Siusiak Hofmana

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Opis obiektu

Siusiak Hofmana - jeden najważniejszych strategicznych obiektów w IV RP, przedmiot ogólnonarodowego kultu, w szczególności ze strony patriotycznie zorientowanej kilkudziesięciomilionowej ogólnonarodowej większości Prawych Wolaków.

Geneza kultu

Poseł Palikot ze z trudem ukrywaną zazdrością prezentuje podarowany mu przez posła Hofmana odlew siusiaka w skali 1 : 2

Pierwsze autorytatywne doniesienia dotyczące legendarnego siusiaka, sformułowane zostały przez samego Adama Hofmana, który - co oczywiście oczywiste - najlepiej zorientowany jest w przedmiotowej sprawie.

To epokowe wydarzenie miało miejsce w dniu 09.09.2013, na wyjazdowym posiedzeniu klubu parlamentarnego Ruchu Oporu w Woli Chodzewskiej na Podkarpaciu, w rozmowie z nie do końca wyrobioną jeszcze patriotycznie młodą współpracowniczką ogólnonarodowego Ruchu Oporu:

Właściwości obiektu

Jak wynika z wypowiedzi posła Hofmana, jego siusiak jest ogromny. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że cecha ta dotyczy również siusiaków całego kierownictwa ogólnowolskiego Ruchu Oporu, z Naszym Umiłowanym Przywódcą, Nowym Zbawicielem Wolski, niezłomnym i charyzmatycznym, przypadkowo niedointernowanym, Cudownie Ocalonym Prezesem-Premierem-prawie Prezydentem Jarosławem (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionym-Kaczyńskim - rzecz jasna - na czele.

Sabotowanie siusiaka Hofmana przez wrogie media

W swej wypowiedzi poseł Hofman ujawnił też, że wszelkiej maści wrogowie narodu rozsiewają nikczemne plotki, jakoby jego siusiak był mały, uniemożliwiając mu jednocześnie bezustannym czatowaniem w krzakach, zaprezentowanie porażających dowodów na nieprawdziwość tej głęboko antywolskiej tezy.

Inspiracje

Choć w efekcie tego haniebnego spisku czających się w krzakach i działających na ewidentne zlecenie określonych sił nikczemnych ścierwojadów, poseł Hofman nie zdołał dopełnić swej patriotycznej powinności i zaprezentować plotkarskiej koleżance faktycznych rozmiarów swojego penisa, to jednak powszechnie wiadomym jest, że jego siusiak jest ogromny i z całą pewnością to właśnie członek posła Hofmana stał się inspiracją dla projektantów stroju organizacyjnego Ruchu Oporu.

Uniform ten został brawurowo zaprezentowany w dniu 01.09.2009 przed hotelem Sheraton w Gdańsku, przez jednego z największych wolskich patriotów i bojowników o wolność umiłowanej Ojczyzny, nieustraszonego Michała Rachonia, radnego Ruchu Oporu, późniejszego wybitnego publicystę najbardziej niewątpliwie niezależnej i wiarygodnej telewizji - po TV Trwam, rzecz jasna - w dziejach Wolski, TV Republika.

Kontrowersje

SiusiakJK.jpg

Entuzjastyczny odbiór społeczny

Hofmansiusiak.png

Patrz też