Janusz Palikot

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Janusz Palikot (pierwszy z prawej)
Palikot
Jeden z żenujących występów Palikota
Janusz Palikot ujawnia powiązania PO z lobby homoseksualnym
Podarek posłów PiS
Palikot bezczelnie podszywa się pod Wielkiego Brata
Nagroda specjalna Przemysława Gosiewskiego (po prawej)
Pan P. powszechnie znany jest z niespotykanie wysmakowanych i staranie dobranych do okoliczności fryzur

Janusz Palikot (ang.: Johny Catburns, fin. Janne Kissapalaa) - oligarcha, liberał, wykształciuch, zboczeniec, hipnotyzer, [1], pseudoartysta kabaretowy, główny filar polityki pajacowania uprawianej z lubością przez PO, którego żałosne występy spotykają się z masowym bojkotem społeczeństwa, Pan mała fajka.

Znany z wielokrotnych brutalnych ataków na Prezydenta, dokonywanych poprzez semantyczne nadużywanie tematu stanu zdrowia głowy państwa. Przewodniczący sejmowej komisji "Przyjazne Państwo", która zajmuje się głównie tworzeniem bezczelnych plagiatów pomysłów PiS na pomyślność gospodarczą Wolski.

Jak się okazało, swoją nadaktywnością medialną i bezczelnymi atakami na Pierwszego Po Bracie, Pan Palikot rekompensuje sobie zbyt niski poziom hormonu męskiego - testosteronu. O tym przykrym defekcie posła P. z nieukrywaną przykrością poinformował społeczeństwo w dniu 12.05.2008 w programie "Teraz My" na antenie wrogiej stacji telewizyjnej TVN, wybitny kardiochirurg szkoły PiSjanistycznej, minister zdrowia w rządzie IV RP, profesor Zbigniew Religa.

Należy mieć nadzieję, że zdopingowany diagnozą profesora Janusz Palikot odbędzie szczegółowe konsultacje endokrynologiczne z najwybitniejszą wolską specjalistką w dziedzinie gruczołów wydzielania wewnętrznego, a w szczególności ekspertką w zakresie produkcji i działania testosteronu, Katarzyną Rooijens (z domu Szczot), szerzej znaną jako Kayah.

 • "Dla takich happeningów, dla takich zachowań, nie ma miejsca w PO" - Schetyna o Palikocie.


Występy kabaretowe

 1. 14.04.2007 - na konferencji prasowej partii, Janusz Palikot stwierdził, że PO powinna bronić "ludzi z SLD, gejów i Żydów". Potem w geście przeprosin za jakoby zbyt słabą obronę tych grup społecznych (a przecież wiadomo, że właśnie głównie po to PO istnieje), zdjął marynarkę i założył koszulkę z napisami "jestem z SLD" i "jestem gejem" [2]
 2. 24.04.2007 - Janusz Palikot uświetnił swoją konferencję prasową, przynosząc na nią między innymi pistolet oraz plastikowego penisa (członkom ciemnego ludu wyjaśniamy, że chodzi o tak zwanego "PiSiora").
 3. 28.09.2007 - Janusz Palikot podczas dyskusji z Romanem Giertychem w programie telewizyjnym "Bitwa Wyborcza" wyjął znicz i zapalił go twierdząc, że jest to "świeczka na drogę" dla Romka.
 4. 13.01.2008 - Niezwykle prymitywny i oburzający popis kabaretowy: Palikot umieścił na swoim blogu taki oto wpis:
 5. 22.01.2008 - występ przeprowadzony wspólnie z posłami PiS. Przed rozpoczęciem obrad komisji Przyjazne Państwo, posłowie PiS wręczyli Palikotowi kosz tanich win, nawiązując do jego wpisu na blogu na temat rzekomych problemów alkoholowych prezydenta. Znalazły się wśród nich takie trunki jak "Toreador", "Złoty Strzał", "Anastazja", "J-23" oraz wódka żołądkowa. Wino Monsignore nie znalazło się wśród podarowanych napitków, zapewne dlatego iż posłowie PiS uznali że nie należy marnować tak szlachetnego trunku na wroga narodu. [4]
 6. 17.03.2008 - w programie wrogiej telewizji TVN "Teraz My" Palikot stwierdził, że Jackowi Kurskiemu "duch Belzebuba z Torunia miesza rozum". Ponieważ Jacek z Wehrmachtu udał, że nie rozumie, o jakiego diabła chodzi, Palikot sprecyzował: "Ojciec Rydzyk to Belzebub, antykapłan i siewca zła kłócący ludzi."
 7. 13.04.2008 - "PZPN to burdel, w którym dziwki zarażają HIV" - w programie "Kawa na ławę" na antenie TVN
 8. 16.04.2008 - "Chciałbym wiedzieć, czy Aleksander Kwaśniewski był trzeźwy, czy pijany, gdy wetował podatek liniowy. Chciałbym też wiedzieć, czy Lech Kaczyński ma Alzheimera, czy inne choroby, jeśli zawetuje ustawy zdrowotne rządu Donalda Tuska" - w wywiadzie dla serwisu newsweek.pl
 9. 17.05.2008 - "Rydzyk powinien jak Dochnal trafić do aresztu wydobywczego na 5 lat. Ojciec Rydzyk ukradł pieniądze, które mu się nie należały. To jest zły człowiek, czyli – używając języka teologicznego – on jest szatanem" - w wywiadzie dla dziennika "Polska. The Times" [5]
 10. 17.05.2008 - "Lech Kaczyński ma problem w relacjach z żoną" - ibidem
 11. 30.06.2008 - tym razem występ Palikota był sponsorowany przez lobby handlarzy narkotyków:
 12. 11.07.2008 - wyjątkowo oburzający występ, będący wściekłym atakiem na Wielkiego Brata i ocierający się o próbę przewrotu: podczas obrad Sejmu, Palikot profanuje należny Jarosławowi Kaczyńskiemu z woli narodu fotel poselski, samemu w nim bezczelnie zasiadając.[7] Palikot jako żałosny plagiator cudzych występów kabaretowych, prawdopodobnie nieudolnie kopiował słynny siad Irasiada. Zaniepokojeni tym czynem posłowie PiS zażądali ukarania Palikota, ale powiązana z Układem łże-Komisja Etyki Poselskiej odrzuciła ten wniosek w dniu 08.10.2008.
 13. 22.07.2008 - kontynuacja rzucania kalumni na Miłościwie Nam Nieobecnego i Niepoinformowanego:
 14. 29.07.2008 - zatwardziały recydywista antywolski w wywiadzie dla "Dziennika" kontynuował swój atak na Miłościwie Nam Nieobecnego i Niepoinformowanego:
 15. 06.08.2008 - w niespotykanie cyniczny sposób Palikot obraża wielkich odnowicieli: Przemysława Edgara Gosiewskiego i Marka Kuchcińskiego, nazywając ich "blokersami" i zarzucając blokowanie prac kierowanej przez siebie łże-komisji "Przyjazne Państwo". Edgar otrzymuje pluszowego psa w metalowym wiadrze, a Kuchciński - pluszowego kota. [10]
 16. 08.10.2008 - Palikot przynosi do studia TVN 24 świński łeb z dedykacją "dla kierownictwa Polskiego Związku Piłki Nożnej", zauważając że PZPN jest mafią, a jego prezes Michał Listkiewicz "powinien siedzieć i będzie siedział".
 17. 25.11.2008 - na zaimprowizowanej konferencji prasowej, rzekomo poświęconej prezydenckiemu wetu do ustawy ułatwiającej odralnianie gruntów, Palikot wściekle atakuje wybitną Odnowicielkę i aktywistkę Nowego Frontu Medialnego, Elżbietę Kruk. Zdumionym dziennikarzom pokazuje czarnego kruka z zawieszoną na szyi butelką. Ów absolutnie nieśmieszny żart był oczywistą, a przy tym ordynarną kryptoreklamą firm należących do tego oligarchy. Produkują one substancje, wywołujące groźną chorobę, na którą kilka dni wcześniej zapadła Elżbieta Kruk.
 18. 12.12.2008 - Janusz Palikot cynicznie ujawnia bezczelne plany zawłaszczenia Muzeum IV RP i stworzenia konkurencyjnej placówki pod tą samą nazwą, która w założeniu ma być karykaturą prawdziwego Muzeum i służyć dezinformowaniu obywateli oraz sianiu zamętu w ich głowach. Haniebną deklarację w tej sprawie poseł Palikot złożył w dniu 12.12.2008, pisząc na swoim kłamliwym i cynicznie jątrzącym blogu między innymi:
 19. 22.08.2009 - kontynuując swoją politykę pajacowania i parodiowania usiłował podszyć się w Krasnobrodzie pod Miłościwie Nam Czasami Obecnego i Niepoinformowanego wykorzystując bezczelnie scenariusz wizyty prezydenta, która już po raz drugi, na skutek obiektywnych okoliczności nie doszła do skutku.
 20. 14.10.2009 - "Mariusz Kamiński popełnił fundamentalną zbrodnię. Jestem pewien, że w to zaangażowany jest Kaczyński i inni liderzy z PiS. Oni muszą wylądować w więzieniu." - w audycji "Poranek Radia TOK FM"
 21. 14.10.2009 - "Mariusz Kamiński jeszcze wyjdzie bokiem PiS-owi! Będą wcześniej czy później aresztowania w CBA. Firma była prowadzona w sposób całkowicie amatorski. Do tego łatwo będzie wykazać polityczne koneksje. Brudziński, Ziobro, Kaczyńskirzeczywiście jak karpie, które się cieszą, że wigilia idzie." - suflował konsekwentnie na swoim blogu.
 22. 10.12.2009 - "Pałac prezydenta ogłosił przetarg na dodatkową ochronę głowy państwa. Widać - ochrona BOR-u to za mało! Prezydenta już dziś nie widać zza ochroniarzy więc pewnie nie o niego chodzi. Cóż, pewnie to lęk przed tym, że kolejna małpka ucieknie z pałacu. I trudno, niech tak będzie. Ale swoją drogą, widok Lecha Kaczyńskiego otoczonego kordonem BOR-owców i dodatkowo ochroniarzy z SB-eckim rodowodem jest wart niejednej małpki! Można powiedzieć, że tym razem chichot historii to wrzask pawiana!" - na Paliblogu
 23. 09.01.2010 - Palikot w wywiadzie dla dziennika "Polska. The Times" mówi o sobie w następujący sposób: "jestem gnojem, który ma użyźnić ziemię polskiej polityki. Można mnie rozrzucić na polach, zaorać i zasiać na tym zboże, którym nakarmi się ludzi". [11]
 24. 19.01.2010 - "Myślałem, że oni mogą już być tylko śmieszni, ale gdy zobaczyłem głowę głowy państwa na biuście Dody, to zrozumiałem, że to jednak nie żarty" - pisze na swoim blogu Janusz Palikot
  Jest oczywiste że biust p. Dody jest we właściwej odległości od głowy p. Prezydenta
 25. 17.05.2010 - "Nie będę tłumaczył, przepraszał, posypywał głowy popiołem. Nazywam się Janusz Palikot i tak jak Jarosław Kaczyński już się zapewne (nie) ‎zmienię" - suflował, jak zwykle, na swoim blogu [12]
 26. 10.06.2010 - w radiu Zet zaprezentował mierne, jak on sam, skecze o prezesie-kandydacie Jarosławie Odmienionym-Kaczyńskim:
 27. 22.07.2010 - na swoim blogu, bezczelnie odsyłając prezesa-premiera-prawie-prezydenta Jarosława Chwilowo Odmienionego-Kaczyńskiego na emeryturę:
 28. 23.09.2010 - w wywiadzie dla Radia Zet:

Opinia uczciwego Wolaka Krzysztofa Wojciechowskiego z Kanady węszącego układ

Choć przedstawiona powyżej mądra, wyważona, a przede wszystkim opierająca się wyłącznie na niesłychanie niezbitych dowodach oraz niedających się w żaden sposób zakwestionować faktach opinia, w zasadzie wyczerpuje temat roli Palikota w destrukcji IV RP i Wolski w ogóle, to jednak Dyrekcja Muzeum IV RP gorąco zachęca wszystkich zwiedzających do zapoznania się z większymi fragmentami niespotykanie świeżej i oryginalnej, a przede wszystkim głęboko słusznej publicystyki patriotycznej najwyższego lotu, które znaleźć można na stronie internetowej pana Wojciechowskiego.

Najnowsze kontrowersje

Palikot w trakcie hipnotyzowania ofiar

W ostatnich miesiącach dzięki czujnej postawie członków i sympatyków Partii ujawnione zostały niebywałe zdolności hipnotyzerskie P. (wynikające prawdopodobnie z jego bliskich związków z Szatanem). Okazuje się mianowicie, że zdołał nakłonić otumanionych przedstawicieli elektoratu zbrodniczej Platformy do wpłacenia znacznych kwot na konto kampanii parlamentarnej swojej szajki, a następnie zapomnienia o tym.

Można więc w sposób oczywisty uznać, że tak jak Antychryst ma stanowić szatańską parodię Chrystusa, tak też Palikot stanowi diabelską odpowiedź na osobę istotniejszego z synów Niepokalanej - (znanego ze swego talentu do pozyskiwania datków) Ojca Dyrektora.

Niezależnie od tego Bulterier Kaczyńskich dokonał genialnego odkrycia, że żałosne błazeństwa klauna Palikota, są częścią szeroko zakrojonej "Operacji Palikot", będącej brutalną zemstą Donaldu Tusku za ujawnienie porażającej prawdy o Dziadku z Wehrmachtu.

Patrz też

Linki zewnętrzne