Blog Wierzejskiego

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Takim obrazkiem Wojtek zachęca nas do odwiedzin

Blog Wierzejskiego - miejsce, gdzie Wojciech Wierzejski przedstawia opinii publicznej swoje głęboko słuszne i znajdujące poparcie społeczne poglądy. Jest to strona internetowa, którą odwiedzają jedynie prawdziwi, solidarni i uczciwi obywatele IV RP.

W swoim pamiętniku poseł LPR prezentuje wszystkim jak bardzo nasz kraj jest pedalski, gejowaty, patologiczny i źle rządzony. Jest to swojego rodzaju manifestacja polityczna, której celem jest ukazanie poparcia społecznego (które jest ogromne) dla programu Ligi.

W swoim blogu pan poseł nie unika też tematów niepopularnych, nie wahając się obnażać prawdziwych obliczy nie tylko wrogów narodu, ale i koalicjantów. Przykładem takiej wspaniałej postawy może być opublikowanie przez pana Wojciecha tak zwanej listy Wierzejskiego oraz wiele archiwalnych zapisów blogu, z których przykładowy (z 10.10.2006) przytoczono poniżej: [1]

Orędzie do narodu

Dzień po ogłoszeniu wyników wyborów 2007, w których LPR uzyskało rewelacyjny wynik 1,3 % głosów, Wojtuś wygłosił na swoim blogu orędzie do narodu. We wpisie były wyliczone głównie przyczyny porażki sukcesu LPR, ale nie zabrakło też akcentów optymistycznych:

Uświadamianie społeczeństwa

Wojciech Wierzejski wykorzystuje swój blog również do popularyzacji wiedzy z zakresu weterynarii, a w szczególności pederastologii stosowanej. Oto fragment wpisu nt. planowanej w Wolsce światowej parady gejów i lesbijek [3]:

Członkom ciemnego ludu, polecamy zapoznać się z tym komentarzem na blogu

Patrz też

Linki zewnętrzne