Oligarchowie

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Rozmowa zagranicznych oligarchów

Charakterystyka

Oligarchowie - wrogowie narodu, członkowie Układu i Szarej sieci. Zajmują się głównie nieuczciwym zarabianiem pieniędzy i knuciem szkodliwych dla Wolski planów.

Dzięki tytanicznym wysiłkom Premiera i Koalicji, ich wpływ na życie Wolaków został zmniejszony. Rząd zmierza do dalszego odsuwania oligarchów od władzy przez likwidowanie patologicznych struktur, immunitetów i przywilejów.
Już niebawem puścimy ich w samych skarpetkach - prezes Banku Światowego Paul Dundes Wolfowitz

Wroga działalność oligarchów

Prawdziwą rolę działających z inspiracji określonych sił oligarchów, od wielu lat wielokrotnie demaskował w sposób niesłychanie precyzyjny sam Ojciec Narodu. Prezes-premier Kaczyński miał odwagę, bez żadnych ogródek - jako pierwsza i jedyna osoba w dziejach Wolski(!) - nazwać po imieniu podstępne działania tej cynicznnej i wrogiej Wolsce klasy społecznej:

Niesłychanie trafne obserwacje i diagnozy Wielkiego Brata w całej rozciągłości potwierdza inny wybitny umysł IV RP, marszałek Sejmu Ludwik Dorn, który w dniu 14.09.2007, na antenie Radia Zet, w rozmowie z zaprzedaną Układowi łże-dziennikarką Moniką Olejnik (pseudonim operacyjny: "Stokrotka"), całkowicie obnażył wszechogarniający umęczoną Ojczyznę spisek oligarchów:

21 października 2007 po przedterminowych wyborach do władzy powróciło stare; dnia 16.11.2007 ministrem sprawiedliwości został znany obrońca oligarchów Zbigniew Ćwiąkalski, który jako adwokat bronił Piotra Bykowskiego, Henryka Stokłosę, czy też Ryszarda Krauzego. Jest to porażający dowód na powrót mrocznych czasów trzeciej RP.

Oligarchia niejedną ma postać - według Wybitnego Wodza buntownicy Paweł Zalewski, Ludwik Dorn i Kazimierz Ujazdowski chcieli bezczelnie stworzyć oligarchię nawet w szeregach Partii, o czym poinformował on w dniu 30.11.2007:

Niesłychanie znaczący wkład w obnażenie ponurej roli oligarchii w życiu społecznym Wolski, wniósł również jeden z najwybitniejszych i najbardziej wiarygodnych przedstawicieli nurtu patriotyzmu PiSjanistycznego, szef Kancelarii Prezydenta, Piotr Kownacki, który w dniu 29.12.2008 w wywiadzie dla "Dziennika", błyskotliwie stwierdził:

Trafność niespotykanie błyskotliwych obserwacji wybitnych myślicieli PiSjanistycznych, w całej rozciągłości potwierdzają i popierają również wybitni zagraniczni eksperci w zakresie deoligarchizacji. Dobitnym tego przykładem może być wypowiedź samego Władimira Putina, który w dniu 21.11.2007 na przedwyborczym wiecu partii "Jedna Rosja" na moskiewskich Łużnikach, w całej rozciągłości i pełnią swego niekłamanego autorytetu, poparł przenikliwą diagnozę swego wybitnego ucznia Jarosława Kaczyńskiego:

Najgroźniejsi uczestnicy spisku oligarchów

Najbardziej wpływowymi oligarchami są:

Osoby wyjątkowo silnie związane z oligarchami to:

Patrz też

Linki zewnętrzne