Trójpolówka

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Trójpolówka - zastosowany po raz pierwszy w Wolsce już w XII wieku do uprawy roli, nowoczesny sposób uprawy Bałtyku stosowany, po przerwie wywołanej rzekomymi osiągnięciami naukowymi PRL i III RP przed restauracją, od 2009 r. przez wolskich rybaków, polegający na łowieniu ryb przez co trzeci kuter, podczas gdy pozostałe stoją w portach, a ich właściciele otrzymują rekompensatę, tak zwane "postojowe", od państwa.

Podstępny zamach na trójpolówkę

Działając, jak zwykle, na osobiste polecenie kanclerz Angeli Merkel gubernatoru Tusku pod pretekstem zwiększenia limitu połowu dorsza o 15 % (ukrywając jednocześnie informację, że Komisariat do spraw Odrolnienia i Represji dla Wsi Wolskiej ograniczył połowy łososia bałtyckiego o 50 %, a śledzia o 20 %) likwiduje z dniem 01.01.2012 ten nowoczesny sposób uprawy Bałtyku (do czego zobowiązał się w tajnym protokole do "Hołdu Berlińskiego" zdrajca IV RP Radosław Sikorski), przekazując jednocześnie cała wiedzę na temat tego nowoczesnego sposobu uprawy Bałtyku Niemcom. Ta polityka spowoduje wyczerpanie się limitów połowu dla wolskich rybaków w maju.

To zbrodnicze posunięcie, mające na celu eksterminację wolskich rybaków i ich rodzin w wyniku śmierci głodowej, zostało zdemaskowane podczas konferencji prasowej w Szczecinie (niem. Stettin) dnia 09.01.2012 przez wybitnego intelektualistę drugiego szeregu Ruchu Oporu Joachima "Genseka" Brudzińskiego:

Patrz też

Linki zewnętrzne