Akcja Demokracja

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Akcja Demokracja - ściśle tajna organizacja powołana przez Szatana dla obrony jego przestępczych ziemskich interesów, oraz w celu propagowania antywolskiej i antydemokratycznej ideologii, jak również wspierania Rosji w jej krucjacie przeciwko IV RP, a w szczególności przeciwko:

  1. Dobrej zmianie
  2. Biało-Czerwonemu Obozowi
  3. Megamocnemu rządowi
  4. drugiemu najlepszemu w dziejach Wolski prezydentowi - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomnemu, dlatego dobrze stojącemu, obrońcy dobrej zmiany Andrzejowi Dudzie (pseudonim sceniczny "Maliniak") -
  5. Naszemu Umiłowanemu Przywódcy, Nowemu Zbawicielowi Wolski, Obrońcy Europy przed islamem, Wielkiemu Higieniście, niezłomnemu i charyzmatycznemu, przypadkowo niedointernowanemu, Cudownie Ocalonemu Prezesowi-Premierowi-prawie Prezydentowi Jarosławowi (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionemu-Kaczyńskiemu

Dla zamydlenia Prawym Wolakom oszczu i ukrycia swojej prawdziwej misji, Akcja Demokracja udaje fundację, aby wyłudzać od ciemnego lud datki na swoje haniebne działania, pomimo tego, iż jest finansowana przez masonów, cyklistów, wegetarian, ekologów i wszelkie podejrzane kręgi różnej maści wrogów narodu.

Otwarcie deklarowane zbrodnicze cele "Akcji Demokracji"

Poniżej zamieszczamy wszystko mówiący o tej zbrodniczej organizacji fragment statutu:

"Celami działania Fundacji są:
a. aktywizacja mieszkańców i mieszkanek Polski do uczestnictwa w życiu politycznym kraju,
b. promowanie solidarności i sprawiedliwości społecznej,
c. wspieranie wolności indywidualnych,
d. przeciwdziałanie przemocy w życiu prywatnym i publicznym,
e. ochrona przed wszelkiego rodzaju dyskryminacją,
f. ochrona środowiska naturalnego i przekazanie go w dobrym stanie dla przyszłych pokoleń,
g. ochrona praw zwierząt,
h. promocja praw cyfrowych oraz zachowanie prywatności w Internecie,
i. umacnianie wolności wypowiedzi i zgromadzeń"

Logotyp zbrodniczej organizacji i jego podprogowy przekaz

Charakterystyczne logo zbrodniczej organizacji z zakazanym przekazem podprogowym

Uważna analiza logotypu tej dywersyjnej grupy, który z cała pewnością opracowany został za otrzymane z zagranicy judaszowe euro (wym.: ojro), jednoznacznie wskazuje, że zawarto w nim szereg niespotykanie znaczących treści, które mają zostać podprogowo przekazane ludowi pracującemu miast i wsi w celu ogłupienia go oraz wykorzystania do niecnych, antywolskich i antypatriotycznych celów.

W szczególności logo oddziaływać ma na emocje Wolaków oraz niezauważenie sączyć do ich patriotycznych umysłów wrogie treści, a w szczególności propagować formalnie utajnione faktyczne sposoby działania i strategiczne cele bojówki:

  1. Ogólna koncepcja kolorystyczna logotypu - jednoznaczna propaganda zbrodniczej ideologii gender (wym.: dżęderrr), a w szczególności lansowanego przez określone siły ohydnego pedalstwa1)
  2. AK - człon mający w zakamuflowany sposób wzbudzać szacunek i sympatię odbiorców, poprzez haniebne nawiązanie przez zdrajców do tradycji Armii Krajowej, do której prawa należą się jak psu zupa jedynie członkom Naszej Partii i patriotom z Biało-Czerwonego Obozu2). W dodatku człon ten bezczelnie umieszczony został na tle w kolorze zielonym, symbolizującym - jak powszechnie wiadomo - nadzieję
  3. CJA - człon jednoznacznie wskazujący na powiązania z wywiadami i służbami specjalnymi obcych mocarstw, którym Wolska właśnie wypowiedziała wieloletnią murzyńskość3)
  4. DEMO - człon jasno precyzujący, że swoje antywolskie cele Akcja próbować będzie osiągnąć na drodze bezprawnych demonstracji, które doprowadzić mają do obalenia przemocą megamocnego rządu, demokratycznie przecież wybranego przez kilkudziesięciomilionową większość4)
  5. KRACJA - człon stanowiący prezentację faktycznego głównego celu grupy, jakim jest bezprawne objęcie pełni władzy w Wolsce

Poplecznicy i beneficjenci knowań "Akcji Demokracji"

Przypisy

1) "Na placu Zbawiciela spłonęła tęcza. Takich aktów nie popieram, nie wiem, kto za tym stał. Ale trzeba jasno powiedzieć: spłonął symbol zarazy. Ten symbol to wielkie zagrożenie dla Polski, to symbol rewolucji lewackiej" - Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego, w wystąpieniu podczas Marszu Niepodległości w Warszawie (11.11.2013)
2) ""W" to nawiązanie do symboliki Powstania Warszawskiego. [...] Czas kampanii przed referendum zbiega się z wydarzeniami sprzed 69 lat, w sierpniu i we wrześniu trwała walka o Warszawę. Litera W nawiązuje do patriotyzmu warszawskiego, ma mobilizować tych, którzy z taką samą gotowością ruszyliby na godzinę W - jak Warszawa" - Artur Górski w wypowiedzi dla "Gazety Wyborczej" (22.09.2013)
3) "Odeszliśmy od murzyńskości. W ciągu zaledwie czterech miesięcy miałem okazję spotkać się z Sekretarzem Stanu USA, kongresmenami, spotkania miał minister Macierewicz, premier Szydło jedzie z wizytą do Stanów" - Witold Waszczykowski w rozmowie z Krzysztofem Ziemcem na antenie TVP Info (30.03.2016)
4) "Granie o wsparcie świata przez opozycję, zaczyna dotykać zdrady pewnych elementów interesu państwowego. Prowadzi to do rychłej destabilizacji państwa. Żadne protesty uliczne nie zmienią wyników wyborów" - Czesław Bielecki w audycji "Salon polityczny Trójki" (11.03.2016)

Patrz też

Linki zewnętrzne