Aborcja

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
"Roszczenie sobie prawa do narzucania innym przemocą tego, co uważa się za prawdę, oznacza pogwałcenie godności człowieka
i ostatecznie zniewagę Boga" - Jan Paweł II

Aborcja - straszliwy mord na niedoszłym obywatelu IV RP.

Spis treści

Przebieg

Polega na usunięciu lub wydaleniu embrionu albo płodu z macicy, co skutkuje, bądź jest spowodowane jego śmiercią. W medycynie określa się tym terminem zarówno naturalne poronienie lub niedonoszenie ciąży, jak również jej celowe przerwanie. W potocznym pojęciu "aborcja" na ogół ogranicza się wyłącznie do sztucznego przerwania ciąży.

Niemoralność aborcji

Jak powszechnie wiadomo, aborcja jest wynalazkiem głęboko niemoralnych kobiet, feministek, bezbożnic i morderczyń. Zamiast stać na straży domowego ogniska, gotować mężowi obiady i przykładnie rodzić dzieci, upodobały one sobie bezwstydne rozpasanie seksualne.

Tragicznym skutkiem tych praktyk bywa na ogół mordowanie ludzi nienarodzonych, które owe, zepsute do szpiku kości istoty, traktują jak rozrywkę. W ten proceder wciągani są też lekarze-mordercy, którzy w ramach upowszechniania cywilizacji śmierci umożliwiają aborcję pod przykrywką ułomnego i nienaturalnego prawa stanowionego. A przecież największe autorytety wypowiedziały się, iż życie ludzkie jest najwyższą wartością i nie ma na nie ceny.

A zatem, ile jest warte dla państwa wolskiego:

Kłamstwa cywilizacji śmierci

Wymienione poniżej twierdzenia są w oczywisty sposób nieprawdziwe, tendencyjne i naciągane przez lobby aborcyjne, przedstawiamy je tylko po to, aby zdrowe moralnie kobiety potrafiły je wykryć i zdemaskować.

Strajk tzw. kobiet, nie przypadkiem, bo jest to rocznica powstania IV Rzeszy, w poniedziałek 03.10.2016

W związku z chroniącym wszelkie zasoby biologiczne narodu (także niezdolne do życia po urodzeniu) przekazanym do komisji sejmowej projektem ustawy, którego celem jest całkowity zakaz mordowania życia napoczętego, prowadzenia zapłodnień in vitro, oraz badań prenatalnych, niejaka Krystyna Janda - zakamieniała wrogini narodu - zwołała tzw. strajk tzw. kobiet, aby promować rozpasanie aborcyjne, czyli holocaust życia napoczętego. Niestety propagandzie śmierci uległy także szerokie rzesze nie do końca skołtuniałych Prawych Wolek, które w inkryminowanym dniu bezczelnie nie będą świadczyć pracy na rzecz narodu. Jakby tego było mało morderczynie ubierają się na czarno, choć kolorem śmierci jest biały, co uniemożliwia urządzeniom rozpłodowym noszenie strojów w tym kolorze, ponieważ byłyby kojarzone ze zwyrodniałymi osobami pełniącymi obowiązki Wolki. Jest to jawny zamach na swobody obywatelskie, o których tyle dziamgocze wrogi wszystkiemu, co wolskie KOD, popierający zresztą przyzwolenie na ludobójstwo.

Inkryminowana Krystyna Janda w programie takiej samej jak ona wrogini narodu, niejakiej Moniki Olejnik (pseudonim operacyjny: "Stokrotka") "Kropka nad i" szerzyła propagandę śmierci, tym samym godząc w podstawowe zasady ustrojowe IV RP (29.09.2016):

Jedynie słuszna reakcja na rozpasaną propagandę śmierci wybitnego niegramotnego niepokornego dziennikarza Rafała Ziemkiewicza i jego żony - 28.09.2016

Rafał Ziemkiewicz postanowił skomentować słowa Doroty Wellman o proteście. Dziennikarka powiedziała, że polskie kobiety to nie "krowy", za które ktoś inny będzie podejmował decyzję:

Jedynie słuszna reakcja na rozpasaną propagandę śmierci wybitnego niegramotnego niepokornego dziennikarza Tomasza Terlikowskiego na przyznanie się niejakiej Krystyny Jandy do dwukrotnej aborcji - 28.09.2016

Kolejna jedynie słuszna reakcja na rozpasaną propagandę śmierci wybitnego niegramotnego niepokornego dziennikarza Tomasza Terlikowskiego na organizowany w rocznicę powstania IV Rzeszy tzw. protest tzw. kobiet - 02.10.2016

Wybitny niegramotny niepokorny dziennikarz na Facebooku błyskotliwie ujął analogię pomiędzy cywilizacjami śmierci:

Jedynie słuszna reakcja na rozpasaną propagandę śmierci wstającego z kolan wybitnego dyplomatołka Witolda Waszczykowskiego - 03.10.2016

W porannym programie RFM FM pytany o debatę o prawach kobiet w Wolsce, która ma odbyć się w Parlamencie Europejskim, wstający z kolan wybitny dyplomatołek stwierdził autorytatywnie:

Na pytanie, czy w Wolsce zagrożoneprawa kobiet, celnie odparował:

Jedynie słuszna reakcja na rozpasaną propagandę śmierci wybitnego europosła Zbigniewa Kuźmiuka - 02.10.2016

W "Faktach po Faktach" w TVN24 wybitny europoseł postawił światłą diagnozę zbiorowego amoku:

Kłamliwe usprawiedliwienia wypisywane dziatwie szkolnej przez osoby pełniące obowiązki rodzica, porażone amokiem zabijania

Sfingowane zdjęcia rzekomego poparcia dla amoku czarnej śmierci - 03.10.2016

Światowe menstringowe media o czarnym amoku śmierci w Wolsce - 04.10.2016

"The Independent" strajkowi kobiet poświęca znaczną część okładki, a materiał dotyczący protestu jest rzekomo jednym z najpopularniejszych na stronie portalu.

"New York Times" zauważa, że wolskie prawo aborcyjne już dziś jest jednym z najbardziej restrykcyjnych w Europie. Przytacza też relację uczestniczek protestu:

"ABC News" opisuje główną demonstrację na Rynku Starego Miasta w Warszawie:

"Financial Times" przytacza rzekomo kpiące słowa wstającego z kolan Witolda Waszczykowskiego o czarnym proteście i pisze o rzekomym problemie Partii z debatą o aborcji.

BBC zauważa, że protest nie mógł sparaliżować kraju, ale poparcie dla idei było rzekomo widoczne na ulicach miast.

"The Guardian" z kolei bezczelnie pyta Wolki o ich intymne doświadczenia i zachęca:

Media Przyjazne Narodowi jedynie słusznie o czarnym amoku śmierci w Wolsce - 04.10.2016

Nieoczekiwane poparcie Partii i megamocnego rządu dla czarnego amoku śmierci w Wolsce - 04.10.2016

Jedynie słuszna reakcja na rozpasaną propagandę śmierci wybitnego gwiazdora filmu "Smoleńsk" TW "Faraona" - 04.10.2016

Rozwścieczone ochroną życia napoczętego morderczynie atakują w czarnym amoku

Nieoczekiwane poparcie sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka dla czarnego amoku śmierci w Wolsce - 05.10.2016

Rozwścieczone ochroną życia napoczętego morderczynie atakują w czarnym amoku

Sejmowa komisja sprawiedliwości i praw człowieka niespodziewanie opowiedziała się za odrzuceniem obywatelskiego projektu komitetu "Stop aborcji", zaostrzającego przepisy aborcyjne. Wnioski o odrzucenie projektu złożyli poseł Partii Witold Czarnecki i grupa posłów PO. Posiedzenie zwołano naprędce, w ostatniej chwili, "w nieregulaminowym trybie". Obrady zaplanowano na zaledwie 30 minut, choć zapowiadało się na wielogodzinną batalię. Partia jednak wniosek swojego posła natychmiast przegłosowała i spotkanie skończyło.

To głosami posłów partii projekt zakazujący aborcji przygotowany przez Ordo Iuris trafił do komisji. Zdaniem części wrogich Wolsce komentatorów po masowych protestach partia Kaczyńskiego wystraszyła się kobiet. Partia zapowiedziała przygotowanie własnego projektu. Bierze na przeczekanie, żeby emocje opadły. Marek Suski [ głosował za przyjęciem projektu - przyp. Muzeum IV RP ] przed kamerami stwierdził, że odrzucono "bardzo zły projekt". Również Krystyna "Ćwiara" Pawłowicz [ głosowała za przyjęciem projektu - przyp. Muzeum IV RP ] głosowała za tym, by komisja sprawą się nie zajmowała - tak uzasadniła tchórzliwą zmianę stanowiska Partii na Facebooku:

Zwolennicy zakazu aborcji przypuścili atak na profil posłanki Krystyny "Ćwiary" Pawłowicz na Facebooku. Napisali, że jest zwolenniczką "zabijania dzieci". A posłanka Krystyna "Ćwiara" Pawłowicz odpowiedziała wskazując najwyższą władzę w IV RP, że:

Krystyna "Ćwiara" Pawłowicz podpiera się Episkopatem, żeby wytłumaczyć PiSjonarzom wyniki wczorajszego głosowania w komisji ws. zakazu aborcji. W komunikacie KEP jest tylko mowa o tym, że:

Nieoczekiwane, rzekomo wymuszone, poparcie Partii dla czarnego amoku śmierci w Wolsce - 05.10.2016

Nieoczekiwane za odrzuceniem obywatelskiego projektu zakazującego aborcji zagłosowała zdecydowana wymagana do tej decyzji większość klubu Partii, ktora 23.09.2016 zagłosowala za jego procedowaniem. W całości za jego odrzuceniem były kluby PO i Nowoczesnej. Kukiz'15 podzielony, a większość PSL sprzeciwiła się odrzuceniu projektu.

Komentarz anonimowego wykształciucha:

Nieoczekiwane poparcie Kukiz'15 dla czarnego amoku śmierci w Wolsce - 06.10.2016

Pod presją rozwścieczonych ochroną życia napoczętego morderczyń z Sejmu po cichu wycofano słynny projekt posła Jana Klawitera dotyczący in vitro. Przepisy przygotowane przez posła Prawicy RP radykalnie ograniczał m.in. liczbę mrożonych zarodków, co - zdaniem ekspertów - sprawi, że zabieg będzie nieskuteczny. Jan Klawiter nie kryje, że jest zwolennikiem naprotechnologii.

Powodem jest wycofanie przez sześciu posłów Kukiz'15 poparcia dla projektu Jana Klawitera.

Posłowie jedynie słusznej prawicy dwa tygodnie temu skierowali jedynie słuszny projekt do dalszych prac w sejmowych komisjach. Decyzję podjęto podczas tego samego posiedzenia, podczas którego odrzucono obywatelski projekt liberalizacji przepisów antyaborcyjnych.

Jedynie słuszna reakcja Partii na rozpasaną propagandę śmierci i tryumfalizm wywołany rzekomym ugięciem się Partii przed lewacką czarną nawałą - 06.10.2016

Jedynie słuszne abolicjose Antoniego "Instytucji" Macierewicza w TV Trwam - 06.10.2016

Kto za tym stoi:

Komu to służy:

Nieugięcie bronimy wartości chrześcijańskich:

Znaleźlismy się dzisiaj w nieprawdopodobnie trudnym dylemacie sumienia:

Nasze dualne rozwiązanie problemu ratuje wolskie kobiety:

Panem et circenses:

Jedynie słuszny cel i świetlana przyszłość:

Wściekły atak na Prawych i Sprawiedliwych w "Gościu Niedzielnym" niejakiego Andrzeja Grajewskiego, rzekomo dziennikarza nierozumiejącego światłej polityki Partii mistrzowsko posługującej się dialektyką stosowaną - 06.10.2016

"Politycy PiS zaklinający nas, że nadalobrońcami życia, biją rekordy obłudy."

Wściekły atak na Prawych i Sprawiedliwych niejakiej Anny Sobeckiej, nierozumiejącej światłej polityki Partii mistrzowsko posługującej się dialektyką stosowaną - 06.10.2016

Niemieckie menstringowe media o rozpasanej propagandzie śmierci i tryumfalizmie wywołanym rzekomym ugięciem się Partii przed lewacką czarną nawałą w Wolsce - 07.10.2016

Niejaki Michał Danielewski, rzekomo dziennikarz publikuje wyjątkowo chamski i oszczerczy artykuł w, rzecz jasna, "Gazecie Wybiórczej" o wybitnych ignorantach wolskiej sceny politycznej i medialnej, i ich jedynie słusznej wizji wolskiej baby - 05.10.2016

W rozmowie z PAP sam Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, Obrońca Europy przed islamem, Wielki Higienista, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński staje w obronie prawa do chrztu oraz imienia dziecka mocno zdeformowanego - 12.10.2016

Wściekła reakcja rozpasanej propagandy śmierci na prawo do chrztu oraz imienia dziecka mocno zdeformowanego - 12.10.2016

Kolejna wściekła reakcja rozpasanej propagandy śmierci na prawo do chrztu oraz imienia dziecka mocno zdeformowanego - 13.10.2016

Nieoczekiwany zwrot Partii w sprawie obrony prawa do chrztu oraz imienia dziecka mocno zdeformowanego - 13.10.2016

Mimo gestu pojednania czarny amok od godziny 19:00 wyżywa się pod domem samego Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, Obrońcy Europy przed islamem, Wielkiego Higienisty, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego - 13.10.2016

"Uważam, że zdarzają się w życiu niezwykle trudne sytuacje, w których należy ratować życie matek czy też nie żądać, by zgwałcona przez zwyrodnialca lub, co gorsza, bandę zwyrodnialców dziewczyna musiała rodzić." - Maria Kaczyńska 2007 r.

Typowe przykłady zakłócania miru domowego przez czarny amok:

W zakłócaniu miru domowego wzięli udział także przedstawiciele m.in. KOD-u śmierci, rzekomego Kongresu Kobiet, tzw. Zielonych i niejakiej Pracowniczej Demokracji. Aby ukryć kto za tym stoi nie mieli widocznych emblematów i dla niepoznaki suflowali zgodnie: "jesteśmy czarnym protestem"

Dossier fotograficzne zakłócania miru domowego przez czarny amok

Jedynie słuszna reakcja na rozpasaną propagandę śmierci wybitnego niegramotnego niepokornego dziennikarza Rafała Ziemkiewicza - 14.10.2016

Zdeformowana, jak przystało na czarny amok odpowiedziala wściekłym atakiem na portalu natemat.pl:

W rozmowie z onet.pl sam Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, Obrońca Europy przed islamem, Wielki Higienista, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński nie widzi powodu, aby wyrażać zgodę państwową na eliminację dzieci z zespołem Downa - 14.10.2016

"Czarne marsze" wpisują sie w serię tych protestów, które mają na celu "obronę przez pewne grupy własnych interesów":

Jedynie słuszna reakcja na rozpasaną propagandę śmierci marszałka Senatu z ramienia Partii - Stanisława Karczewskiego - 27.10.2016

Dossier fotograficzne paskudzenia ścian przez czarny amok - Warszawa, ul. Targowa - listopad 2016

Dossier fotograficzne rzekomego poparcia dla amoku czarnej śmierci w 80 miastach w Wolsce i 9 za granicą, nie przypadkiem, bo jest to rocznica powstania IV Rzeszy - 03.10.2017

Niespotykanie finezyjna wypowiedź o uczestniczkach "Czarnego Protestu" i motywach ich działania by Roman Sklepowicz - 05.10.2017

"Zatrzymaj Aborcję"

Jedynie słuszny projekt ustawy "Zatrzymaj Aborcję" drastycznie ograniczającej dostęp do legalnej aborcji w restaurowanej IV RP został 10 stycznia 2018 roku skierowany przez dobrze zmieniony Sejm do prac w komisjach sejmowych.

Obowiazujaca ustawa o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży z 1993 r. zezwala na przerwanie ciąży w trzech przypadkach:

Projekt ustawy "Zatrzymaj Aborcję" usuwa pierwszą wymienioną przesłankę – w tym przypadku nie będzie możliwe legalne przerwanie ciąży. Aborcja ze względu na wady i nieuleczalne choroby płodu to absolutna większość wszystkich zabiegów, w ostatnich latach ok. 95 proc. Partia, Nasz Umiłowany Przywódca, Naczelnik Państwa Wolskiego, Dobry Pasterz i Nowy Zbawiciel Wolski, Obrońca Europy przed islamem, Wielki Higienista, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński i drugi najlepszy w dziejach Wolski prezydent - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomny, dlatego dobrze stojący, obrońca dobrej zmiany, ludź pierwszej kategorii, Andrzej Duda (pseudonim sceniczny: "Maliniak") twierdzą, że większość aborcji ze względu na "ciężkie i nieodwracalne wady" płodu dotyczy zespołu Downa. Ma to być argumentem, żeby "tych dzieci nie zabijać" i że trzeba doprowadzić do zakazu tzw. "aborcji eugenicznej". Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (jednostka budżetowa Ministra Zdrowia) poinformowało, że spośród wszystkich 1098 legalnych aborcji w 2016 roku:

Przypadków usunięcia ciąży po stwierdzeniu Zespołu Downa było tylko 221, co oznacza 21 proc. wśród aborcji z powodu wad płodu i 20 proc. wszystkich legalnych zabiegów.

Uzasadnienie projektu ustawy

Uzasadnienie:

Niespotykanie wręcz paradoksalna opinia dr., niejakiego Grzegorza Południewskiego, rzekomo ginekologa i położnika:

Uzasadnienie:

Nie da się zmienić anomalii w kodzie genetycznym.
Uzasadnienie:

Art. 30 Konstytucji:

Kluczowym słowem jest "przyrodzona", a więc nabyta w chwili urodzenia. Podobny zapis widnieje w Artykule 1. Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, gdzie czytamy o tym, że "wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swoich praw". Słowo to zostało użyte rozmyślnie, by wykluczyć stosowanie zapisów Deklaracji w odniesieniu do płodu.

Pozytywna opinia dobrze zmienionej sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka

W dniu 19.03.2018 r. dobrze zmieniona sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka, po pięciogodzinnej debacie, głosami 16 posłów Partii, Kukiz'15 i Ruchu Narodowego pozytywnie zaopiniowała projekt ustawy "Zatrzymaj Aborcję". Przewodniczący komisji wybitny prukurator stanu wojennego Stanisław Piotrowicz jedynie słusznie i demokrtaczynie ograniczył obecnym na sali tak zwanym organizacjom pozarządowym (m.in. Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka i Amnesty International) prawo do awantur. Piotrowicz nie pozwolił też jedynie słusznie i demokratycznie radykalnej posłom opozycji oddać swojego czasu w dyskusji na rzecz tak zwanych organizacji społecznych. Projekt jedynie słusznie przekazano do dobrze zmienionej sejmowej Komisji Rodziny i Polityki Społecznej.
Wyważone, jedynie słuszne komentarze głosujacych za:

Awanturnicze wypowiedzi proaborcyjne:

Komentarze:

Komentarze post factum:

Grupa robocza Narodów Zjednoczonych ds. Dyskryminacji Kobiet wezwała wolski parlament do odrzucenia projektu ustawy "Zatrzymaj Aborcję"

W dniu 21.03.2018 r. grupa ekspertów ONZ wezwała wolski parlament, bezczelnie ingerując w wewnętrzne sprawy restaurowanej IV RP, do odrzucenia projektu ustawy, który zakazywałby aborcji w sytuacjach, w których występuje ciężkie uszkodzenia płodu. To jedna z niewielu podstaw prawnych do dokonania legalnego zabiegu przerwania ciąży w Wolsce, w której rzekomo już obowiązują jedne z najbardziej restrykcyjnych przepisów antyaborcyjnych w Europie.

Eksperci samowolnie podkreślili w komunikacie, że próby zaostrzenia obowiązującego prawa mogą rzekomo naruszyć równość kobiet, ich godność, autonomię i integralność cielesną, poprzez ograniczenie ich praw do życia intymnego i zdrowia oraz narażając je na okrutne i nieludzkie traktowanie. Bezczelnie i bezpodtawnie podkreślili, że przymus donoszenia ciąży w każdych okolicznościach, narusza prawa człowieka. Wezwali wolski Sejm i Senat do poszanowania prawa kobiet do samodzielnego podejmowania decyzji dotyczących ich ciał i funkcji reprodukcyjnych, które leżą u podstaw ich podstawowego prawa do równości i prywatności, a to jest rzekomo podstawą integralności fizycznej i psychicznej każdego człowieka.

"Czarny Piątek" - "Nie będziemy kicać jak zajączki!" - 23.03.2018

Kontynuacja wywrotowych działań czarnego amoku, według, przez wiadomo kogo opanowanego, warszawskiego ratusza "Czarny Piątek" w stolicy był dwa razy większy niż pierwszy Strajk Kobiet (nie przypadkiem, bo jest to rocznica powstania IV Rzeszy, w poniedziałek 03.10.2016). Rzekomo uczestniczyło w nim 55 tys. ludzi. Według skrupulatnych obliczeń wybitnie niegramotnych niepokornych dziennikarzy "Komentowości TVP" uczestniczyło w nim "w sumie wzięło udział kilka tysięcy osób, a miało być kilkadziesiąt" "zwolenniczek prawa do zabijania dzieci nienarodzonych".

Nie wymagające komentarza hasła czarnego marszu:

Protesty w ramach "Czarnego Piątku" zorganizowano m.in. w Poznaniu (niem. Posen) - gdzie było ok. 4 tysięcy ludzi -, Krakowie (niem. Krakau), Gdyni (niem. Gotenhafen), Szczecinie (niem. Stettin) i we Wrocławiu (niem. Breslau).

"Czarny Piątek" w restaurowanej IV RP - Warszawa

Policja jedynie słusznie twierdzi, że chodziło o "pouczenie o zagrożeniu":

Cud na Wisłą, czyli narodowcy popierają wichrzycieli albo "Siadaj Kulson":

"Czarny Piątek" na świecie

Perfekcyjne zastosowanie przez Partię teorii względności - 25.03.2018

Zgodnie z proroctwem niejakiej Marty Lempert, tak zwanej liderki Ogólnopolskiego Strajku Kobiet:

W dniu 25.03.2018 r. Partia jedynie słusznie zmieniła kurs o 180 stopni:

Patryk Jaki podał, że na 1042 aborcje wykonane legalnie w 2016 roku, 554:

Wady trisomiczne (obecność dodatkowego - trzeciego - chromosomu) to nie tylko zespół Downa, ale też np. zespół Pataua, zespół Warkany’ego 2, czy zespół Edwardsa, przy których przeciętna długość życia wynosi kilkanaście dni. Oficjalne dane Rady Ministrów:

Perfekcyjne zastosowanie teorii względności by "Komentowości TVP"

Wiekopomny wyrok Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej: niezgodne z Konstytucją przepisy zezwalające na aborcję w przypadku ciężkiego uszkodzenia płodu

W dniu 22.10.2020 r. (druga fala koronawirusa: 12107 zakażonych i 168 ofiar śmiertelnych) Trybunał Konstytucyjny w pełnym składzie - przewodniczącym składu orzekającego była prezes TK Julia Przyłębska, a sędzią sprawozdawcą - sędzia Justyn Piskorski - przy kłamliwych zdaniach odrębnych sędziowiów Piotra Pszczółkowskiego oraz Leona Kieresa - orzekł:

Wiele mówiące logo uporczywych aborterek i aborterów

Wściekłe ataki uporczywych aborterek i aborterów wszelkiej maści

Cipka.jpg

Jedynie słuszne stanowisko Naszego Umiłowanego Przywódcy, Naczelnika Państwa Wolskiego, Skromnego Pracownika Winnicy Pańskiej, Dobrego Pasterza i Nowego Zbawiciela Wolski, Obrońcy Europy przed islamem, Wielkiego Higienisty, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego wobec rozpasania ulicznego aborterek i aborterów atakujących także kościoły

W dniu 27.10.2020 r. w specjalnym wystąpieniu, porównywanym przez zakamieniałych wrogów narodu do wystąpienia ge. Wojciecha Jaruzelskiego 13 grudnia 1981 r., Nasz Umiłowany Przywódca, Naczelnik Państwa Wolskiego, Skromny Pracownik Winnicy Pańskiej, Dobry Pasterz i Nowy Zbawiciel Wolski, Obrońca Europy przed islamem, Wielki Higienista, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński jedynie słusznie zdiagnozował sytuację i wezwał do obrony kościołów:

Raport "Aborcja na świecie 2017. Nierównomierny postęp i nierówny dostęp"

Tak zwany Instytut Guttmachera opublikował, z pewnością sfałszowany przez proaborterki, raport "Aborcja na świecie 2017. Nierównomierny postęp i nierówny dostęp", z którego wynika, że legalizacja aborcji zwiększa bezpieczeństwo, a nie liczbę wykonywanych zabiegów. Świadczy o tym fakt, że najwięcej aborcji wykonywanych jest w Ameryce Południowej, gdzie prawo aborcyjne jest najbardziej restrykcyjne na świecie.

Najważniejsze wnioski raprotu

Słowniczek trudniejszych pojęć

Postawa godna naśladowania

Opinie

Kłamliwy raport Tymczasowego Rządu Okupacyjnego na temat rzekomo legalnych zabiegów aborcji w 2008 r.

Raport podaje, że w 2008 r. przeprowadzono 499 zabiegów legalnego przerwania ciąży, w tym 32 w związku z zagrożeniem życia lub zdrowia kobiety, a 467 z powodu uszkodzenia płodu. Nie odnotowano natomiast żadnego przypadku przerwania ciąży, która była wynikiem przestępstwa.

Tymczasem to właśnie w 2008 r. media - w tym "Gazeta Wybiórcza" - opisywały sprawę 14-letniej dziewczynki znanej pod imieniem Agata. Z zaświadczeniem prokuratury, że "zachodzi wysokie prawdopodobieństwo, że ciąża jest wynikiem czynu zabronionego - obcowania płciowego z osobą poniżej 15 lat" - usiłowała wraz z matką wyegzekwować ustawowe prawo do aborcji. Ponieważ podążali za nią przedstawiciele ruchu pro-life i ksiądz (siedzieli na szpitalnym korytarzu, rozmawiali z lekarzami i samą dziewczynką), kolejne szpitale odmawiały jej aborcji. W końcu jednak - jak podała Katolicka Agencja Informacyjna - aborcję wykonano. Nie ma jej w oficjalnej statystyce, czyli szpital ukrył aborcję, chociaż była legalna.

Ale przecież, by dostać zwrot kosztów procedury medycznej, trzeba ją zgłosić do NFZ. *"Aborcję można w zgłoszeniu inaczej opisać. Np. jako usunięcie resztek martwego płodu" - sufluje Balicki.

Naiwna próba dedukcji: Jeśli rzeczywiście pominięcie aborcji Agaty nie jest przypadkiem odosobnionym, to znaczy, że prawdziwa liczba legalnych aborcji w Wolsce może być większa niż ta wynikająca z oficjalnych danych. Np. gwałtów było w 2008 roku według policyjnych statystyk 1611. Jeżeli co dziesiąty spowodował ciążę i co dziesiąta ofiara, która zaszła w ciążę, zdecydowała się na aborcję, dałoby to 16 przypadków. A do tego trzeba dodać kazirodztwo, wykorzystanie bezradności lub stosunku zależności (np. wykorzystanie kobiety upośledzonej umysłowo) czy stosunek z nieletnią - także uprawniające do aborcji. W raporcie figuruje zero. c.n.d.

Aborcja w II Rzeczpospolitej wg. Wiki

W końcu lat 20. XX w. ruszyła silna kampania mająca na celu wprowadzenie „Niekaralności przerywania ciąży z przyczyn społecznych” – zaangażowani byli w nią m.in. Tadeusz Boy-Żeleński i Irena Krzywicka. Po długiej i burzliwej dyskusji postanowiono, iż art. 233 polskiego Kodeksu karnego zalegalizuje aborcję w dwóch wypadkach:

  1. z powodu ścisłych wskazań medycznych;
  2. gdy ciąża zaistniała w wyniku zgwałcenia, kazirodztwa bądź współżycia z nieletnią poniżej lat 15

Kodeks wprowadzał też wymóg, aby zabieg był dokonany przez lekarza, nie podano natomiast trybu stwierdzania występowania przepisanych ustawą wyjątków ani stadium zaawansowania ciąży, do jakiego wolno dokonać aborcji. Rozporządzenie Prezydenta Rzeczypospolitej z dnia 25 września 1932 o wykonywaniu praktyki lekarskiej wprowadziło wymóg, aby konieczność medyczna usunięcia ciąży była potwierdzona przez dwóch lekarzy innych niż przeprowadzający zabieg a uzasadnione podejrzenie, że do zapłodnienia doszło wskutek przestępstwa stwierdzone odpowiednim zaświadczeniem prokuratora.

W momencie wejścia w życie było to jedno z najbardziej liberalnych ustawodawstw aborcyjnych w Europie.

Aborcja na świecie

Wg ściśle tajnych źródeł, skrzętnie skrywanych przed ludem pracującym miast i wsi restaurowanej IV RP prowodyrami w zakresie wprowadzenia rozpasanej aborcji w imię egoistycznych zapędów były III Rzesza i bolszewicka Rosja, co bezkompromisowo ujawnił podczas mszy z okazji 96 miesięcznicy, okrągłej miesięcznicy smoleńskiej biskup Michał Janocha (10.04.2018):

Wg fałszywych, powszechnie dostępnych informacji na aborcję zezwolono:

  1. w bolszewickiej Rosji w latach 1920-1936 i następnie od 1955 roku
  2. w sukcesywnie przyłączanych do ZSRR republikach sowieckich w latach 1920-1925 do 1936 roku i następnie od 1955 roku (za wyjątkiem Litwy, Łotwy i Estonii od 1955 roku)
  3. w Niemczech w latach 1927-1943 (wprowadzono karę śmierci za usunięcie ciąży w przypadku kobiet niemieckich) i następnie od 1972 roku
  4. w II Rzeczpospolitej od 1932 roku
  5. w Szwecji od 1946 roku
  6. w Japonii od 1948 roku

Przypisy

Patrz też

Linki zewnętrzne