Koalicja

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Koalicja najlepsza z możliwych

Koalicja

Koalicja zwana także Koalicją Odnowicieli lub Koalicją Postępu i Rozwoju (ang.: Master and servants) - grupa mocno trzymająca władzę w Wolsce, składająca się z trzech partii - przewodniczek narodu - PiSu, Samoobrony i LPR, które w wyniku podpisania w dniu 05.05.2006 umowy koalicyjnej, w zgodzie z obowiązującym kodeksem karnym, sprawują władzę w imieniu wszystkich Wolaków.

Ojcowie Założyciele Wielkiej Koalicji

Koalicję zapoczątkował podpisany w dniu 02.02.2006 Pakt Stabilizacyjny, a następnie wspólny rząd, w skład którego weszli niestety przedstawiciele wszystkich koalicyjnych ugrupowań. Jej celem jest wykonanie wielkiego, wspaniałego planu budowy IV RP, który został sporządzony już we wspomnianym wyżej Pakcie.

W trakcie burzliwej swej historii, Wielka Koalicja kilkukrotnie stawała przed groźbą rozbicia na skutek manipulacji wrogich sił. Z każdej z tych niegodnych prowokacji (np. w sprawie rzekomego warcholstwa wicepremiera A. Leppera), wychodziła jednak na szczęście swoje i całej Wolski obronną ręką.

Dopiero wściekły atak z piątego sierpnia położył kres rządów Trójcy.

Powstały nawet filmy ...
... i rebus o koalicji, dowodzące niesłychanego poparcia politycznego dla niej

Rozpad koalicji pozwolił na dotarcie do wszystkich, skrywanych dotychczas głęboko przez wrogi element, materiałów ilustrujących jej prawdziwy obraz i rzeczywiste cele. Okazało się między innymi, że złowrogi ten stwór posiadał jednocześnie dwie, a zarazem trzy głowy, co jednoznacznie wskazuje na zaangażowanie w jego stworzenie sił nieczystych, a najprawdopodobniej samych szatanów.

O tych niesłychanie przerażających odkryciach poinformował w dniu 03.09.2007 wybitny egzorcysta i specjalista od zwalczania złych mocy, premier Jarosław Kaczyński, w wywiadzie udzielonym "Naszemu Dziennikowi":

Tęczowa Koalicja

Zupełnie inny skład i cele ma "Tęczowa Koalicja", czyli nieformalny sojusz zawarty w Sejmie w dniu 22.08.2007 z inspiracji określonych sił i będący parlamentarną reprezentacją Układu. W skład T.K. (nie mylić z Trybunałem Konstytucyjnym) wchodzą byli koalicjanci Partii oraz opozycja.

Autorem określenia "Tęczowa Koalicja" jest sam Żelazny Ludwik. W tym słusznym dziele wzbogacania nowomowy i rozwijania wolskiej lingwistyki stosowanej, wspomógł go Naczelny Szeryf IV RP, nazywając T.K. "frontem obrony przestępców".

Jak jednoznacznie wynika z występującego w nazwie tej zbieraniny przymiotnika "tęczowa", T.K. tworzą ohydni zboczeńcy, którzy stawiają sobie za cel uniemożliwienie odnowy moralnej Wolski i doprowadzenie do jej upadku i utraty niepodległości na rzecz zbrodniczej Unii Europejskiej.

Oprócz tego, głównym zadaniem T.K. jest dokonywanie ataków na Jarosława Kaczyńskiego, Zbigniewa Ziobro i Ludwika Dorna, a także przeszkadzanie w niezwykle ważnych obradach Sejmu, dotyczących między innymi Saby oraz Kaliguli.

Na szczęście dla IV RP i wszystkich prawdziwych Wolaków, zbrodnicze cele T.K. nie zostały i nigdy nie zostaną zrealizowane, a jej podstępne działania zakończyły się niespotykaną kompromitacją.

Zła koalicja

Po dniu 21.10.2007, w wyniku cynicznej manipulacji, PO i PSL zawiązały złą koalicję, będącą ostoją dla masonerii, Żydów etc. Łże-premierem z jej mianowania został Donaldu Tusku.

Nowoczesny, jedynie słuszny model koalicji

W dniu 20.07.2013, podczas spotkania z mieszkańcami Ustrzyk Dolnych Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński, w odpowiedzi na pytanie z sali "Z kim PiS zwiążę koalicję?", błyskotliwie zdefiniował obowiązujący obecnie nowy i niespotykanie efektywny model współpracy koalicyjnej:

Patrz też

Linki zewnętrzne