Pedofil

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie...

Pedofil - według polityków Ligi Polskich Rodzin oraz aktywistów Młodzieży Wszechpolskiej i NOP-u każdy gej, lesbijka lub uczestnik parady równości (w skrajnych przypadkach również wszyscy innowiercy, ludzie o lewicowych poglądach i osoby uprawiające seks przedmałżeński).

Prym w zwalczaniu pedofili (zwanych też dewiantami) wiedzie Wojciech Wierzejski.

Wierzejski demaskuje pedofili

W swych wypowiedziach Wojciech Wierzejski wielokrotnie próbował uświadomić społeczeństwu, kim są pedofile i gdzie można ich spotkać (bliżej tą tematyką zajmują się portale "Krew i Honor" czy "Red Watch"). Oto niektóre z jego wypowiedzi:

Rozwiązanie kwestii pedofilskiej

Jako że dotychczasowe próby resocjalizacji pedofilów przez Młodzież Wszechpolską, nie przynoszą rezultatów, Liga Polskich Rodzin jest za wprowadzeniem kary śmierci dla tych dewiantów.

Pedofilia w internecie

Pedofile mają wiele stron internetowych, na których sieją zgorszenie wśród internautów. Aby je znaleźć do niedawna wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę Google słowo "pedofil". Na szczęście dzięki interwencji delegacji młodzieżówki LPR w siedzibie google, dostęp do tych oburzających witryn został znacznie utrudniony.

Pedofilia w telewizji

21.05.2020 - Mój pedofil lepszy niż twój pedofil!
Pojedynek.png


Pedofilia w Kościele Toruńsko-Katolickim

Nie występuje!

Pedofile atakują!

Jak poinformowały serwisy, 08.08.2007 na plaży w Sopocie zatrzymano groźnego pedofila. Jego pedofilskość przejawiała się tym, że molestował znajdujących się na plaży nieletnich przy użyciu kamery, filmując i robiąc im zdjęcia, co musiało być dla nich strasznym przeżyciem i bez wątpienia odciśnie trwały ślad na delikatnej psychice dzieci. Po przeszukaniu mieszkania zwyrodnialca okazało się, że uprawiał swój proceder od wielu lat, ponieważ znaleziono wiele kaset o podobnych treściach. [1] Po zatrzymaniu zboczeńca przerażeni rodzice odetchnęli z ulgą.

Tymczasem pedofilia zbliżonego kalibru zakrada się nawet do Sejmu! Poseł LPR Radosław Parda wnioskuje do marszałka Ludwika Dorna, by zainstalować w budynku przewijak dla niemowląt:

strach pomyśleć, ilu pedofilów może przyciągnąć taki wynalazek - a gdy jeszcze sejmowy dziennikarz zrobi sejmowemu dziecku zdjęcie, to bez wątpienia będzie rozpowszechnianie sejmowej pedofilskiej pornografii.

Czyżby nowy prezydent, Bronisław Komorowski także miał skłonności pedofilskie?
Tusku będzie kastrować pedofilów

Patrz też

Linki zewnętrzne