Prostytutka

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Prostytutka - z uwagi na pracę w szarej strefie i nieodprowadzanie do Urzędu Skarbowego należnych podatków w związku z programem "Taniego państwa", jest obiektem badań, prowadzonych przez znanych z zamiłowania do miłości fizycznej posłów Samoobrony.

Jednym z zagadnień nurtujących Andrzeja Leppera, przewodniczącego Samoobrony, było rozstrzygnięcie czy możliwe jest zgwałcenie prostytutki.

W celu znalezienia odpowiedzi na to pytanie, przewodniczący wysłał europosła Bogdana "Eurodziwkarza" Golika do Brukseli na międzynarodowe badania praktyczne, które ww. europoseł przeprowadził dnia 30.11.2005.

Wyniki i skutki badań

Choć Andrzej Lepper ze swoim typowym sarmackim poczuciem humoru kwestionował wyniki badań, Bogdan Golik jednoznacznie udowodnił empirycznie możliwość zgwałcenia prostytutki. Niestety po zakończeniu eksperymentu ww. europoseł z niewiadomych powodów opuścił szeregi Samoobrony.

Wyjątkowych osiągnięć pana Golika nie doceniła również brukselska prokuratura, która w dniu 20.11.2008 umorzyła proces weryfikacji wyników badań pana europosła stwierdzając, że w tej sprawie nie przedstawiono wystarczająco mocnych dowodów naukowych.

Bogdan Golik najprawdopodobniej w tajemnicy kontynuuje swoje przedsięwzięcie na większej grupie badawczej. Być może w Brukseli prowadzone są także konsultacje prawne dotyczące sposobów kontroli warsztatu pracy prostytutki przez Sanepid oraz miejsca instalowania kasy fiskalnej.

Wszystko wskazuje na to, że już w najbliższym czasie zainaugurowany przez europosła Golika program naukowy, będzie mógł być realizowany w Wolsce, jak bowiem poinformował w dniu 20.09.2009 w rozmowie z Małgorzatą Domagalik w programie "On i Ona" na antenie TVN 24 sam prezes-premier Jarosław Kaczyński, również w naszym kraju istnieje odpowiednio liczna populacja podmiotów badawczych:

Patrz też

Linki zewnętrzne