Król Polski

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Ostatni koronowany monarcha IV RP
Św. Jerzy, opiekun syfilityków i Wolskiego Sejmu, unicestwia hydrę liberalizmu
... i z samolotami (którymi prawdopodobnie usiłował polecieć w górę, bliżej króla)

Jezus Chrystus Królem Polski

Król Polski - zaszczytny tytuł, który miał otrzymać Jezus Chrystus. Autorem wiekopomnego pomysłu nadania Chrystusowi tytułu "Króla Polski (Wolski?)" jest Artur Górski, poseł PiS, były prezes Klubu Monarchistyczno-Zachowawczego, obecnie szef klubu hokeja na trawie Sokół Warszawa.

Słuszna ta inicjatywa wywołała nieprzychylne komentarze środowisk wrogich ideałom IV RP: Wojciech Olejniczak stwierdził, że projekt uchwały jest próbą wprowadzenia w Polsce państwa wyznaniowego, zaś Bogusław Ziętek z Partii Pracy powiedział cynicznie:

Niestety, szlachetna inicjatywa ustawodawcza, choć spotkała się z entuzjastycznym poparciem parlamentarzystów z PiS i LPR oraz środowisk radiomaryjnych, została brutalnie skrytykowana przez Episkopat, co może świadczyć o tym, iż w łonie Episkopatu abp Stanisław Wielgus nie był jedynym ubeckim agentem.

Poseł Górski zapowiada już projekt nowej ustawy: tytuły Księcia Sejmu Wolskiego przyznane zostaną:

Projekt uchwały nadania Jezusowi Chrystusowi tytułu: Jezus Król Polski

Projekt uchwały złożyła w grudniu 2006 roku do marszałka Sejmu Marka Jurka grupa 46 posłów z PiS, LPR i PSL. Inicjatorzy uchwały przekonują, że za nadaniem Chrystusowi tytułu Jezus Król Polski przemawiają argumenty historyczne i teologiczne:

Manifestacje intronizacyjne

  1. 08.05.2010 - bohaterskie Stronnictwo Polska Racja Stanu organizuje w Krakowie kilkusettysięczy "Marsz dla Jezusa Króla Polski"
  2. 19.09.2010 - ulicami Warszawy przeszedł Marsz dla Jezusa Chrystusa Króla Polski, zorganizowany przez Ruch Suwerenności Narodu Polskiego. Manifestanci mieli transparenty między inymi "Biada tym, którzy zabraniają Jezusowi być Królem Polski", "Polsko, dokonaj intronizacji", "Biskupi - otwórzcie drzwi Jezusowi Królowi Polski", "Jezu Chryste bądź królem Polski. Po 10 kwietnia 2010 r. zobaczyliśmy, jak jesteśmy zagrożeni!!!". [1]
  3. 09.10.2010 - ulicami Lublina przeszli demonstranci domagając się intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Każdy kto chciał dołączyć do manifestujących, dostawał między innymi zapis pieśni konfederatów barskich lub też tekst modlitwy obozowej AK. Jeden z organizatorów - Zbigniew Adamek ze Stowarzyszenia Rycerzy Chrystusa Króla - tłumaczył zaistniałą sytuację w następujący sposób:

Król Wszechświata

Niebywale słusznym i jednocześnie twórczym rozwinięciem idei posła Górskiego, była niewątpliwie wspaniała inicjatywa mieszkańców Świebodzina - w dniu 21.11.2010 w mieście tym odbyły się uroczystości poświęcenia figury Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Pomnik jest największym tego typu monumentem na świecie: figura liczy 33 m wysokości, natomiast z postumentem i koroną 52,5 m.

Rozpiętość ramion pomnika sięga 25 metrów a ciężar monumentu to ok. 440 ton. Budowa pomnika trwała 10 lat. [3]

Haniebna dywersja ze strony kolaboranckiego Episkopatu

Pozycja Króla Polski w hierarchii władzy w czasach dobrej zmiany

11.06.2020

Anielskie sprawy posła Górskiego - Anioł w podwiązkach

Poseł Górski jest człowiekiem bardzo wszechstronnym, między innymi bardzo cenionym kolekcjonerem aniołów. Według Górskiego:

W jednej ze swoich podróży poselskich Górski odkrył, że dzieci chętnie malują diabły. Tak powstała idea konkursu artystycznego dla dzieci dotyczącego aniołów - przed "czynnymi szatanami", którzy mogą zagrozić Polsce ostrzegał już sam Wielki Egzorcysta.

Inne wspaniałe akcje patriotyczne posła Górskiego

  1. Poseł Górski, jako jeden z najtęższych umysłów współczesności i czołowy humanista nurtu PiSjanistycznego, z troską pochyla się również nad losami całego świata, a w szczególności nad przyszłością naszej rasy i związanej z nią cywilizacji, która podlega coraz większym zagrożeniom w związku z propagowaną na całym świecie przez zbrodnicze koła żydo-masońsko-liberal-lewackich sił filozofią przestępczego liberalizmu. Najbadziej spektakularnym przejawem tej głęboko słusznej troski, jest niewątpliwie bohaterskie wystąpienie pana Górskiego w dniu 05.11.2008 w zdominowanym przez liberalnych sługusów okupacyjnego rządu Sejmie, podczas którego - nie bacząc na grożące mu represje - błyskotliwie obnażył on w porażająco przejmujący sposób kulisy czwartej wielkiej manipulacji, jaką bez wątpienia był wybór Baracka Obamy na prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki (Północnej):
  2. W dniu 03.08.2010 poseł Górski postanowił przybyć na pomoc Wolakom ciemiężonym przez rząd Tusku, który wprowadził podwyżkę podatku VAT o 1 punkt procentowy, postulując założenie ogólnowolskiego Ruchu Obrony Podatników, będący oddolną, ponadpartyjną inicjatywą, mającą za zadanie monitorowanie obciążeń podatkowych nakładanych na Wolaków. [5]

Przypisy

Patrz też

Linki zewnętrzne