Bronisław Komorowski

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Bronisław Komorowski (ros.: Бронислав Коморовский, de domo Komoruski, pseudonim operacyjny: "Gajowy", w środowiskach półświatka i szarej strefy znany pod pseudonimem "Jamajka") urodził się 4 czerwca 1952 roku w Obornikach Śląskich k. Wrocławia (niem.: Breslau).

Od dnia 06.08.2010 okupacyjny prezydent miłościwie nam skazujący (czyt. rządzący), znany jako "surogat władzy prezydenckiej". Wciąż nie ustalono, czy wychował się na podwórku, czy w "lepszych miejscach", jak to określił Geniusz Mazowsza. Podejrzewa się jednak podwórko, bo "lepsze miejsca" były dostępne tylko dla wybitnych obywateli Wolski, takich jak bracia Kaczyńscy Zjawisko Biologiczne.

Młodość

W okresie PRL-u został brawurowo skazany przez sędziego Kryże na miesiąc więzienia. Wielkim nieporozumieniem i semantycznym nadużyciem jest mówienie, że był znaczącym działaczem opozycyjnym. Wszystko to jest oczywiście winą wrogich mediów, a sam Wielki Językoznawca w dniu 03.12.2007 tak to podsumował:

Poglądy

Poglądy Bronisława Komorowskiego (skrót myślowy od "Marszałka" Bronisława Komorowskiego), to mieszanka konserwatyzmu i lumpenliberalizmu.

Wybór na Marszałka Sejmu RP

W dniu 05.11.2007, wskutek wielkiej manipulacji łże-elit i wykształciuchów został wybrany marszałkiem Sejmu RW (Rzeczypospolitej Wolskiej), zastępując na tym stanowisku Ludwika Dorna, najlepszego marszałka Sejmu w 500-letniej historii tej Izby.

Wybór Komorowskiego można określić mianem zwycięstwa potężnego frontu, szarej sieci i krótko mówiąc Układu, któremu Wielki Strateg tym razem nie dał rady.

Kawaler robił wszystko co było w jego mocy, aby storpedować wybór Komorowskiego, ale tym razem netłork okazał się silniejszy i Wielki Brat został zaskoczony niebywałym imposybilizmem prawnym.

Piastowanie urzędu

Bronek na co ty wskazujesz?! (3 maja 2009)

Podczas debaty nad powołaniem komisji do spraw wyjaśnienia okoliczności śmierci byłej posłanki SLD Barbary Blidy, Bronisław Komorowski zezwolił na wściekłe ataki pod adresem Partii, na co Wielki Wódz nie mógł nie zareagować. Oto fragment debaty:

Błyskotliwość wypowiedzi Wielkiego Wodza i trafność Jego uwag, wprawiły w osłupienie reprezentowany w Sejmie RP przez Platformę Obywatelską netłork i wywołały niesamowitej długości frenetyczne oklaski, przechodzące momentami w spontaniczny aplauz.

Znana troska Komorowskiego o wizerunek Polski na świecie, który jego zdaniem został zrujnowany poprzez seksskandal związany z członkami Samoobrony, przysporzyła mu zaszczytny pseudonim operacyjny "Jamajka". W przedstawionych przez niego jako dowód dwóch tytułach gazet z Malezji i Jamajki, pisze się o naszym kraju: "w tonie bicia na alarm".

Standardowe wypowiedzi godzące w podstawy ustrojowe IV RP

  1. 12.11.2009 - niespotykany i tendencyjny do cna atak na Miłościwie Nam Chwilami Obecnego i Niepoinformowanego:

źródło: "Dziennik Gazeta Prawna"

Pierwszy pomagier Donaldu Tusku

Desygnat na prezydenta restaurowanej III RP z ramienia gubernatora Tymczasowego Rządu Okupacyjnego Donaldu Tusku, w wyborach prezydenckich 2010 wysługuje się jak potrafi swemu szefowi, co zostało w porę dostrzeżone przez czujnego Pawła Poncyljusza i zdemaskowane w wywiadzie dla programu "Kontrwywiad" na antenie radia RFN FM:

Porażająca prawda o dokonaniach i zasługach rodu Komorowskich

Dzięki niespotykanemu poświęceniu Prawych Wolaków, którzy pomimo realnych gróźb brutalnych represji nie wahają się rozpowszechniać obiektywnie obiektywnej prawdy historycznej, społeczeństwo nie jest skazane na zakłamaną przez okupantów i wszelkiej maści innych wrogów narodu wersję wydarzeń historycznych.

Dzięki bezprzykładnie niebywałemu bohaterstwu takich właśnie ludzi, możliwe stało się także poznanie prawdy o rzeczywistych "dokonaniach" i "zasługach" Bronisława Komorowskiego i jego "wielkich" przodków.

Realizując swą dziejową misję utrwalania w świadomości Narodu prawdziwej prawdy historycznej, a w szczególności najbardziej obrzydliwych i haniebnych aktów zdrady narodowej, Muzeum IV RP zdecydowało się wystawić do ekspozycji porażające opracowanie naukowe przygotowane przez zespół wybitnych historyków nurtu PiSjanistycznego, reprezentujący kilkudziesięciomilionową ogólnonarodową większość Prawych Wolaków. Materiał ten publikowany jest w niezależnym obiegu wydawniczym Ruchu Oporu, z wykorzystaniem do perfekcji opanowanej przez Prawych Wolaków wyrafinowanej technologii komputerowej, ze względów bezpieczeństwa znanej jedynie pod kryptonimem konspiracyjnym "copy-paste" lub tajnym znakiem rozpoznawczym "Ctrl-C, Ctrl-V".

Prawdziwe korzenie Bronisława Komorowskiego

  • W październiku 1920 dziadkowi Komorowskiego udało się zbiec z niewoli i osiadł w Kowaliszkach na Litwie, podając się za Juliusza hrabiego Komorowskiego h. Korczak, bo znajdował się tam zrujnowany dwór znanego rodu Komorowskich h. Korczak, nie mającego żadnych powiązań ze zdradzieckim rodem Branickich.

Prezydent przez nieporozumienie

Jak celnie określił Genialny Strateg, przypadkowe zwycięstwo Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich świadczy o końcu demokracji, niesłychanym upadku obyczajów i początku kondominium. Tym bardziej, że wybór został dokonany przez pomyłkę zmanipulowanych wyborców:

Krótka, obiektywna charakterystyka uzurpatora Komorowskiego dokonana przez Słońce Żoliborza:

Dokonania uzurpatora na urzędzie prezydenta restaurowanej III RP

Sierpień 2010

Wrzesień 2010

Październik 2010

Listopad 2010

Grudzień 2010

Marzec 2011

Plakat propagandowy zaprojektowany osobiście przez Bronisława Komorowskiego

Maj 2011

Sierpień 2011

Patrz też

Linki zewnętrzne