Opozycja

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Opozycja - najłagodniejsze określenie dla układu, wykształciuchów, burych suk, postkomunistów działaczy lewicy i tym podobnych gnid.

Składa się z liberałów i innych osób ociężałych umysłowo, które nie są w stanie zrozumieć światłej myśli Braci Mniejszych Zjawiska biologicznego i idei PiSjanizmu.

W ramach odzyskiwania państwa PiS przeszedł do opozycji 21 października 2007 r. Niestety, wskutek manipulacji wrogów narodu musiał jednocześnie oddać władzę nad Wolską w ręce liberalnych niszczycieli. To kwalifikuje odzyskanie opozycji do nie-sukcesów.

W 2016 r. Partia odzyskała urząd prezydenta oraz miażdżącą większość w Sejmie i Senacie przechodząc do fazy restauracji IV RP przy pomocy dobrej zmiany i przywracając jedynie słuszne pejoratywne znaczenie określeniu opozycja, która od tego czasu zgłupiała, wygłupia się, jest radykalna, totalna i śmieszna.

Przykłady bestronnego opisu zachowań opozycji w restaurowanej IV RP

Działalność

Opozycja (kiedy była nią PO) zajmowała się głównie:

Od czasu wyborów 21 października część opozycji (164 posłów PiS) uległa nawróceniu i teraz jest:

Od czasu odzyskania IV RP zajmowała się głównie:

Miejsce zamieszkania

Według premiera Jarosława Kaczyńskiego "opozycja żyje w wykreowanym przez siebie wirtualnym świecie - my żyjemy w świecie realnym, w świecie liczb i faktów". [2]

Patrz też