Hanna Gronkiewicz-Waltz

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
A-jednak-wciąż-Prezydent Warszawy
Za pieniądze podatników "Bufetowa" obstalowała sobie u grafika Zygmunta Zaradkiewicza kolejny wyszukany portret (Fot.: R. Motyl)

Hanna Gronkiewicz-Waltz (pseudonimy mafijne: "Bufetowa, HGW") - zatwardziały wróg narodu, członek łże-elity, czołowa postać zgermanizowanej Platformy Obywatelskiej i podstępny agent korporacji i netłorków.

HGW niezgodnie z prawem sprawuje urząd prezydenta Warszawy, co jednomyślnie poświadczają największe autorytety IV RP, a w szczególności:

  1. Premier Jarosław Kaczyński:
  2. Ówczesny wicepremier i minister spraw wewnętrznych Ludwik Dorn:
  3. Wojewoda warszawski Jacek Sasin z PiS:

Niestety, będący elementem Układu Trybunał Konstytucyjny dopuścił się kolejnej cyrkowej sztuczki, dokonując wściekłego ataku na praworządną decyzję premiera. W wyniku tego Hanna Gronkiewicz-Waltz nadal bezprawnie okupuje stanowisko prezydenta Warszawy, które w sposób niesłychanie oczywisty należy się przecież jak psu buda Kazimierzowi Marcinkiewiczowi. Zakończyć ten haniebny proceder chciały Krasnoludki i Gamonie.

Wybory prezydenckie 1995

W roku 1995 HGW (ówczesny pseudonim: Hania) kandydowała w wyborach na Prezydenta Polski, uzyskując wynik 2,76 %. Była popierana między innymi przez ZChN, NZStudentów oraz Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, a sondaże przedwyborcze dawały jej nawet kilkunastoprocentowe poparcie.

Do porażki wyborczej prawdopodobnie przyczyniła się bohaterska postawa Ojca Dyrektora, który w Radio Maryja otwarcie sugerował żydowskie pochodzenie HGW. W związku z brawurowym atakiem Oj-Dyra nastąpiła utrata poparcia części ugrupowań (między innymi ZChN). (za WIKI)

Patrz też

Linki zewnętrzne