Jakimowski - reżyser (nowość)
  44. prof. Janusz Janeczek - geolog (nowość)
  45. Ludwik Janion - poeta (nowość)
  46. Michał Jeliński - wioślarz, mistrz olimpijski (nowość)
  47. Karolina Kaczorowska - wdowa po Ryszardzie Kaczorowskim (nowość)
  48. Marian Kallas - historyk prawa (nowość)
  49. Marek Kamiński - podróżnik (nowość)
  50. Tomasz Karolak - aktor (nowość)
  51. Jan Kidawa-Błoński - reżyser (nowość)
  52. Tadeusz Kijonka - polityk, poeta (nowość)
  53. Jerzy Kisielewski - dziennikarz, syn Stefana Kisielewskiego (nowość)
  54. Marian Kociniak - aktor (nowość)
  55. Marek Kolbowicz - wioślarz, mistrz olimpijski
  56. Szymon Kołecki - ciężarowiec, medalista olimpijski (nowość)
  57. Michał Komar - dziennikarz (nowość)
  58. Maja Komorowska - aktorka (nowość)
  59. Adam Korol - wioślarz, mistrz olimpijski (nowość)
  60. Robert Korzeniowski - były chodziarz, mistrz olimpijski (nowość)
  61. Marcin Koszałka - reżyser (nowość)
  62. Krzysztof Kowalewski - aktor (nowość)
  63. Mariusz Krzemiński - aktor (nowość)
  64. Olga Krzyżanowska - polityk (nowość)
  65. Wojciech Kuczok - pisarz (nowość)
  66. prof. Antoni Kukliński - naukowiec (nowość)
  67. prof. Jacek Kurczewski - socjolog (nowość)
  68. Kazimierz Kutz - reżyser, senator (wielokrotna recydywa!!!)
  69. Marcin Kwaśny aktor (nowość)
  70. prof. Stanisław Lorenc - geolog (nowość)
  71. Włodzimierz Lubański - były piłkarz (nowość)
  72. Alojzy Łysko - polityk (nowość)
  73. Marek Majewski - satyryk, piosenkarz, kompozytor (nowość)
  74. Janusz Majewski - reżyser (nowość)
  75. prof. Witold Marciszewski - naukowiec (nowość)
  76. Krzysztof Materna satyryk (nowość)
  77. Tadeusz Mazowiecki polityk, b. premier (nowość)
  78. Wojciech Militz uczestnik Powstania Warszawskiego (nowość)
  79. Andrzej Mleczko rysownik (nowość)
  80. Bronisław Młodziejowski biolog (nowość)
  81. Krystyna Morgenstern (nowość)
  82. Janusz Morgenstern reżyser, producent filmowy (nowość)
  83. Marcin Mroszczak plakacista (nowość)
  84. Anna Nehrebecka aktorka (nowość)
  85. Chris Niedenthal fotograf (nowość)
  86. Daniel Olbrychski aktor (nowość)
  87. Witold Paszt piosenkarz (nowość)
  88. Elżbieta Penderecka animatorka kultury (nowość)
  89. Krzysztof Penderecki kompozytor (nowość)
  90. Maria Poprzęcka historyk sztuki (nowość)
  91. Elżbieta Potocka (nowość)
  92. Antoni Potocki b. działacz Unii Wolności (nowość)
  93. Zbigniew Preisner kompozytor (nowość)
  94. Wojciech Pszoniak aktor (nowość)
  95. Piotr Pustelnik alpinista (nowość)
  96. Zdzisław Rachtan żołnierz AK (nowość)
  97. Maciej Rayzacher aktor (nowość)
  98. prof. Jerzy Regulski ekonomista (nowość)
  99. Anda Rottenberg historyk sztuki (nowość)
  100. Andrzej Rottermund historyk sztuki (nowość)
  101. Michał Rusinek literaturoznawca, tłumacz (nowość)
  102. prof. Henryk Samsonowicz historyk (nowość)
  103. Wiesław Saniewski reżyser, scenarzysta (nowość)
  104. Wojciech Saramonowicz dziennikarz, scenarzysta (nowość)
  105. Andrzej Seweryn aktor (nowość)
  106. Tomasz Sikora fotografik (nowość)
  107. Jerzy Skolimowski reżyser, scenarzysta (nowość)
  108. Tadeusz Sławek poeta, tłumacz (nowość)
  109. Franciszek Smuda trener reprezentacji Wolski w piłkę nożną (nowość)
  110. Marcin Stajewski artysta, scenograf (nowość)
  111. Stefan Starba-Bałuk fotografik (nowość)
  112. Janina Stępińska kardiolog (nowość)
  113. Krzysztof Stępiński adwokat (nowość)
  114. Andrzej Strzelecki reżyser (nowość)
  115. Maria "Kama" Stypułkowska-Chojecka łączniczka AK (nowość)
  116. Ewa Sułkowska-Bierezin dziennikarka (nowość)
  117. Danuta Szaflarska aktorka (nowość)
  118. Stefan Szmidt aktor (nowość)
  119. Wisława Szymborska poetka, laureatka nagrody Nobla (nowość)
  120. Zbigniew Ścibor-Rylski pilot, uczestnik Powstania Warszawskiego (nowość)
  121. Waldemar Świerzy grafik, plakacista (nowość)
  122. Jolanta Tambor językoznawca (nowość)
  123. Mariusz Treliński reżyser operowy (nowość)
  124. Stefan Turschmid b. działacz opozycji (nowość)
  125. prof. Andrzej Tyc matematyk (nowość)
  126. Stanisław Tym satyryk, aktor (nowość)
  127. Andrzej Wajda reżyser, zdobywca Oscara (recydywa!!!)
  128. Lech Wałęsa - TW "Bolek" były prezydent, laureat nagrody Nobla (wielokrotna recydywa!!!)
  129. Konrad Wasilewski wioślarz, mistrz olimpijski (nowość)
  130. prof. Andrzej Werner krytyk filmowy i literacki (nowość)
  131. prof. Piotr Węgleński były rektor Uniwersytetu Warszawskiego (nowość)
  132. Antoni Witt dyrygent (nowość)
  133. Maja Włoszczowska medalistka olimpijska w kolarstwie górskim (nowość)
  134. Jacek Wszoła medalista olimpijski w skoku wzwyż (nowość)
  135. Henryk Wujec polityk, były działacz opozycji demokratycznej (nowość)
  136. Ludwika Wujec polityk, była działaczka opozycji demokratycznej (nowość)
  137. Krystyna Zachwatowicz aktorka, scenograf (nowość)
  138. Ewa Zadrzyńska (nowość)
  139. Zbigniew Zamachowski aktor (nowość)
  140. Sobiesław Zasada były kierowca rajdowy (nowość)
  141. Szymon Ziółkowski młociarz, były mistrz olimpijski (nowość)
 5. Związek Zawodowy Pracowników Twórczych TVP "Wizja" (nowość!) - za godną najwyższego potępienia, anty-narodową odezwę do władz telewizji publicznej, w której czytamy:
 6. Ernest Bryll, poeta (po raz pierwszy) za odcięcie się od niebywałej szansy przyczynienia się do elekcji Jarosława Geniusza-Kaczyńskiego na prezydęta restaurowanej IV RP poprzez uczestnictwo w jego komitecie społecznym
 7. Marek Krajewski, pisarz (po raz pierwszy) - j.w.
 8. Robert Gliński, rektor PWSFTiT (po raz pierwszy) - j.w.
 9. Agnieszka Holland (recydywa!) - za kłamliwą i tendencyjną opinię o wiekopomnych dokonaniach mediów publicznych i KRRiT:

Ranking tymczasowych wrogów narodu - czerwiec 2010

 1. Tymczasowy Rząd Okupacyjny (wielokrotna recydywa!!!) - za bezczelne i bezprawne opublikowanie stenogramów z nagrań czarnej skrzynki rozbitego w Smoleńsku Tu-154, pomimo braku zgody ze strony prezesa-premiera-przyszłego-prezydenta Jarosława Kaczyńskiego
 2. Prof. Ireneusz Krzemiński (po raz pierwszy) - za wyjątkowo obrzydliwą wypowiedź na temat tragicznie zmarłego prezydęta IV RP Lecha Kaczyńskiego i sposobu prowadzenia polityki zagranicznej przez prezesa-desygnata Jarosława Odmienionego-Kaczyńskiego podczas dyskusji z wybitną odnowicielką prof. Jadwigą Staniszkis w programie "Fakty po faktach, w TVN24 (13.06.2010):
 3. Sąd Okręgowy w Warszawie (wielokrotna recydywa!) - wbrew oczywiście oczywistym porażającym dowodom oraz zdrowemu rozsądkowi, dwukrotnie (!!!) bezczelnie orzekł, że prezes-premier-przyszły-prezydent Jarosław Odmieniony-Kaczyński podał nieprawdziwą informację, iż Bronisław Komorowski chce prywatyzować służbę zdrowia i nakazał Jarosławowi Kaczyńskiemu opublikowanie w PAP, TVP i TVN stosownego oświadczenia ze sprostowaniem. Ponadto kolaborujący z okupantami Sąd cynicznie nie nakazał Bronisławowi Komorowskiemu przeproszenia Jarosława Kaczyńskiego za nazwanie go kłamcą.
 4. WSI (recydywa) - za wystawienie zwycięskiego w I turze wyborów prezydenckich desygnata - Bronisława Komorowskiego [31]
 5. Głupi naród - w przeciwieństwie do ogólnonarodowej większości Prawych Wolaków zdradziecko nie chciał realizacji testamentu politycznego Lecha Kaczyńskiego i bezczelnie zagłosował w I turze wyborów prezydenckich na desygnata WSI - Bronisława Komorowskiego [32]
 6. Sąd Apelacyjny w Warszawie (wielokrotna recydywa!) - wbrew oczywiście oczywistym porażającym dowodom oraz zdrowemu rozsądkowi bezczelnie podtrzymał oczywiście bezprawne orzeczenie Sądu Okręgowego, że prezes-premier-przyszły-prezydent Jarosław Odmieniony-Kaczyński podał nieprawdziwą informację, iż Bronisław Komorowski chce prywatyzować służbę zdrowia i nakazał Jarosławowi Kaczyńskiemu opublikowanie w TVP i TVN stosownego oświadczenia ze sprostowaniem.

Ranking tymczasowych wrogów narodu - lipiec 2010

 1. Abp Józef Życiński (po raz pierwszy) - za bezczelne odmówienie prawa prezesowi-premierowi-przyszłemu-prezydentowi Jarosławowi Odmienionemu-Kaczyńskiemu do wskazywania narodowi, kto jest jedynie słusznym desygnatem na stolec prezydencki, a popierającym go księżom prawa do nazywania głosowania na kontrkandydata grzechem śmiertelnym:
 2. Głupi naród (recydywa!) - ponownie zdradziecko nie chciał zrealizować testamentu politycznego Lecha Kaczyńskiego i bezczelnie zagłosował w II turze wyborów prezydenckich na desygnata WSI i KGB, Bronisława Komorowskiego (ros.: Бронислав Коморовский, pseudonim operacyjny: "Gajowy")
 3. Eustachy Rylski (po raz pierwszy) - za ohydny list do Janusza Palikota wspierający jego chuligańskie wybryki, w szczególności twierdzenie, że Miłościwie Nam Definitywnie Nieobecny ma krew na rękach:
 4. Bronisław Komorowski (ros.: Бронислав Коморовский, pseudonim operacyjny: "Gajowy") (wielokrotna recydywa!!!) - okazuje się niekatolikiem i bezczelnie godzi w podstawy bytu narodowego Wolski, deklarując, że krzyż ustawiony przez harcerzy pod Pałacem Prezydenckim po katastrofie smoleńskiej "zostanie we współdziałaniu z władzami kościelnymi przeniesiony w inne, bardziej odpowiednie miejsce"
 5. Harcerze (nowość!) - bezczelnie ośmielili się nigdy nie zakładać, że krzyż ustawiony przez nich pod Pałacem Prezydenckim po katastrofie smoleńskiej ma tam pozostać na zawsze, "bo nie taka jest jego misja" i kłamliwie twierdzą, że "powinien on zostać zastąpiony innym znakiem i być przeniesiony do jednej z dwóch warszawskich świątyń", a ponadto haniebnie apelują "by nie włączać ich inicjatywy w spór polityczny i walkę światopoglądową"
 6. Ci co nie przeprosili (nowość!) - za nieprzeproszenie prezesa-premiera-prawie-prezydenta Jarosława Odmienionego-Kaczyńskiego za notoryczne obrażanie i brak szacunku dla jego bezpośredniego podwładnego, Lecha Kaczyńskiego
 7. Janusz Palikot (wielokrotna recydywa, bez najmniejszych szans na resocjalizację!!!) - zobaczył Św. Pamięci Przemysława Edgara Gosiewskiego broniącego peronu we Włoszczowie przed Ruskimi
 8. Kancelaria Prezydenta - uzurpatora (po raz pierwszy), kuria (po raz pierwszy), harcerze (po raz pierwszy) i ks. Jacek Siekierski, rektor kościoła Św. Anny (po raz pierwszy) - wbrew heroicznym wysiłkom Prawych Wolaków, broniących krzyża upamiętniającego męczeńską śmierć prezydęta IV RP pod Smoleńskiem, haniebnie porozumieli się i przeniosą ten ogólnonarodowy symbol spod Pałacu Prezydenckiego, gdzie jest jego jedynie słuszne miejsce, do kościoła Św. Anny w Warszawie:[35]
 9. Jerzy Baczyński (po raz pierwszy) - za wypominanie prezesowi-premierowi-prawie-prezydentowi Jarosławowi Chwilowo Odmienionemu-Kaczyńskiemu błędów młodości i bezczelne oskarżenie o recydywę:
 10. Ewa Nekanda-Trepka, warszawski konserwator zabytków (nowość!) - bezczelnie poinformowała, że nie może być mowy o pomniku ofiar katastrofy smoleńskiej w miejscu krzyża przed Pałacem Prezydenckim
 11. Maciej Eckardt (recydywa) - kolejny, inspirowany przez wiadome siły, wściekły atak na PiS [37]
 12. Radni z Nowego Dworu Gdańskiego (nowość!) - haniebnie odrzucili wniosek kilkudziesięciu mieszkańców miasta o nadanie Żuławskiemu Parkowi Historycznemu (dawnemu Muzeum Żuławskiemu), który obecnie jest modernizowany za siedem milionów złotych, imienia prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i ofiar katastrofy pod Smoleńskiem
 13. Czołowy pisolog Marek Migalski dołączył do tego grona 29.07.2010, gdy jego podłe knowania przejrzał prezes Jarosław Kaczyński: "jest kwestia pewnej moralnej odpowiedzialności, lojalności człowieka, który otrzymał od nas ogromną pomoc, ogromny awans, a dzisiaj zachowuje się w sposób niedobry, żeby nie powiedzieć niegodny" [38]
 14. Kompania Piwowarska S.A - producent popularnej w Wolsce marki piwa "Lech" (nowość!) - za umieszczenie przed Wawelem bluźnierczej reklamy o treści: "Spragniony wrażeń? Zimny Lech". Ten haniebny czyn nie mógł zostać bez odpowiedzi próbującego wrócić do łask Prezesa Marka Migalskiego:

Ranking tymczasowych wrogów narodu - sierpień 2010

 1. Zmanipulowany do cna przez reżim restaurujący III RP Sąd Najwyższy (wielokrotna recydywa), wbrew oczywiście oczywistym porażającym dowodom fałszerstw wyborczych uznał wybór agenta WSI Bronisława Komorowskiego (ros.: Бронислава Коморовсково, pseudonim operacyjny: "Gajowy") na prezydenta RP za ważny:
 2. dr hab. Adam Wielomski (nowość), prezes Klubu Zachowawczo-Monarchistycznego - za felieton będący wściekłym, furiackim atakiem na Prawych Wolakow, którzy bronili obecności krzyża przed Pałacem Prezydenckim i nie zgodzili się, aby księża katoliccy przenieśli krzyż do kościoła Św. Anny, znajdującego się nieopodal. (03.08.2010) [41]
 3. ks. Adam Boniecki (nowość) - za haniebne wypowiedzi na temat zachowania i intencji Prawych Wolaków, którzy bronili obecności krzyża przed Pałacem Prezydenckim i nie zgodzili się, aby księża katoliccy przenieśli krzyż do kościoła Św. Anny, znajdującego się nieopodal. (03.08.2010)
 4. Paweł Lisicki (nowość!) - redaktor naczelny "Rzeczpospolitej" za uporczywe i haniebne wypowiedzi o nieskalanych jakąkolwiek obłudą woltach politycznych wypróbowanego przyjaciela Rosji, prezesa-premiera-prawie-prezydenta Jarosława Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego (08.08.2010) [42]
 5. Norman Davies (nowość!), profesor,historyk brytyjski piszący od wielu lat o historii Polski, a także Wolski, autor wielu książek historycznych, m.in. "Boże Igrzysko", za słowa:
 6. Rafał Ziemkiewicz (nowość!) - za szkalujący niezwykle prawdomównego samego prezesa-premiera-prawie-prezydenta Jarosława Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego atak na łamach dotychczas przyjaznej PIS "Rzeczpospolitej", czyli de facto za cios w plecy:
 7. Maciej Eckardt (zdrajca, wielokrotna recydywa!), bezczelnie zgodził się ze słowami Ziemkiewicza nt. rzekomo sekciarskiego charakteru PiSu (patrz wyżej), (13.08.2010) [46]
 8. Wojciech Mazowiecki (nowość!) - syn Tadeusza, (patrz też: Patriotyzm genetyczny) - mutacja negatywna typu Wehrmacht - dziennikarz "Gazety Wyborczej", za podważanie dogmatu o nieomylności i dożywotniości prezesury samego Jarosława prezesa-premiera-prawie-prezydenta Jarosława Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego.
 9. Prymas Polski, abp Józef Kowalczyk (nowość!) za bezczelne wyparcie się obrońców krzyża:
 10. Abp Józef Życiński (recydywa) - za oszczercze ataki na bohaterskich obrońców krzyża, tego krzyża:
 11. Marek Migalski (recydywa) - za dopuszczenie się już po raz kolejny obrazoburczej krytyki pod adresem jedynie słusznej polityki prowadzonej przez Prezesa. W liście otwartym do Jarosława Kaczyńskiego, opublikowanym na blogu, poważył się obwiniać prezesa-premiera-prawie-prezydenta Jarosława Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego za porażkę w wyborach prezydenckich oraz za spadek poparcia dla PiS po wyborach:
 12. Henryka Krzywonos-Strycharska, rzekomo legendarna działaczka "Solidarności", w rzeczywistości uśpiona od 30 lat agentka KGB i WSI (nowość!) - za dopuszczenie się bluźnierstwa wobec Wodza Naczelnego, kiedy na uroczystym zjeździe "Solidarności" w hali Olivii w dniu 30.08.2010 "była łaskawa całkowicie go nie zrozumieć" i zwróciła się do niego słowami:
 13. Władysław Frasyniuk, rzekomy działacz "Solidarności", bezczelnie dezawuujący powszechnie znany fakt obalenia komunizmu przez Jarosława Kaczyńskiego (31.08.2010):

Ranking tymczasowych wrogów narodu - wrzesień 2010

 1. Paweł Poncyljusz, poseł PiS (nowość!) - za dołączenie do wewnątrzpartyjnego spisku, mającego na celu podważyć kompetencje Prezesa w kwestii kierowania Partią:
 2. płk Piotr Łukaszewicz, były szef oddziału szkolenia pilotów Dowództwa Sił Powietrznych (nowość!) - za bezczelne podważanie ogromnych kompetencji Prezesa w dziedzinie aerodynamiki - w wywiadzie dla TVN (06.09.2010):
 3. dr Juliusz Werenicz, były szef zespołu wojskowych pilotów doświadczalnych i były szef komisji badania wypadków lotniczych (nowość!) - za wściekły atak na niepodważalne kompetencje Wodza Narodu w dziedzinie lotnictwa - w wywiadzie dla "Polityki" (08.09.2010):
 4. Katarzyna Sadło, prezes Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, PiSjonarka znana w internecie jako "Kataryna" (sensacyjna nowość!) - za publiczne nawoływanie do rozłamu w jedynie słusznej Partii:
 5. Cezary Michalski, felietonista "Krytyki Politycznej" (nowość) - za porównanie prezesa-premiera-prawie-prezydenta Jarosława Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego do Hitlera:
 6. bp Tadeusz Pieronek (nowość) - za poddawanie w wątpliwość czystych intencji prezesa-premiera-prawie-prezydenta Jarosława Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego w kwestii krzyża pod Pałacem Kaczyńskich:

Ranking tymczasowych wrogów narodu - pażdziernik 2010

 1. Enzo Bettiz, publicysta włoski (nowość) - na łamach dziennika "La Stampa" bezczelnie nazwał prezesa-premiara-prawie-prezydenta Jarosława Chwilowo-Odmienionego Kaczyńskiego "czarną duszą władzy bliźniaków", a rządy Prawa i Sprawiedliwości kłamliwie określił jako "najniższy, najbardziej ekstrawagancki w wymiarze międzynarodowym poziom politycznej fikcji, osiągnięty przez Polskę po upadku komunizmu"
 2. Abp Józef Życiński (wielokrotna recydywa) - za oszczercze i ostentacyjne odrzucenie pomocy największego wśród Wolaków obrońcy wiary, samego prezesa-premiera-prawie-prezydenta Jarosława Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego, który do ostatniej kropli krwi gotów jest bronić krzyża nie stojącego przed Pałacem Prezydenckim i tylko w najlepszej wierze zapytał:
 3. Wojciech Mazowiecki (recydywa) - za oszczerczą wypowiedź o samym prezesie-premierze-prawie-prezydentcie Jarosławie Chwilowo-Odmienionym-Kaczyńskim:
 4. Prof. Marcin Król (nowość) - za za oszczerczą wypowiedź o samym prezesie-premierze-prawie-prezydentcie Jarosławie Chwilowo-Odmienionym-Kaczyńskim:
 5. Adam Michnik (kategoria specjalna: zakamieniały od urodzenia wróg) - za bałwochwalcze wychwalanie gubernatora Tusku, wściekły atak na Kościół i przechodzące wszelkie granice bezczelności porównanie PiS do KPP:
 6. Krzysztof Daukszewicz, satyryk (nowość) - za użycie słowa "wataha" w rozmowie podczas programu "Szkło Kontaktowe" oraz kompromitującą nieznajomość ortografii. Oto przebieg tej bulwersującej i haniebnej konwersacji:
 7. "Szkło Kontaktowe", program satyryczny w TVN (nowość) - nie wiadomo dokładnie za co, chyba za całokształt. W każdym razie Prezes kazał, żeby ten program natychmiast zniknął z anteny.

Ranking tymczasowych wrogów narodu - listopad 2010

 1. Joanna Kluzik-Rostkowska (niespotykanie sensacyjna nowość!!!) - jako niebywale głęboko zakamuflowana agentka okupantów, swymi haniebnymi intrygami i manipulacjami - jak wykazało drobiazgowe śledztwo przeprowadzone przez wybitnych bojowników Ruchu Oporu Zbigniewa Ziobrę i Mariusza Błaszczaka - doprowadziła do tego, że Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński nie wygrał wyborów prezydenckich, choć jego zwycięstwo już w pierwszej turze było dla wszystkich prawdziwych patriotów niespotykanie oczywiście oczywiste. A poza tym jest osobiście odpowiedzialna za to, że Ruch Oporu uzyska mniej niż 40 % głosów w nadchodzących wyborach samorządowych
 2. Elżbieta Jakubiak - (nieznacznie mniej niespotykanie sensacyjna nowość!!!) - jako tajna współpracowniczka Joanny Kluzik-Rostkowskiej była z nią z pewnością w zmowie, a poza tym działała na szkodę Ruchu Oporu w Okresie Zabijania Opozycji przez reżim okupacyjny
 3. Paweł Poncyliusz (znacznie mniej niespotykanie sensacyjna nowość!!!) - za wyjątkowo obraźliwą wypowiedź w radiu RFN FM o jedynie słusznej decyzji Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego wykluczającej Joannę Kluzik-Rostkowską i matkę Elżbietę od PiSu z Partii:
 4. Władze miasta Chicago (wym.: Szikegoł) (zwyczajna nowość!) - nazwały imieniem Lecha Kaczyńskiego ulicę w najgorszej dzielnicy miasta: "kupieckiej, z opuszczonymi biznesami i pustymi witrynami"
 5. Michał Kamiński (ponownie niespotykanie sensacyjna nowość!!!) - na antenie TVN 24 niespotykanie kłamliwie stwierdził, że dostał telefon od jednego z członków władz partii z propozycją, aby zdradził o czym rozmawiał na tajnym spotkaniu z Joanną Kluzik-Rostkowską i Elżbietą Jakubiak, a ponadto w swojej beczelnej i haniebnej wypowiedzi robił głupawe i obrzydliwe aluzje do samego Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego i jego metod zdobywania informacji (10.11.2010):
 6. Adam Bielan (kolejna niespotykanie sensacyjna nowość!!!) - za tchórzliwe opuszczenie Ruchu Oporu i przystąpienie do tajnej szajki terrorystycznej, znanej pod agenturalnym kryptonimem "Grupa Chcąca Przejąć Władzę", która w perfidnym akcie sabotażu storpedowała praktycznie pewne zwycięstwo Ruchu Oporu w wyborach samorządowych
 7. Paweł Kowal (kolejna niespotykanie sensacyjna nowość!!!) - za porażające przestępstwa jak wyżej
 8. Tomasz Dudziński (kolejna niespotykanie sensacyjna nowość!!!) - za porażające przestępstwa jak wyżej
 9. Jan Ołdakowski (kolejna niespotykanie sensacyjna nowość!!!) - za porażające przestępstwa jak wyżej
 10. "The Economist" - za niesłychanie oburzające, niespotykanie nieprawdziwe i negujące oczywiste fakty supozycje, jakoby bliska sercu każdego Prawego Wolaka IV RP "była pośmiewiskiem, a jej polityka zagraniczna cechowała się dezorganizacją, żałością i tym, że po prostu kłuła" [55] [56]

Ranking tymczasowych wrogów narodu - grudzień 2010

 1. Komisja Samorządu Wilna do spraw nazewnictwa ulic, pomników i tablic pamiątkowych (nowość!) - rozpatrując sprawę nadania jednej z ulic w tym mieście imienia Lecha Kaczyńskiego, przyjmuje haniebne i kuriozalne wręcz stanowisko, że "ulicom przyznaje się imiona znanych osobistości po upływie co najmniej pięciu lat od ich śmierci", w związku z czym "komisja w najbliższym czasie nie zamierza tej kwestii rozpatrywać". W swej bezczelności członkowie komisji posuwają się ponadto do niespotykanej w cywilizowanym świecie, wyjątkowo haniebnej i absurdalnej sugestii, że nazwy ulic w Wilnie muszą być pisane po litewsku, więc dopuszczalna byłaby jedynie nazwa "Leho Kačiņskio", czym próbują ośmieszyć najwybitniejszego w dziejach - po Jarosławie Kaczyńskim oczywiście - Wolaka i patriotę
 2. Rzecznik brytyjskiego premiera Davida Camerona (nowość!) - bezczelnie i cynicznie zaprzeczył w sposób oczywiście oczywisty prawdziwym słowom Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego, że premier Cameron pogratulował Ojcu Narodu decyzji o nieprzyjęciu kondolencji od premiera Putina po katastrofie smoleńskiej
 3. CBOS (nowość!):
 4. O. Ludwik Wiśniewski (nowość!) - za jątrzący i dowodzący rzekomych podziałów w kościele katolickim list do abp. Celestina Migliore, a w szczególności za wściekły atak na Radio Maryja i wspierające je duchowieństwo:
 5. Bartosz Arłukowicz (nowość!) - za ohydne insynuacje pod adresem Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego suflowane w wywiadzie dla onet.pl (30.12.2010):
 6. Sławomir Mizerski (nowość!), omyłkowo wybrany dziennikarzem 20-lecia, za bezczelny wściekły atak na wybitnego odnowiciela, posła Mariusza Błaszczaka ("Z życia sfer", Polityka, nr 1/2, 8.01.2011 - dostępny w sprzedaży od 29.12.2010, str. 4):

Ranking najgroźniejszych wrogów narodu roku 2010

Roczny ranking czołowych wrogów narodu roku 2010 opracowany został na podstawie rankingów miesięcznych.

Zwycięzcami takiej klasyfikacji i zdobywcami zaszczytnego tytułu Wroga narodu 2010, zostali ex aequo generał-gubernator kondominium rosyjsko-niemieckiego - Donaldu Tusku oraz pieczołowicie dotychczas kamuflujący się lubelski kumpel Palikota - arcybiskup Józef Życiński (w kręgach Prawych Polaków znany również jako Żydziński).

Pierwsza dziesiątka (a właściwie trzynastka) ostatecznej klasyfikacji wrogów roku 2010 kształtuje się następująco:

 1. Donaldu Tusku - 3 pkt
 2. Abp Józef Życiński - 3 pkt
 3. Prokuratura Okręgowa w Warszawie - 2 pkt
 4. "The Economist" - 2 pkt
 5. Janusz Palikot - 2 pkt
 6. Roman Giertych - 2 pkt
 7. Bronisław Komorowski - 2 pkt
 8. Kazimierz Kutz - 2 pkt
 9. naród - 2 pkt
 10. Maciej Eckardt - 2 pkt
 11. Marek Migalski - 2 pkt
 12. Wojciech Mazowiecki - 2 pkt
 13. Paweł Poncyliusz - 2 pkt

Zestawienie miesięcznych rankingów najmodniejszych tymczasowych wrogów narodu - 2011

Ranking tymczasowych wrogów narodu - styczeń 2011

 1. MAK (łatwa do przewidzenia i oczywiście oczywista nowość) - opublikował pod dyktando Tusku kłamliwego raportu o przyczynach katastrofy smoleńskiej, w którym ani słowem nie wspomniano o oczywiście oczywistych porażających dowodach zamachu, przeprowadzonego przez Rosjan w porozumieniu z rządem kondominium rosyjsko-niemieckiego
 2. Donald Tusk (wielokrotna, nieuleczalna recydywa!!!) - podyktował Komisji MAK wygodną dla siebie wersję kłamliwego raportu o przyczynach katastrofy smoleńskiej, w którym ani słowem nie wspomniano o oczywiście oczywistych porażających dowodach zamachu, przeprowadzonego przez Rosjan w porozumieniu z rządem kondominium rosyjsko-niemieckiego
 3. Andrzej Seremet, skorumpowany przez KGB tak zwany "prokurator generalny" (nowość!) - bezczelnie sprzeniewierzając się wolskiej racji stanu oraz wbrew oczywiście oczywistej dla każdego prawdziwego Prawego Wolaka prawdzie historycznej, że wszyscy wolscy oficerowie są abstynentami i w ogóle nie spożywają alkoholu, kłamliwie informuje społeczeństwo, że "istnieją protokoły i dokumenty" potwierdzające informację, że we krwi zamordowanego w zamachu smoleńskim generała Błasika wykryto alkohol. Jednocześnie pan Seremet twierdzi, że "próbkę do badania pobrano 11 kwietnia", co zupełnie obnaża ogrom jego kłamstwa, gdyż ciało generała Błasika zostało zidentyfikowane dopiero 10 dni później, a więc - jak z właściwą sobie przenikliwością i błyskotliwością stwierdził Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński - w żadnym razie badań nie można było dokonać wcześniej
 4. Tomasz Hypki, wydawca "Skrzydlatej Polski", prezes Agencji Lotniczej Altair, rzekomy "ekspert" od spraw lotnictwa (nowość!) - ośmielił się bezczelnie i wbrew niespotykanie porażającym dowodom stwierdzić, że Wolacy zamiast szukać winy Rosjan, powinni przyjrzeć się błędom popełnionym przez siebie, gdyż podczas lądowania w Smoleńsku "łamali tam wszystkie możliwe przepisy i żadne zaklinanie rzeczywistości nic nam nie da", a na dodatek pozwolił sobie na haniebne i obrzydliwe porównanie, że "jeżeli ktoś ładuje się autobusem pełnym ludzi na przejazd kolejowy, to nie ma się pretensji do tego kto stawiał szlaban, albo do dróżnika, że za mało dziarsko machał we mgle"
 5. Sąd w Limasol na Cyprze (nowość!) - wykorzystując atmosferę ogólnoświatowej fali agresji i zorganizowanej nagonki na Wolskę i jej najbardziej kryształowych obywateli, którą wygenerowali z premedytacją Donaldu Tusku oraz Wybrany-Przez-Nieporozumienie agent WSI łże-prezydent Bronisław-Fałszywy Hrabia-Bydle-Komorowski (ros.: Бронислав Коморовский, pseudonim operacyjny: "Gajowy"), dopuszczając do opublikowania niebywale kłamliwego tak zwanego "raportu" MAK, wbrew porażającym dowodom i całkowicie bezprawnie orzekł, że wybitni bojownicy Ruchu Oporu, Karol Karski i Łukasz Zbonikowski, w dniu 25.11.2008 podczas posiedzenia podkomisji Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy w Limmasol na Cyprze, będąc w stanie nietrzeźwym, rozbili wózki golfowe i skazał ich na grzywny po 11,5 tysięca euro
 6. Daniel Olbrychski, aktor (recydywa!) – za ohydnie spotwarzający samego Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego wywiad w "Rzeczpospolitej", w którym powiedział między innymi:

Ranking tymczasowych wrogów narodu - luty 2011

 1. Bogdan Klich (nowość!) - na osobiste zlecenie Donaldu Tusku nie tylko wymordował więcej wolskich generałów, niż faszyści i komuchy razem wzięci podczas II Wojny Światowej, ale także - stawiając się automatycznie w jednym szeregu z Eligiuszem Niewiadomskim - zamordował prezydenta Wolski, a ponadto doprowadził do kompletnej dezintegracji, a faktycznie - likwidacji wolskiej armii
 2. Jacek Włosowicz, europoseł PiS (nowość!) - za skandaliczne zakwestionowanie na konferencji prasowej w lokalnej siedzibie PiS jedynie słusznej decyzji samego Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego o przywiezieniu w teczce nowego szefa struktur świętokrzyskich - skrzydłowego członka partii Beaty Kempy:
 3. Główny Urząd Statystyczny (nowość!) - za nic mając oczywiście oczywiste fakty i obiektywną prawdę o całkowitej zapaści wolskiej gospodarki pod przestępczymi rządami liberałów z PO, bezczelnie opublikował kłamliwą informację, że w 2010 roku wolski eksport był najwyższy w historii i rósł najszybciej od wielu lat
 4. Grzegorz Banaś, senator Ruchu Oporu (nowość!) - za wystąpienie z jedynej słusznej partii pod błahym pretekstem rozwiązania przez Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego zarządu PiS na Gosiewszczyźnie. Swoje odejście okrasił bluźnierstwem pod adresem Prezesa i Partii:
 5. Sąd Apelacyjny w Krakowie (niem.: Krakau) - nowość - za dopuszczenie się bezczelnej i chamskiej prowokacji wobec twórcy pojęcia i kasty "polska hołota kulturalna" - prof. Ryszarda Legutki, wyrażającej się ostateczną decyzją, że immunitet europosła nie chroni przed procesem, jaki wytoczyli mu uczniowie XIV LO we Wrocławiu (niem.: Breslau) za to, że nazwał ich, jakże słusznie, "rozwydrzonymi i rozpuszczonymi przez rodziców smarkaczami", a ich akcję mającą na celu usunięcie krzyża ze szkoły "szczeniacką zadymą" (17.02.2011)

Ranking tymczasowych wrogów narodu - marzec 2011

 1. Prokuratura Okręgowa w Płocku - pomimo dostarczenia przez bojowników Ruchu Oporu niebywale porażających i oczywiście oczywistych dowodów na brutalne inwigilowanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego przez siepaczy podporządkowanej reżimowi okupacyjnemu Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego pod kłamliwym pretekstem śledztwa w sprawie rzekomego ujawnienia raportu na temat incydentu w Gruzji w 2008 roku, uznaje że do żadnej inwigilacji nie doszło i odmawia wszczęcia postępowania w tej sprawie
 2. Marek Balicki (nowość!) - za bezczelnie wściekły atak na skrzydłowego członka partii innego formatu - Beatę Kempę oraz Ruch Oporu:
 3. Adam Małysz, skoczek narciarski (sensacyjna nowość!) - za bluźniercze krytykowanie Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego:
 4. Sąd Apelacyjny w Gdańsku (nowość!) - bezczelnie orzekł, że Krzysztof Wyszkowski musi przeprosić TW "Bolka" (pseudonim operacyjny: "Lech Wałęsa") za nazwanie go współpracownikiem SB o pseudonimie "Bolek", całkowicie bezprawnie i kłamliwie uznając, że "Wyszkowski nie przedstawił wystarczających dowodów, aby zarzucić Wałęsie agenturalną przeszłość" i nakazał mu opublikowanie przeprosin w popołudniowym paśmie TVP 2 oraz w "Faktach" TVN. W dodatku skorumpowany przez okupantów sąd ośmielił się cynicznie i całkowicie bezpodstawnie narzucić pozwanemu haniebną treść przeprosin:
 5. Metropolita warszawski kardynał Kazimierz Nycz - wbrew oczywiście oczywistej prawdzie, że żałoba musi trwać co najmniej do chwili odsłonięcia pomnika zamordowanego w zamachu smoleńskim Lecha Kaczyńskiego, ośmielił się bezczelnie stwierdzić na konferencji prasowej, że "Rok po katastrofie smoleńskiej, zgodnie z polską i kościelną tradycją, kończy się czas żałoby".

Ranking tymczasowych wrogów narodu - kwiecień 2011

 1. Ślązacy (zakamuflowana nowość!) - za ich "śląskość [ która ] jest po prostu pewnym sposobem odcięcia się od polskości i przypuszczalnie przyjęciem po prostu zakamuflowanej opcji niemieckiej"
 2. Kaszubi (nowość!) - to samo, tylko po drugiej stronie Wolski
 3. Donald Tusk (recydywa, bez najmniejszych szans na poprawę!!!) - z pełną premedytacją i niespotykanie bezczelnie "nie podnosi w programach i zasadniczych wystąpieniach kategorii Narodu" oraz "ostentacyjnie akcentuje swoją kaszubskość"
 4. Kardynał Stanisław Dziwisz (sensacyjna nowość!!!) - ośmielił się bezczelnie i niesłychanie kłamliwie stwierdzić, że z męczeństwem ma się do czynienia jedynie w przypadku śmierci za wiarę i w kontekście katastrofy smoleńskiej o męczeństwie nie ma mowy, czym haniebnie sprzeniewierzył się obiektywnej prawdzie historycznej oraz wolskiej racji stanu
 5. Tomasz Nałęcz (nowość!) - doradca Wybranego-Przez-Nieporozumienie agenta WSI łże-prezydenta Bronisława-Fałszywego Hrabiego-Bydle-Komorowskiego (ros.: Брониславa Коморовсково, pseudonim operacyjny: "Gajowy") za ohydne pomówienie samego Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego o schizofremię:
 6. Prokuratura Okręgowa w Warszawie (wielokrotna uporczywa recydywa!!!) -