Biało-czerwony obóz

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Specjalnie opracowany perfekcyjnie dopasowany do potrzeb obozowiczów biało-czerwony namiot, w którym obozować będzie Biało-Czerwony Obóz

Definicja i charakterystyka

Biało-Czerwony Obóz - genialny projekt polityczny Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, Obrońcy Europy przed islamem, Wielkiego Higienisty, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego, który pozwoli na odzyskanie Wolski z brudnych łap okupantów oraz ostateczne rozwiązanie kwestii odchyleń antyPiSjanistycznych poprzez wyeliminowanie ze zdrowego trzonu Narodu, przykładne rozliczenie i ukaranie wszelkiej maści wrogów narodu oraz innych wichrzycieli.

W efekcie stworzy to optymalne warunki do wznowienia brutalnie przerwanego w dniu 21.10.2007 dziejowego procesu budowy tysiącletniej IV RP, wymarzonej przez setki pokoleń Prawych Wolaków i prawdziwych patriotów!

Geneza

Choć pierwsze sygnały o możliwości wdrożenia tego ambitnego planu oczyszczania Wolski z elementów antyPiSjanistycznych pojawiały się już wcześniej, to za faktyczny jego początek przyjąć należy dzień 25.10.2015, kiedy to Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, Obrońca Europy przed islamem, Wielki Higienista, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński, podczas wieczoru wyborczego formalnie ogłosił to publicznie:

W dniu 08.12.2015 światło dzienne ujrzała radosna i krzepiąca wiadomość, że Biało-Czerwony Obóz posiada kręgosłup!:

Synonimy i wyrażenia bliskoznaczne

Przegląd najważniejszych zadań do realizacji w ramach projektu

Zmiana haniebnej przestępczo-liberalnej Konstytucji

Zmiany dotyczyć powinny w szczególności dostosowania Konstytucji do standardów wyznaczonych przez najwybitniejszych na świecie konstytucjonalistów wywodzących się z Episkopatu Wolski, a kierowanych z cala pewnością przez samego Ojca Dyrektora Rektora Doktora Tadeusza Rydzyka.

 1. "Wielokrotnie mówiłem, że jestem zwolennikiem przyjęcia nowej konstytucji. [...] Konieczne jest mocniejsze zagwarantowanie naszej suwerenności, wzmocnienia gwarancji dla praw obywatelskich" - drugi najlepszy w dziejach Wolski prezydent - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomny, dlatego dobrze stojący, obrońca dobrej zmiany Andrzej Duda (pseudonim sceniczny "Maliniak"), w wywiadzie dla TV Republika (16.08.2015)
 2. "Biało-Czerwona Koalicja będzie konstytucyjna, z Kukizem i częścią PO taką większość udałoby się zbudować" - Jarosław Gowin w rozmowie z Konradem Piaseckim w audycji "Kontrwywiad" na antenie RMF FM (26.10.2015)
 3. "Słyszałem, jak pewna osoba mówiła, że gdy wygra PiS, będziemy mieli republikę wyznaniową. A przecież gdy odrzucimy Pana Boga, możemy mieć republikę bandytów, złodziei, zboczeńców. Widać jakieś pogubienie, i to ludzi, którzy mają przecież Boga w sercu. [...] Patrząc na to, co się stało, dziękuję Panu Bogu, to jest ogromna szansa. Prezydent, Sejm, Senat, rząd. Teraz tylko, żeby to się udało, będzie bardzo ciężko" - Tadeusz Rydzyk w wywiadzie dla "Naszego Dziennika" (30.10.2015)

Pilne oczyszczenie wolskiego sądownictwa

Proces polegać musi przede wszystkim na oczyszczeniu sądownictwa ze skorumpowanych i działających na rzecz obcej agentury sędziów, a w szczególności rozpędzenie na cztery wiatry skompromitowanego do cna Trybunału Konstytucyjnego.

 1. "Musimy znaleźć sposób, aby z niektórymi z nich [ sędziów ] porozmawiać inaczej, za ich chamstwo i butę" - Zbigniew Ziobro na zamkniętym dla mediów panelu dyskusyjnym "System sprawiedliwości" podczas konwencji programowej Ruchu Oporu w Katowicach (03.07.2015)
 2. "Trzeba wprowadzić okresowe badania wariografem i badania próbek moczu dla sędziów i prokuratorów" - Bogdan Święczkowski, ibidem
 3. "Uzdrowienie polskiego sądownictwa wymaga bardzo głębokich zmian, łącznie ze zmianą konstytucji" - drugi najlepszy w dziejach Wolski prezydent - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomny, dlatego dobrze stojący, obrońca dobrej zmiany Andrzej Duda (pseudonim sceniczny "Maliniak") w wywiadzie dla TV Republika (16.08.2015)
 4. "Prezydent nie jest notariuszem, czyli osobą podpisującą nominacje sędziowskie i niemającą nic w ich sprawie do powiedzenia. Decyzja o nominacji należy do prezydenta. To prezydent ocenia, czy dana osoba jest godna otrzymać ten wycinek majestatu Rzeczpospolitej do orzekania w sprawach ludzkich, czy nie jest tego godna" - drugi najlepszy w dziejach Wolski prezydent - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomny, dlatego dobrze stojący, obrońca dobrej zmiany Andrzej Duda (pseudonim sceniczny "Maliniak"), ibidem
 5. "Wybór sędziów Trybunału Konstytucyjnego będzie przeprowadzany od nowa, bo pięciu sędziów, od których przysięgi nie przyjął prezydent Andrzej Duda, zostało wybranych na podstawie ustawy niezgodnej z Konstytucją" - Stanisław Piotrowicz do dziennikarzy w Sejmie (18.11.2015)
 6. O Trójpodział władzy
  Trojpodzial.jpg
 7. "Jak to możliwe, że Trybunał, wybrany przez część posłów chciałby posiadać więcej władzy niż wybrani w powszechnych wyborach prezydent i parlament?" - Ryszard Terlecki na łamach "Dziennika Polskiego" (18.12.2015)

Oczyszczenie zgniłego i nieludzkiego libertyńskiego systemu prawnego

W owocnej współpracy z najwybitniejszymi na świecie prawnikami Episkopatu, system prawny zostanie oczyszczony z głęboko antykościelnych i antynarodowych złogów, wprowadzonych przez zbrodniczy reżim liberałów na rozkazy płynące ze znienawidzonych Niemiec i Rosji oraz zbrodniczej Unii Europejskiej.

 1. "Jak wygramy wybory, to jest cały zespół, który w uzgodnieniu z Episkopatem wprowadzi takie zmiany, żeby ludzie mogli mieć dzieci. Promujemy naprotechnologię" - Stanisław Kogut na antenie Radia Kraków (23.07.2015)
 2. "Trzeba się również zastanowić nad całościową zmianą kodeksów" - Bartosz Kownacki w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" (30.10.2015)
 3. "Mamy nadzieję, że nowa rządząca ekipa będzie miała na względzie dobro wspólne, dobro wszystkich obywateli, a zwłaszcza tych, którym niełatwo żyć. [...] Pamiętajmy również, że w ostatnim czasie otrzymaliśmy serię ustaw, które wcale nie budują zdrowych rodzin i zdrowego społeczeństwa, ustaw nie liczących się z bożym prawem" - Stanisław Dziwisz podczas mszy w intencji Ojczyzny w Katedrze na Wawelu (11.11.2015)

Ujawnienie i pilne skazanie sprawców wszelkich przestępstw przeciwko racji stanu oraz racji Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, Obrońcy Europy przed islamem, Wielkiego Higienisty, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego

Każdy ze zdemaskowanych wrogów Narodu i zdrajców Ojczyzny musi zostać w trybie pilnym sprawiedliwie osądzony i przykładnie skazany (żadnej abolicji ani amnestii!!!).

 1. "Mówimy jasno i chciałem to podkreślić, zemsty nie będzie, osobistych motywów nie będzie, musimy się ich wyzbyć, ale to nie oznacza żadnej abolicji, ani amnestii, wszystko będzie rozliczone, cała prawda będzie pokazana" - Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, Obrońca Europy przed islamem, Wielki Higienista, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński na konwencji wyborczej w Rzeszowie (22.10.2015)
 2. "Wyszykujemy Tuskowi celę ze stalowymi kratami i pedofilem do towarzystwa" - doktor teologii i Sekretarz Generalny Polskiego Związku Katolicko-Społecznego Paweł Janowski we wpisie na Tweeterze (24.10.2015)
 3. "Donald Tusk sam wydał na siebie historyczny wyrok. W końcu co to za urzędujący premier 40-milionowego kraju w centrum Europy, który w bardzo trudnym momencie z dnia na dzień porzuca posadę, przy okazji do ostatniej chwili oszukując naród?! [...] Tak mogą postępować co najwyżej kacykowie republiki bananowej i do tego poziomu zszedł pan Tusk" - Piotr Gliński w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" (30.10.2015)
 4. "Tusk ma sporo na sumieniu! Wystarczy wspomnieć choćby oddanie śledztwa smoleńskiego Rosji. Należałoby go postawić przed Trybunałem Stanu" - Adam Lipiński w rozmowie z "Super Expressem" (25.11.2015)
 5. "Jak patrzymy teraz na stan polskiego państwa - a dowiadujemy się o tym powoli, bo od niedawna jesteśmy w rządzie - i patrząc na to, że wnioski o Trybunał Stanu były także dla naszych polityków i gdybym miała to przeanalizować i porównać, to powiedziałabym, że Trybunał Stanu [ dla Donalda Tuska ] byłby dobrą sprawą" - Elżbieta Witek w programie "Jeden na jeden" na antenie TVN 24 (25.11.2015)

Pilne oczyszczenie wszystkich wrogich mediów, w szczególności wrogich mediów publicznych

Ambitny ten proces obejmie wyeliminowanie ze środowiska wszystkich skorumpowanych i działających na rzecz obcej agentury politycznych i medialnych karłów, Lisów oraz wszystkich innych łże-dziennikarzy niepopierających ogólnonarodowych Sił Wolności i Postępu. W dalszej kolejności konieczne jest przykładne ukaranie ich, poprzez odebranie prawa wykonywania zawodu, w szczególności pracy w niecierpliwie wyczekiwanych przez cały Naród Mediach Narodowych.

 1. "Jedyne zmartwienie mam jako członek władz SDP - co zrobimy z tą niemałą grupą kolegów, która tej jesieni będzie musiała pożegnać się ze splugawionym przez nich po wielekroć zawodem?" - Marcin Wolski na portalu niezalezna.pl (17.09.2015)
 2. "Zapewniam jako człowiek mediów, że odbierzemy kłamcom radio i telewizję. Niech nikt nie ma złudzeń: odbierzemy wam te media. Polacy zasługują na uczciwe media. I my to zrobimy. Media będą uczciwe. [...] Dosyć Lisa w telewizji, dosyć Tadli i Kraśki. Dosyć tych funkcjonariuszy realizujących propagandę władzy. Ci ludzie znikną z ekranu. Cała operacja zmiany mediów publicznych będzie podporządkowana temu, żeby media były uczciwe i głosiły prawdę" - Krzysztof Czabański w rozmowie z Jackiem Sobalą na vod.gazetapolska.pl (05.10.2015)
 3. "Najważniejszy program publicystyczny o charakterze politycznym nie powinien być prowadzony przez człowieka tak bardzo zaangażowanego po jednej stronie politycznego sporu. [...] Zaangażowanie polityczne [ Tomasza ] Lisa doprowadziło do tego, że do programu nie przychodzą politycy Prawa i Sprawiedliwości. Uważam, że jesteśmy w nim traktowani nieuczciwie, przesłuchiwani, a nie wysłuchiwani. Jest on tak konstruowany, aby z nas zrobić "czarnego luda", a naszych przeciwników lansować" - Jarosław Sellin w rozmowie z "Gościem Niedzielnym" (08.10.2015)
 4. "Nowe przekształcone media publiczne mają być ogólnie nazwane Mediami Narodowymi. Ich główna funkcja będzie kulturowa, polityka to tylko naskórek. [...] Mimo, że niedawno w wyniku konkursów zostali powołani nowi prezesi mediów publicznych to Prawo i Sprawiedliwość zamierza powołać nowe kadry. Formuła wymiany szefostwa mediów jeszcze nie jest znana" - Krzysztof Czabański na antenie Polskiego Radia PiK (27.10.2015)
 5. "Tomasz Lis zdecydowanie ma się czego obawiać. Dla Lisa i Kraśki, którzy zaprzeczyli misji naszego zawodu, nie powinno być miejsca w mediach publicznych. Ale to nie ja na szczęście będę o tym decydował" - Cezary Gmyz dla portalu wp.pl (28.10.2015)
 6. "Musimy położyć kres obecnej patologii, gdzie media publiczne stały się sztabami wyborczymi partii rządzących. Przecież to wiedzą i widzą wszyscy, to naprawdę trzeba zmienić" - Piotr Gliński w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" (30.10.2015)
 7. "Nam nie chodzi o przejmowanie mediów publicznych, jak to zawsze było, tylko o pewne ich uzdrowienie i naprawę, bo w ostatnich ośmiu latach media stały się łupem PO i PSL, na pewnym etapie do tego podziału zostało dołączone także SLD. [...]nakreślone pewne priorytety tego, jak te media powinny wyglądać. Media muszą być odpolitycznione, mniej zajmować się walką z telewizjami komercyjnymi" - Krzysztof Łapiński w programie "Z każdej strony" na portalu wp.pl (06.11.2015)
 8. "To program propagandowy, tak jak wasza stacja uprawia propagandę i manipulację od kilku lat. I to się skończy, ponieważ tak telewizja publiczna funkcjonować nie powinna" - Piotr Gliński w rozmowie z Karoliną Lewicką na antenie TVP Info (22.11.2015)
 9. "Dla nikogo, kto trzeźwo patrzy na sytuację w Polsce, nie ulega wątpliwości, że obecny kształt mediów publicznych to patologia. Powiedziałem to w oczy dziennikarce TVP Info: ta stacja uprawiała manipulację i propagandę. To trzeba zmienić i my to zmienimy" - Piotr Gliński w rozmowie z tygodnikiem "wSieci" (30.11.2015)
 10. "Jak takie trudne sprawy [ konflikt o Trybunał Konstytucyjny ] wytłumaczyć zwykłym obywatelom [...]? Można to zrobić w publicznych mediach. Ale co zrobić, gdy media stronniczo przedstawiają tylko jeden punkt widzenia? Spowodować, by informowały rzetelnie. Jak to zrobić? Uchwalając nową ustawę o mediach publicznych" - Ryszard Terlecki na łamach "Dziennika Polskiego" (18.12.2015)
 11. "Jeżeli media wyobrażają sobie, że będą przez najbliższe tygodnie zajmować Polaków krytykowaniem naszych zmian czy naszych projektów zmian, to trzeba to przerwać" - Ryszard Terlecki do dziennikarzy w Sejmie (29.12.2015)
 12. "[ Media publiczne ] Mają służyć rzetelnej informacji, temu, by Polacy w sposób wiarygodny i konkretny dowiadywali się o tym, co planuje i robi rząd. A dziś media publiczne zajmują się tylko i wyłącznie krytyką rządu. To jest w demokracji parlamentarnej niedopuszczalne" - Izabela Kloc na antenie Polsat News (29.12.2015)
 13. "Dziś po południu uchwalimy "małą" ustawę o tvp i radio publicznym. Zmienimy ich władze. Za kilka dni będą już uczciwe przekazy informacyjne. Wyborcy dowiedzą się wreszcie, co robi dla nich rząd, Sejm i Prezydent, których wybrali. Pani J. Dobrosz-Oracz, p.Kraśko, p.Lewicka, p.Tadla, oboje Lisowie i reszta kłamczuchów dostaną skierowanie na kursy medialne resocjalizacyjne do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej do Torunia. Wykłady poprowadzi Ojciec Dyrektor. Pompki i przebieżki medialne z plecakami. Pod górkę. Osobne cele rozmyślań. Szkolenie do skutku" - Krystyna Pawłowicz na facebooku (30.12.2015)
 14. "Media publiczne to media rządowe, i są to jak najbardziej media "polityczne". Oczekiwanie ich "apolityczności" jest dysfunkcjonalne i nielogiczne. [...] "Apolityczność" mediów to fałsz w mediach i brak odpowiedzialności moralnej za kłamliwe pośrednictwo fikcyjnie "apolitycznych" dziennikarskich przeciwników politycznych. [...] Mają służyć suwerenowi i wybranym przez niego każdorazowo przedstawicielom do sprawnego rządzenia państwem" - Krystyna Pawłowicz na portalu Radia Maryja (02.01.2016)
 15. "Najdramatyczniej przedstawia się sytuacja w telewizji publicznej. Na bardzo długą zimę odlatują Kraśki i Tadle, mając nadzieję gniazdować w TVN-ie. Dobiega kresu gonitwa za Lisem i Lisicą" - prezes warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Marcin Wolski na łamach "Gazety Polskiej" (05.01.2015)

Oczyszczenie zbrodniczej kliki lekarzy

W tej wrogiej Ojczyźnie i Prawym Wolakom szajce lekarzy wciąż jeszcze aż roi się od aferzystów, korumpantów i wszelkiej maści innych morderców w rodzaju osławionego zwyrodnialca i killera Mirosława G. (pseudonim przestępczy: "Mengele"), którzy dla dobra Wolski i Wolaków muszą zostać natychmiast wyeliminowani.

 1. "Podobnie jak wiele razy wcześniej, sięgnięto po lekarza spoza partii, byłego szefa związku zawodowego, czyli - podobnie jak jego poprzednik, prof. Zembala - człowieka z wnętrza środowiska, które wymaga przecież oczyszczenia" - Łukasz Warzecha w felietonie na łamach portalu wp.pl (10.11.2015)

Przykłady perfekcyjnej realizacji genialnego planu w praktyce

 1. 02.10.2015 - drugi najlepszy w dziejach Wolski prezydent - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomny, dlatego dobrze stojący, obrońca dobrej zmiany Andrzej Duda (pseudonim sceniczny "Maliniak"), wetuje ustawę o uzgodnieniu płci
 2. 27.10.2015 - drugi najlepszy w dziejach Wolski prezydent - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomny, dlatego dobrze stojący, obrońca dobrej zmiany Andrzej Duda (pseudonim sceniczny "Maliniak"), wetuje nowelę ustawy o lasach państwowych
 3. 27.10.2015 - drugi najlepszy w dziejach Wolski prezydent - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomny, dlatego dobrze stojący, obrońca dobrej zmiany Andrzej Duda (pseudonim sceniczny "Maliniak"), wetuje ustawę o ratyfikacji tzw. poprawki dauhańskiej, przedłużającej obowiązywanie w Wolsce protokołu z Kioto do 2020 roku
 4. 27.10.2015 - drugi najlepszy w dziejach Wolski prezydent - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomny, dlatego dobrze stojący, obrońca dobrej zmiany Andrzej Duda (pseudonim sceniczny "Maliniak"), wetuje nowelę ustawy o mniejszościach narodowych i etnicznych oraz o języku regionalnym
 5. 06.11.2015 - drugi najlepszy w dziejach Wolski prezydent - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomny, dlatego dobrze stojący, obrońca dobrej zmiany Andrzej Duda (pseudonim sceniczny "Maliniak"), nie zważając na brutalne groźby i naciski ze strony dogorywających okupantów, brawurowo nie zaprzysięga trzech sędziów Trybunału Konstytucyjnego, którzy wybrani zostali na początku października przez Sejm w miejsce sędziów kończących w dniu dzisiejszym swoją kadencję! Dzięki temu doniosłemu głęboko patriotycznemu aktowi, liczebność przestępczego i doskonale znanego ze swoich cyrkowych sztuczek Trybunału, ograniczona zostaje do 10 sędziów, co stanowi pierwszy milowy krok na trudnej drodze do pełnego odpolitycznienia wrogiego Trybunału i przywrócenia podstaw zniszczonej przez okupantów jedynie słusznej sprawiedliwości ludowej!
 6. 19.11.2015 - doraźnie oczyszczony z elementów antyPiSjanisycznych Sejm uchwala jedynie słuszną nowelizację antywolskiej ustawy o Trybunale Konstytucyjnym, przewidującą ponowny wybór sędziów Trybunału w miejsce pięciu osławionych sługusów reżimu, całkowicie bezprawnie i wbrew elementarnym zasadom uczciwości "wybranych" przez poprzedni Sejm na polecenie Moskwy i Berlina! O niespotykanej skali tego wielkiego zwycięstwa Sił Wolności i Postępu może świadczyć bezprecedensowy i nienotowany w dziejach światowego parlamentaryzmu fakt autentyczny, że poparli ją wszyscy głosujący posłowie!
 7. 30.12.2015 - odnowiony Sejm IV RP uchwala perfekcyjną nowelizację haniebnej ustawy o radiofonii i telewizji, dając Wolakom w noworocznym prezencie nie tylko spokój i pewność rzetelności mediów na całe dziesięciolecia, ale również zapewniając żartobliwy nastrój i godziwą rozrywkę z najwyższej półki:
 8. 08.01.2016 - minister skarbu państwa powołuje nowy zarząd Polskiego Radia, którego prezesem zostaje Barbara Stanisławczyk, a członkami Jerzy Kłosiński i wybitny odnowiciel i młody fachowiec, Marcin Palade
 9. 08.01.2016 - minister skarbu państwa powołuje na prezesa TVP zasłużonego i perfekcyjnie kompetentnego młodego fachowca, będącego jednym z największych autorytetów moralnych współczesności i prawdziwym symbolem wiarygodności i rzetelności dziennikarskiej, Jacka Kurskiego (dawny pseudonim konspiracyjny: "Easy Rider", wym.: izi rajda)
 10. 08.01.2016 - zarząd Polskiego Radia odwołuje ze stanowiska dyrektora Programu I, zapiekłego wroga narodu, Kamila Dąbrowę
 11. 08.01.2016 - zarząd Polskiego Radia odwołuje ze stanowiska dyrektor Programu III Magdalenę Jethon
 12. 08.01.2016 - zarząd Polskiego Radia odwołuje ze stanowiska dyrektora Informacyjnej Agencji Radiowej Mariusza Borkowskiego
 13. 08.01.2016 - zarząd Polskiego Radia odwołuje ze stanowiska dyrektora Polskiego Radia dla Zagranicy Juliusza Michała Maliszewskiego
 14. 11.01.2016 - ministerstwo sprawiedliwości, perfekcyjnie kierowane przez najlepszego w dziejach Wolski ministra, bohaterskiego Zbigniewa Ziobrę, rozsyła do sądów apelacyjnych katalog tytułów prasowych, których kupowanie przez sądy jest obecnie dozwolone. W tym bardzo ważnym dla przyszłości IV RP i kluczowym dla rozwoju latami tłamszonej przez reżim okupacyjny prawdziwej demokracji dokumencie, wymieniono 146 pozycji, z których 140 to specjalistyczna prasa prawnicza, a ponadto lokalny dziennik z danego regionu, "Rzeczpospolitą", "Dziennik Gazetę Prawnę" oraz trzy niewątpliwie najbardziej uczciwe i słynące z niespotykanej wręcz obiektywności i niewiarygodnej wprost wiarygodności tytuły - "Nasz Dziennik", "W Sieci" oraz "Do rzeczy"!

Patrz też