Edward ze Szczecina

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Sylwetka Pana Edwarda

Edward ze Szczecina - samozwańczy ostatni Sprawiedliwy obywatel. Człowiek głoszący bez skrupułów prawdę (przynajmniej tak twierdzi), nawet na antenie tak zapiekle bulgocącego nienawiścią i wrogiego programu, jak "Szkło Kontaktowe" na antenie TVN.

Potrafi mówić bez przerwy, nie dając liberałom możliwości wygłaszania swoich kłamstw. Męczennik w walce z liberałami, brutalnie wyłączony przez masoński TVN. Istnieją także pogłoski o jego pobycie w Warszawie, udokumentowanym na wideo. Pośrednim dowodem i śladem pobytu pana Edwarda w stolicy może być Maria Drewnowska, której patriotyczna postawa powinna być wzorem dla wszystkich Wolaków.

Edward zadzwonił do "Szkła" po raz drugi dnia 03.09.2008, co jednoznacznie dowodzi, że duch w Narodzie nie został zniszczony przez okupantów, którzy objęli władzę w Wolsce w wyniku bezczelnie zmanipulowanych wyborów 21.10.2007!

Szczecin bastionem IV RP

Wzorowa postawa Pana Edwarda przynosi niezaprzeczalny zaszczyt jego rodzinnemu miastu. Dzięki Panu Edwardowi, Szczecin może zaliczyć się do grona miast najbardziej zasłużonych dla IV RP. Zaraz za Toruniem, wyprzedzając nawet Klewki. Wszyscy przedstawiciele ciemnego ludu przyłączają się do gratulacji dla miasta, które nie dość, że dało Wolsce Ministra Wiecheckiego oraz wybitnego sekretarza generalnego PiS, Joachima Brudzińskiego, to może pochwalić się tak światłymi i lojalnymi mieszkańcami. Ma także swoich naśladowców w charakterze chociażby Joli ze Szwajcarii.

Mądrości Pana Edwarda

Patrz też

Linki zewnętrzne