20 lat prześladowań

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

W grudniu 2009 r. mija 20 rocznica (okrągła rocznica) prześladowań braci Kaczyńskich Zjawiska biologicznego przez wszelkiej maści układ, określone siły, szarą sieć oraz korporacje i netłorki.

Ponieważ III RP powstała w czerwcu 1989 r., oznacza to, że niemrawy układ et consortes potrzebował aż sześciu miesięcy, aby zorientować się, że bracia Kaczyńscy Zjawisko biologiczne nie będąc aktywnym w czasach PRL uniknęło prześladowań. Ta konstatacja doprowadziła do niespotykanej eskalacji prześladowań, które trwają już 20 lat.

Te doniosłe wydarzenia bracia Kaczyńscy Zjawisko biologiczne uczciło wywiadem dla tygodnika "Wprost", który ukazał się oniemiałemu ze szczęścia narodowi w dniu 21.12.2009.


Kacze opowieści, czyli egzegeza programowa

Wszystkie cytaty wg: "W Polsce połowa premierów była z czapki". "Wprost", 21.12.2009

Program mieszkaniowy

Dzięki tej egzegezie rozumiemy skąd wziął się program budowy 3 milionów mieszkań.

Demokracja wewnątrzpartyjna w PiS

Powyższe jest niezbitym i porażającym w swej prostocie dowodem, że nieprawdą jest jakoby w PiS wszystko odbywało się pod dyktando Prezesa. Jest to wybitny przykład demokracji wewnątrzpartyjnej, niespotykanej gdziekolwiek indziej na świecie.

Praafera

Geniusz Mazowsza twierdzi również, że rządy PO przypominają mu czasy sprzed afery Rywina:

Komentarze zachwyconego narodu

W trosce o przekazanie prawdy i tylko prawdy zachowano pisownię oraz interpunkcję oryginalnych i jakże spontanicznych wpisów.

Przypisy

1)  Niestety nie udało się zidentyfikować tego niewątpliwego wroga narodu

Patrz też

Linki zewnętrzne