Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Pielorynka.jpg
SE26.png

Charakterystyka

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - pseudo-charytatywna organizacja utworzona w celu wyłudzania pieniędzy rzekomo na pomoc dla chorych dzieci (choć każdy prawdziwy Wolak wie, że wszystkie zebrane ukradzione i wyłudzone datki wydawanena organizacje sekciarsko-satanistycznego Przystanku Łudstok), na którym szerzonegłęboko antywolskie i antyhumanitarne poglądy, propagowane różne rodzaje zboczeń i promowana jest na niespotykana skalę cywilizacja śmierci.

Prawdziwe nazwy przestępczego komanda

  1. Pewnego Rodzaju Przemoc Moralna
  2. Aroganckie Sukinsyny z WOŚP
  3. Dokuczliwe Owsiaki i Inne Glisty Ludzkie

Korzenie "fundacji" i jej rzeczywiste cele

O kompromitujących korzeniach, a zarazem rzeczywistych celach tej wrogiej organizacji, bardzo dobitnie świadczy symbolika zawarta w logo "fundacji" (patrz obok). Już samo użycie serca ludzkiego jako głównego elementu graficznego emblematu, świadczy o silnych związkach WOŚP ze skompromitowaną, przestępczą korporacją tak zwanych "lekarzy", którzy pod pretekstem przeszczepów uprawiali od wielu lat na wielką skalę niecny proceder handlu podrobami, dopiero niedawno obnażony odważnie przez bezkompromisowego ministra Ziobro w związku z aferą Mirosława G..

Dodatkowo, czerwony kolor serca jednoznacznie wskazuje na postkomunistyczne sympatie "fundacji", a jej nazwa wypisana bez użycia wielkich liter, zachęca do łamania wszelkich reguł oraz stanowi bezprzykładną promocję nihilizmu edukacyjnego i - co za tym idzie - moralnego.

Porażających informacji o genezie i zamiarach WOŚP dostarcza też uważna analiza bordiury otaczającej serce, w której - w formie częściowo zakamuflowanej - bezczelnie zawarto wrogie i obce każdemu Wolakowi symbole:

Te ukryte znaki świadczą niepodważalnie o prawdziwych celach WOŚP, która dąży jedynie do wynarodowienia Wolski, doprowadzenia do jej upadku moralnego, uniemożliwienia budowy odrodzonej IV RP, a w konsekwencji wydania Wolski w ręce liberalnych okupantów z Unii Europejskiej, a tym samym międzynarodowego spisku Żydo-masonerii i postkomunistów.

Omówiony zestaw symboli został umiejętnie oprawiony graficznie przez zawodowych manipulatorów, wskutek czego dodatkowo oddziaływuje on podprogowo na umysły i świadomość młodych Wolaków, którzy dzięki temu, w najlepszej wierze, często dają się uwieść chwytliwej "ideologii" Orkiestry i dokonują wpłat na tę wrogą organizację, a nawet dają sobą do tego stopnia manipulować, że biorą czynny udział jako kwestujący w animowanych przez WOŚP corocznych styczniowych aktach zdrady narodowej.

Kierownictwo

Herszt WOŚP, podejrzany osobnik kryjący się pod pseudonimem "Jurek Owsiak", znany jest z destrukcyjnego wpływu na rozwój młodzieży - jego słynne "róbta co chceta" spowodowało kryzys w polskiej edukacji, któremu zdołał zaradzić dopiero Roman Giertych, wprowadzając Wielką Reformę Edukacji. Co więcej, istnieją porażające dowody na kolaborację Owsiaka z komunistycznym reżimem - jego okulary w czerwonych ramkach mówią same za siebie.

Haniebną postawę osławionego watażki znakomicie podsumowuje wspaniała diagnoza jednego z największych myślicieli współczesności:

Praktyki satanistyczne

Dnia 07.08.2007, Hanna Wujkowska, doradca Ministra Edukacji Narodowej ds. Promocji Ochrony Życia w Szkołach oraz członek Gabinetu Politycznego Ministra, a prywatnie ceniona odnowicielka, zdemaskowała satanistyczne praktyki odbywające się na finansowanym z funduszy WOŚP "Przystanku Łudstok". Pod przykrywką akcji oddawania krwi przez uczestników przystanku, odbywał się tam pradawny rytuał "Profanacji krwi". O swoim porażającym odkryciu pani Wujkowska pisała w "Naszym Dzienniku": [1] [2]

Niestety wszystko wskazuje na to, że wskutek cynicznych i zakłamanych manipulacji żydo-masońskich liberalnych pederestów, mądre przestrogi pani Wujkowskiej pozostaną głosem wołającego na puszczy. Działania tych określonych sił doprowadziły bowiem do rozwoju zaawansowanej pomroczności umysłowej u samego ministra Religi, który w dniu 08.08.2007 w sposób absolutnie nieuprawniony, niespodziewanie zakomunikował osłupiałym dziennikarzom:

Ataki na rząd

Rydzykwosp.jpg

W dniu 10.07.2007, Jerzy Owsiak wystosował do Premiera i Prezydenta RP list otwarty w sprawie afery z rzekomymi "taśmami Rydzyka":

Szanowny Panie Prezydencie, Szanowny Panie Premierze,

Sytuacja jaka powstała po ostatnich doniesieniach na temat dialogu prowadzonego przez o. Tadeusza Rydzyka ze swoimi studentami, każe mi z całą stanowczością wymagać od Panów przeciwstawienia się tej fali totalnej nienawiści, antysemityzmu i wtrącania się swoimi opiniami w nie swoje sprawy. Słowa o. Rydzyka mogę tylko porównać z najbardziej absurdalnymi wypowiedziami partyjnych bonzów Trzeciej Rzeszy, przyjmowanymi wtedy przez część niemieckiego społeczeństwa huraganowymi oklaskami i wiwatami.

Jako obywatel po raz kolejny zwracam się do Pana, Panie Prezydencie i do Pana, Panie Premierze, abyście zareagowali na tę falę nienawiści nie mieszczącą się w polskiej, wielowiekowej kulturze i położyli temu natychmiastowy kres.

Powiem Panu, Panie Prezydencie, że gdyby ktoś na temat mojej żony sformułował takie wypowiedzi, jakie usłyszałem w Telewizji na temat Pana żony, to prywatnie stanąłbym jako mężczyzna do walki wręcz. Pan, jako głowa Państwa, powinien pogonić tego człowieka do stu diabłów! Jeśli Pan tego nie zrobi, Panie Prezydencie, a także i Pan, Panie Premierze, to niech Pan pamięta że w żaden inny sposób nie powstrzyma Pan już za czasu swojej kadencji tej fali głupoty i nienawiści.

A jeśli Panowie zechcielibyście posłuchać, w jaki sposób można rozmawiać na ważne tematy, związane z innymi religiami niż religia katolicka, to zapraszam Panów na tegoroczny Przystanek Woodstock (Kostrzyn n/Odrą, 3-4 sierpnia 2007 r.), gdzie w cyklu "Dialog trzech kultur" spotykamy się z arcybiskupem Kościoła Katolickiego, naczelnym polskim rabinem i naczelnym polskim imamem, aby młodzi Polacy mieli możliwość zdobycia wiedzy na temat religii i to wiedzy dużo większej niż tylko powierzchowne informacje wyniesione ze szkoły, z domieszką potężnej dawki codziennej nienawiści o. Rydzyka, podsycanej niestety poprzez informacje publikowane we wszystkich mediach.

Jest tak głupio znowu wstydzić się za ten kraj...

Jerzy Owsiak

Patrz też

Linki zewnętrzne