Pan Bóg

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Pan Bóg - bliski współpracownik PiS, utrzymujący kontakty z wieloma członkami partii. Niestety są to kontakty jednostronne, tzn. politycy Naszej Partii często się na niego powołują, wzywają go, itp., natomiast komunikacja w przeciwnym kierunku nie została jeszcze zaobserwowana. Istnieje teoria, że Pan Bóg jest tajnym współpracownikiem, dlatego nie ujawnia się i nie szermuje jawną pomocą.

Według niektórych, cynicznych kręgów buddyjsko-islamsko-chrześcijańskich, Pan Bóg nie wysłuchuje modlitw złych ludzi.

Przykłady

Wypowiedzi (nie Pana Boga, tylko na jego temat)

Działalność

Działalność Pana Boga dotyka praktycznie wszystkich obszarów życia

Jak wynika z przytoczonych powyżej cytatów, jednym z udokumentowanych przypadków działania TW "Pana Boga", jest karanie ekipy Naszej Partii za grzechy oraz przywracanie porządku po rządach PO, co zaobserwował sam Wielki teolog analizując wyniki sondażu poparcia dla PO i PiS.

Istnieje jednak postać, której wpływy zdają się być nawet większe niż możliwości Pana Boga:

Życie prywatne

Pan Bóg i Maryja mają obecnie jednego Syna, Jezusa. Mieszkają razem w bliżej nieznanej miejscowości Siódme Niebo. Mimo sędziwego już wieku (ponad dwa tysiące lat!), podobnie jak niektóre znane osoby, Jezus ciągle mieszka razem z rodzicami.

Nie jest natomiast dokładnie znany stopień pokrewieństwa pana Boga z ojcem Rydzykiem, będącym wg niektórych źródeł także synem Maryi:

Pozycja Pana Boga w hierarchii władzy w czasach dobrej zmiany

11.06.2020

Patrz też

Linki zewnętrzne