140 km/h

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Zdecydowanie bezpieczna prędkość, z jaką porusza się na drodze, gdzie zwykłe samochody obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/h, w sposób oczywiście oczywisty uprzywilejowana limuzyna pierwszej osoby w państwie - Prezesa największej Partii opozycyjnej w Wolsce - Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego.

Jedynie słuszna odpowiedź odnowicieli na bezpodstawne zarzuty jednostronnych, wrogich mediów

Według dziennikarzy TVN24 Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński i jego ochrona wracali 27.08.2011 ze zwycięskiej w najszerszym tego słowa znaczeniu konwencji Partii dwoma samochodami, których kierowcy rzekomo nie liczyli się z przepisami ruchu drogowego, co podstępnie zarejestrowały kamery TVN24. Licznik w samochodzie dziennikarzy, którzy jechali za limuzyną Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego pokazał 140 km/h. To rzekomo dwa razy więcej niż dopuszczalna prędkość na trasie, którą jechał Prezes. Ponadto na kilkunastu kilometrach rzekomo kilka razy wyprzedzali na podwójnej linii ciągłej i zmuszali jadące z naprzeciwka samochody do zjechania na pobocze.

Chodząca na pasku reżimu policja nic nie robi

Jest oczywistą oczywistością, że samochód dziennikarzy wrażego TVN24 nie jest pojazdem uprzywilejowanym, a dysponująca porażającym dowodem ich szaleńczej jazdy policja, w każdym normalnym państwie, natychmiast by ich aresztowała i skonfiskowała narzędzie przestępstwa na miejscu.

Patrz też

Linki zewnętrzne