Warszawska hołota

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Warszawska hołota - termin nowomowy, perfekcyjnie określający wrogą, potężną formację stojącą na czele Potężnego Frontu.

W. h. to elitarna część łże-elit wywodząca się z miasta, na którego czele stoi fałszywa prezydent-uzurpatorka Hanna Gronkiewicz-Waltz (pseudonim mafijny: Bufetowa vs HGW).

Tę najpotężniejszą część przeciwników odnowy moralnej i członków Układu, zdemaskowała w dniu 22.10.2007 wybitna przedstawicielka Naszej Partii i ceniona odnowicielka - dr prof. mgr Anna Rudzka, która w płomiennym przemówieniu po ogłoszeniu sfałszowanych wyników przedterminowych wyborów w 2007 roku powiedziała:

Jest rzeczą oczywistą, że oficerowie, którzy zginęli z pewnością zagłosowaliby na PiS. Gratulujemy pani Annie genialnego rozumowania. To nowe odkrycie w sposób niesłychanie oczywisty wzbogaci historię Wolski.

Warto też zwrócić uwagę, że z właściwą sobie przenikliwością pani dr prof. mgr nie wymieniła Miednoje i Bykowni, dając nam jasno do zrozumienia, że o oficerach zamordowanych w tych właśnie miejscach Jedyna Słuszna Partia wie coś, czego my nie wiemy i lepiej, żebyśmy się nie dowiedzieli.

Przepełniona wykształciuchami w. h. przyczyniła się także do zwycięstwa Potężnego Frontu, przeprowadzając na rozkaz Bufetowej szeroko zakrojoną akcję i wściekły atak na obóz patriotyczny, polegający na niedostarczeniu na czas do komisji wyborczych kart do głosowania (źródło:dr prof. mgr Anna Rudzka), co w sposób oczywiście oczywisty odebrało szanse na zwycięstwo Geniuszowi Mazowsza.

Po dokładnie jedenastu latach błyskotliwych badań naukowych, udało się poznać nieco bardziej szczegółowy obraz warszawskiej hołoty. Ich wstrząsające wyniki brawurowo zaprezentowała jedna z najwybitniejszych żurnalistek współczesności, nie od dziś znana i podziwiana za wyznaczanie nowych, niedościgłych standardów sztuki dziennikarskiej, redaktorka naczelna portalu wPolityce.pl i publicystka tygodnika "Sieci" Marzena Nykiel, komentując w dniu 21.10.2018 wyniki wyborów samorządowych w dużych miastach:

Nykiel.jpg

Patrz też