Koncepcja polaryzacyjno-dyfuzyjna

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Koncepcja polaryzacyjno-dyfuzyjna - zdemaskowana, po raz kolejny, 23.06.2010, podczas wiecu wyborczego w Rzeszowie, przez samego prezesa-premiera-przyszłego-prezydenta Jarosława Odmienionego-Kaczyńskiego, z gruntu wroga i szkodliwa koncepcja ogłoszona pierwotnie w dokumencie "Polska 2030. Wyzwania rozwojowe" przez Tymczasowy Rząd Okupacyjny, zmierzająca do rozwoju gospodarczego sześciu sprzyjających PO miast Wolski, kosztem pozostałych części naszej ukochanej ojczyzny.

Próba analizy przeciwstawnej

Jedynie słuszna koncepcja zrównoważonego rozwoju zakłada, zgodnie z zasadami:

sprawiedliwy podział nędzy (kontynuacja chlubnej tradycji PRL- prawcielenia IV RP) pomiędzy wszystkich Prawych Wolaków. Efektem tej koncepcji będzie kościół w każdym przysiółku oraz lustro lustracyjne u każdego sołtysa.

Jest oczywistym, że każdy pociąg może poruszać się bez lokomotywy, o ile będzie pchany przez pasażerów. Słabością tej nowatorskiej koncepcji ekonomicznej jest bierność Prawych Wolaków, która nie jest ich winą.

Rozwijając myśl prezesa-premiera-przyszłego-prezydenta Jarosława Odmienionego-Kaczyńskiego należy zauważyć, iż winne są "warunki". Oznacza to, że pojawienie się kościoła w każdym przysiółku oraz lustra lustracyjnego u każdego sołtysa owe, niekorzystne "warunki" zmieni i pociąg sam ruszy we wszystkich kierunkach naraz.

Wrogowie narodu wypierają się, ale w ich sercach, w ich przekonaniach, w ich umysłach ta koncepcja tkwi dalej

W dniu 09.09.2018 r. sam Nasz Umiłowany Przywódca, Naczelnik Państwa Wolskiego, Dobry Pasterz i Nowy Zbawiciel Wolski, Obrońca Europy przed islamem, Wielki Higienista, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński podczas wojewódzkiej konwencji samorządowej Partii w Opolu (niem. Oppeln) wykazał czarno na czarnym, że:

Koncepcja polaryzacyjno-dyfuzyjna prowadzi do bidy z nędzą

Patrz też

Linki zewnętrzne