Klewki

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Jeden z niewielu ocalałych porażających dowodów bytności talibów w K.

Klewki - miejscowość w województwie warmińsko-mazurskim, dawny PGR.

Klewki stały się szerzej znane opinii publicznej po publicznym oświadczeniu Andrzeja Leppera, iż według jego informatora, Bogdana Gasińskiego, w Klewkach prowadzone są badania nad zarazkami wąglika sponsorowane przez afgańskich talibów.

Rzeczeni talibowie regularnie przylatywali po odbiór wyników badań helikopterem, a korzystając z okazji szmuglowali narkotyki pod postacią kamieni szlachetnych.

Oczywiście, jak każdy prawomyślny obywatel IV RP może sobie wyobrazić, działalność talibów i ich lokalnych sojuszników pozostawała pod kontrolą WSI i była zainspirowana przez te służby. Patriotyczna i obywatelska postawa Andrzeja Leppera, który natychmiast ujawnił rewelacje dotyczące Klewek opinii publicznej, spotkała się z błyskawiczną, wyjątkowo perfidną reakcją WSI oraz innych wrogów narodu.

Obecność talibów oraz wszelkie ślady ich aktywności zostały zatarte przez agentów służb specjalnych, zaś samo wydarzenie stało się pretekstem do podważenia nieskazitelnej opinii i niezaprzeczalnej wiarygodności publicznej Andrzeja Leppera.

Patrz też