Twórcze napięcie

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
To oni generują twórcze napięcie! (Fot.: https://wybierzpis.org.pl)
W ramach przygotowań do Anschlußu do Wolski, twórcze napięcie wdrażane jest w trybie pilnym również w Budapeszcie (Fot.: Laszlo Balogh / REUTERS)

Twórcze napięcie - niezwykle użyteczny termin nowomowy (szczególnie w okresach kampanii wyborczych), określający atmosferę i dynamikę współpracy Ruchu Oporu z Wybranym-Przez-Nieporozumienie agentem WSI łże-prezydentem Bronisławem Komorowskim (ros.: Бронислав Коморовский, pseudonim operacyjny: "Gajowy"), tworzoną, między innymi, przy pomocy języka pojednania.

Kilkudziesięciomilionowa ogólnonarodowa większość Prawych Wolaków została poinformowana o wprowadzeniu tej kategorii dwójmyślenia do tezaurusa nowomowy merytorycznej opozycji w wywiadzie udzielonym "Rzeczpospolitej" przez samego Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego (22.09.2011):

Próba egzegezy semantycznej

Ponieważ celem Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego jest restauracja IV RP, co samo w sobie i dla siebie jest jedynie słuszną działalnością twórczą, osiągnięcie tego celu musi być wspierane twórczym napięciem. Cnd.

Ponieważ celem Tymczasowego Rządu Okupacyjnego z gubernatoru Tusku na czele i Wybranego-Przez-Nieporozumienie agenta WSI łże-prezydenta Bronisława-Fałszywego Hrabiego-Bydle-Komorowskiego (ros.: Брониславa Коморовсково, pseudonim operacyjny: "Gajowy") jest utrzymywanie Prawych Wolaków w uśpieniu jedynie porażanie tego drugiego twórczym napięciem może zbawić Wolskę. Tym samym porażanie Wybranego-Przez-Nieporozumienie agenta WSI łże-prezydenta Bronisława-Fałszywego Hrabiego-Bydle-Komorowskiego (ros.: Брониславa Коморовсково, pseudonim operacyjny: "Gajowy") twórczym napięciem jest działalnością patriotyczną w najszerszym tego słowa znaczeniu. Cnd.

Próba egzegezy teleo-a-logicznej

Twórcze napięcie jest ipso facto związane z procesem tworzenia jako takim, co obala imputowaną przez Tymczasowy Rząd Okupacyjny et consortes tezę jakoby Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński umiał jedynie niszczyć. Cnd.

Próby wyrwania Prawych Wolaków z uśpienia są chlubną kontynuacją walki z najazdem niemieckim prowadzonej przez światowe siły odnowy i postępu wspólnie i w porozumieniu z działaczami antyfaszystowskimi budującymi Niemiecką Republikę Demokratyczną (której historia w 1990 r. zakończyła się Anschlußem zwanym przez propagandę reżimową ponownym zjednoczeniem Niemiec) pod hasłem "Deutschland erwache" (pol.: "Niemcy zbudźcie się"). Cnd.

Przykłady błyskotliwego porażania twórczym napięciem

Ponieważ Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński jest stwórcą wszech czasów liczbę przykładów musieliśmy ograniczyć do najbardziej spektakularnych:

Inni wybitni elektrycy o twórczym napięciu

  1. "I teraz, ja naprawdę bardzo proszę o pozwolenie mi wyjaśnienia, co znaczy twórcze napięcie, będzie to krótko. [...] A no, nie premiera, jeśli premierem będzie Jarosław Kaczyński a prezydentem Bronisław Komorowski to to twórcze napięcie to jest coś, co spowoduje, że w Polsce się zacznie coś dziać, będą reformy, będzie się coś działo, bo prezydent będzie się spierał z premierem, ale o rzeczy ważne, o reformy, a w tej chwili jest tak, że miały być reformy, blokował prezydent Kaczyński, świętej pamięci Lech Kaczyński, mówił tak Donald Tusk. Później po tragedii smoleńskiej miał swojego prezydenta i co? Uśpił Polskę. Panowie się spotykają na winku, rozmawiają o tym jak wyciąć Grzegorza Schetynę, ale nie o Polsce i uśpili Polskę, lepsze jest twórcze napięcie niż uśpienie Polski" - Adam Hofman w rozmowie z Moniką Olejnik (pseudonim operacyjny: "Stokrotka") w audycji "Gość Radia Zet" (23.09.2011)

Wściekły atak Donaldu Tusku

Niemający pojęcia o elektryczności i niuansach nowomowy gubernatoru Tusku nie zrozumiał ani nowosłowa, o czym świadczy poniższa wypowiedź, mająca się do złotej myśli Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego jak piernik do wiatraka:

Patrz też

Linki zewnętrzne