Wspólnota Małych Ojczyzn

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Samo logo świadczy o pokrętnych zamiarach

Wspólnota Małych Ojczyzn - rzekome stowarzyszenie o charakterze partii politycznej założone w maju 2009, m.in. przez Macieja Eckardta relegowanego z szeregów PiS po swoim antypaństwowym wyczynie (patrz: Krótka charakterystyka członka-założyciela). Jej celem jest odebranie poparcia Ojca Dyrektora jedynie słusznej partii w wyborach samorządowych 2010.

Jednoznaczny manifest

Dowody zakłamania

Wrogi symbol

Choć w WMO twierdzą, że nie działają przeciw partiom, ale obok nich, to na swojej stronie internetowej rozpoczęli akcję przeciw partyjnym "spadochroniarzom". Krytykują np. "zrzuconego na kujawsko-pomorskie" przed eurowyborami Ryszarda Czarneckiego (PiS). Zapowiadają oznaczanie plakatów partyjnych kandydatów spoza regionu symbolem przekreślonego spadochroniarza.

Odnowiciele o spisku Eckardta

Krótka charakterystyka członka-założyciela

Osobnik, z pewnością, niemieckiego pochodzenia (nazwisko!) zakamuflowany członek układu i wicemarszałek województwa kujawsko-pomorskiego z ramienia PiS - na swoim, pożal się Boże, "blogu" ośmielił się dokonać wściekłego ataku na pograniczu zamachu na demokrację, niesłychanie bezpodstawnie i wbrew oczywistym faktom twierdząc, jakoby Lech Kaczyński miał przegrać wybory prezydenckie w 2010 roku z powodu "własnych ułomności", "miałkości upływającej kadencji", "partyjnego uwikłania" oraz "nieznośnej małostkowości", a w dodatku poważył się nazwać najwybitniejszego i wypróbowanego przyjaciela i towarzysza broni Lecha Kaczyńskiego, Micheila Dżugaszwilego "oszołomem" [1]


Patrz też


Linki zewnętrzne