Wypróbowany przyjaciel Rosji

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Wprowadzenie

W ramach prowadzonej nieprzerwanie od 2005 roku skoordynowanej kampanii nienawiści i niebywałych manipulacji wymierzonych w Siły Postępu i Rozwoju w ogóle, a w Ojca Narodu w szczególności, liberałowie usiłowali kłamliwie przedstawiać braci Kaczyńskich Zjawisko biologiczne (w tym oczywiście Jarosława Kaczyńskiego), jako rusofobów, którzy nieustannie atakują Rosję i dążą do wywoływania i podtrzymywania w Wolsce nastrojów antyrosyjskich.

Dzięki poparciu wrogich mediów, a w szczególności prasy polskojęzycznej z osławioną "Gazetą Wyborczą" na czele, haniebne te manipulacje znajdowały posłuch w niewielkiej, mniej wyrobionej patriotycznie części społeczeństwa, która - idąc za rzekomymi przekonaniami prezesa-premiera Kaczyńskiego - również przejawiała antyrosyjskie nastawienie.

Cała prawda o rzekomej rusofobii braci Kaczyńskich / Zjawiska biologicznego

Porażające dowody na to, że żaden z braci Kaczyńskich Zjawiska biologicznego nigdy nie był rusofobem, zdołał w dniu 10.05.2010 przekazać do publicznej wiadomości niebywale kompetentny w tej dziedzinie ekspert, Paweł Kowal, który w wywiadzie dla radia TOK FM bez ogródek powiedział:

Na szczęście w okresie kampanii prezydenckiej 2010 roku, kiedy do głosu doszła kilkudziesięciomilionowa ogólnonarodowa większość pokolenia Prawych Wolaków, zwanych także "Solidarnymi 2010", możliwe stało się odkłamanie rzeczywistości i przedstawienie przez Jarosława Kaczyńskiego jego prawdziwego stosunku do przyjaciół Moskali, wolnego od celowych zniekształceń i odbić w krzywym zwierciadle sowicie opłacanych przez określone siły wrogich mediów.

Odezwa Ojca Narodu do Rosjan

Otiec Naroda pazdrawliajet russkich druzjej

W efekcie widocznych nieuzbrojonym okiem przemian, możliwe stało się wreszcie opublikowanie w dniu 09.05.2010 przez Jarosława Kaczyńskiego twardego dowodu kłamstw dotyczących jego antyrosyjskości, wstrzymywanego przez wszechobecną cenzurę liberałów przez blisko 5 lat. Dowodem takim niewątpliwie było orędzie skierowane do Rosjan, prezentujące wreszcie prawdziwy stosunek Ojca Narodu do Rosji, która - jak właśnie wyszło na jaw - jest wypróbowanym przyjacielem Wolski, a w szczególności Sił Postępu i Rozwoju.

W celu bezwzględnego obnażenia wcześniejszych kłamstw i manipulacji wrogów narodu, poniżej zaprezentowano kluczowe cytaty z tego niespotykanie wartościowego dla każdego historyka, ale też dla przeciętnego obywatela materiału:

Wcześniejsze przejawy ogromnej sympatii Jarosława i Lecha Kaczyńskich dla Rosji i Rosjan

Bracia Kaczyńscy Zjawisko biologiczne, a szczególnie Ojciec Narodu, znani byli i są z niebywałej stałości poglądów i konsekwencji, czego porażający dowód błyskotliwie zaprezentował w dniu 10.05.2010 Paweł Poncyljusz, który w rozmowie z Krzysztofem Grzesiowskim w audycji "Sygnały Dnia" na antenie Polskiego Radia stwierdził:

Dlatego też powszechnie wiadomym być musi, że zaprezentowany w odezwie stosunek Jarosława Kaczyńskiego do Rosji nie jest niczym nowym. W intencji całkowitego odkłamania historii i jednocześnie udokumentowania bezczelnych manipulacji określonych sił, Muzeum IV RP postanowiło wystawić do ekspozycji porażające przykłady, ilustrujące niesłabnący przyjazny stosunek braci Kaczyńskich Zjawiska biologicznego do naszych wypróbowanych wschodnich przyjaciół:

Kontynuacja patriotycznych tradycji

O niespotykanym przywiązaniu Jarosława Kaczyńskiego do tradycji narodowej świadczy niewątpliwie fakt, że w swojej niestrudzonej walce o przyszłość Wolski, dla zapewnienia której niezbędne jest oczywiście objęcie przez niego urzędu prezydenta IV RP, brawurowo stosuje on sprawdzone już w historii Wolski metody i środki.

Zwracanie się bowiem do Przyjaciół Moskali w poszukiwaniu wsparcia przed decydującą walką o zdobycie lub utrzymanie władzy, ma w Polsce kilkusetletnią historię:

  1. Już w maju 1792 roku grupa wpływowych magnatów, w której skład wchodzili między innymi hetman wielki koronny Franciszek Ksawery Branicki, hetman polny koronny Seweryn Rzewuski, generał artylerii koronnej Stanisław Szczęsny Potocki oraz generał Szymon Kossakowski, nie mogąc pogodzić się z szerzącą szkodliwy liberalizm Konstytucją 3 Maja, zwróciła się o pomoc do cesarzowej Katarzyny II, która nie odmówiła uprzejmej prośbie i wprowadziła do Polski 100-tysięczną armię rosyjską.
  2. W lipcu 1792 roku Król Stanisław August Poniatowski zwrócił się listownie do Katarzyny II, proponując jej - podobnie jak Jarosław Kaczyński w swym orędziu - wieczyste przymierze między obydwoma krajami. W efekcie wsparcia Rosji Stanisław August Poniatowski przystąpił do konfederacji, zachowując tron i ratując Polskę przed bankructwem. W listopadzie 1792 poselstwo przywódców konfederackich do Katarzyny II podziękowało jej za to, że zechciała przywrócić w Polsce wolność i ustrój republikański.
  3. W drugiej połowie 1981 roku, nie mogąc poradzić sobie z bandą wichrzycieli kierowanych przez znanego agenta TW "Bolka" (pseudonim operacyjny: "Lech Wałęsa"), generalissimus Wojciech Jaruzelski kilkukrotnie zwracał się do Przyjaciół Rosjan z prośbami o bratnią pomoc. Niestety z powodu niekorzystnej sytuacji międzynarodowej, pomoc ta musiała ograniczyć się jedynie do manewrów wojskowych, przez co nie zdołano w porę zlikwidować TW "Bolka" (pseudonim operacyjny: "Lech Wałęsa"), a także nie zlikwidowano w zarodku zalążków przestępczego liberalizmu, czego fatalne skutki odczuwamy do dnia dzisiejszego.

Patrz też

Linki zewnętrzne