Pacyfikacja, petryfikacja i restauracja

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Wejście do jednej z restauracji Tuska

Pacyfikacja, petryfikacja i restauracja (PPR) - błyskotliwe streszczenie programu tymczasowego rządu liberalnych okuPOantów, przedstawionego w dniu 23.11.2007 w sejmowym exposé Generalnego Gubernatora Wolski, Donaldu Tusku.

To porażające swoją odwagą, trafnością i zgodnością z powszechnymi odczuciami milionów Wolaków podsumowanie zamiarów przestępczego gabinetu Tuska, brawurowo sformułował Ojciec Narodu w trakcie swojego natchnionego kontrexposé:

Dla przybliżenia zwiedzającym znaczenia poszczególnych elementów diagnozy prawdziwych celów "rządu" Tuska, poniżej przedstawiono precyzyjne wyjaśnienia użytych przez Jarosława Kaczyńskiego niełatwych przecież terminów, które jednakowoż są chlebem powszednim dla tego wspaniałego erudyty.

  1. Pacyfikacja - niewątpliwie Geniuszowi Mazowsza chodziło o zwrócenie uwagi na oczywisty kierunek i priorytet polityki zagranicznej liberalnych okupantów, którym będą kraje rejonu Oceanu Spokojnego. W tych właśnie okolicach (w szczególności na wyspach Południowego Pacyfiku), mają bowiem zwyczaj spędzać swe wyjątkowo długie urlopy oligarchowie, finansiści i inni bogacze, którzy obecnie doszli do władzy. Jasne więc jest, że ustawiając politykę zagraniczną na ten kierunek, będą oni mogli w nieograniczony sposób wykorzystywać możliwość podróżowania tam rzekomo służbowo, za ciężko zarobione pieniądze podatników. Dodatkowymi porażającymi dowodami osobistych powiązań liberałów, a w szczególności Donaldu Tusku, z tym rejonem świata, są występujące w wielu nazwach geograficznych lub nazwiskach, nie pozostawiające wątpliwości semantyczne ślady wspólnych korzeni:
  2. Petryfikacja (od ang.: petrify - paraliżować lub petrolatum - wazelina) - w swej wizjonerskiej trosce o pomyślność Ojczyzny, Jarosław Kaczyński ostrzega, że rządy Platformy Obywatelskiej spowodują nieuchronny paraliż całego kraju, a w konsekwencji zagrożenie bytu biologicznego Narodu. Czynnikiem pogłębiającym to zagrożenie i przyspieszającym upadek Wolski będzie wszechobecne wazeliniarstwo i serwilizm w stosunku do Unii Europejskiej oraz innych wrogich mocarstw, już obecnienadto widoczne w poczynaniach dopychających się do władzy wrogów narodu.
    Restauracja wg Mleczki
  3. Restauracja - w sposób oczywisty Jarosław Kaczyński obnaża tu i potępia powszechnie znane od czasów PRL zwyczaje obficie zakrapianego biesiadowania przedstawicieli określonych sił, nie tylko w zamkniętych dla zwykłych śmiertelników lokalach gastronomicznych (patrz: Magdalenka), ale przede wszystkim w najlepszych restauracjach, serwujących - na koszt podatników oczywiście - bezy z kawiorem. W takich właśnie miejscach kręcono najlepsze sekwencje poruszającego filmu dokumentalnego pod tytułem "Mordo ty moja". Idea restauracji Tuska opanowuje powoli cały świat, czego dowodem są następujące przedsięwzięcia:

W obliczu tych porażających perspektyw Jarosław Kaczyński doskonale zdaje sobie sprawę, że dla ocalenia Ojczyzny i zachowania jej bytu państwowego, niezbędny jest cud, do którego odwołuje się w ostatnim fragmencie swojej perfekcyjnej diagnozy.

Niewątpliwie cudem takim byłby szybki powrót do władzy odsuniętej w wyniku cynicznej manipulacji wyborczej ekipy odnowicieli spod sztandarów Partii i koalicji.

Realizacja PPR po roku

Pierwsza bolesna rocznica objęcia rządów przez zbrodniczą Platformę Obywatelską, w sposób oczywiście oczywisty i zupełnie naturalny, skłania do rozliczenia liberałów z realizacji ich programu. Zadania tego podjął się niespotykanie kompetentnie sam Przywódca Ruchu Oporu, który dokonał rzetelnej i wnikliwej oceny realizacji programu PPR w specjalnym wywiadzie, udzielonym Polskiej Agencji Prasowej w dniu 13.11.2008.

Przeprowadzona przez Jarosława Kaczyńskiego błyskotliwa analiza jednoznacznie wykazała, że program PPR zasadniczo realizowany jest bardzo dobrze, choć istnieją jeszcze prawdopodobnie pola do doskonalenia, w szczególności dotyczące procesów petryfikacji, do których Ojciec Narodu się nie odniósł.

Znany ze swojej niesłychanie niespotykanej rzetelności i wiarygodności Jarosław Kaczyński, obiektywnie przytacza w wywiadzie następujące najważniejsze dowody i przesłanki skrupulatnego realizowania przez PO programu PPR:

Wśród wyróżnionych przez Ojca Narodu dokonań Platformy, na szczególna uwagę zasługuje porażająco wręcz oburzający fakt, że cyniczni miliarderzy, wcale się z tym w dodatku nie kryjąc, bezczelnie są sobie w Wolsce, zamiast przebywać - jak w czasach rządów koalicji Samo-Ligo-PiS - za granicą lub zgoła w areszcie.

Jak wynika z powyższych cytatów, Platforma Obywatelska nieomal wzorowo wywiązała się z wdrażania założeń swojego programu PPR, co - z jednej strony - niewątpliwie świadczyć musi o jej wiarygodności, zaś z drugiej - potwierdza niebywały geniusz Jarosława Kaczyńskiego, którego ocena zamierzeń rządu okupacyjnego Donaldu Tusku, sformułowana blisko rok wcześniej w Kontrexpose, została w całej pełni potwierdzona.

Dalsze losy programu

W kolejnych latach program PPR realizowany był zgodnie z ambitnymi założeniami Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego, który osobiście potwierdził zakończenie realizacji elementu pacyfikacyjnego, z jednoczesnym postępującym zaawansowaniem pozostałych jego komponentów:

Błyskotliwą diagnozę Ojca Narodu jednoznacznie potwierdziła jedna z najwybitniejszych Prawych Wolek, zwracając jednocześnie uwagę na nieodwołalne spetryfikowanie złowrogiej petryfikacji:

Patrz też

Linki zewnętrzne