Marcin Najman

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Marcin Najman (pseudonim konspiracyjny: "El Testosteron") - jeden z najwybitniejszych w dziejach Wolski Prawych Wolaków, patriotów i nieustraszonych bojowników o wolność umęczonej Ojczyzny w czasach pogardy i nienawiści, zgotowanych Wolsce przez samozwańczy i marionetkowy reżim okupacyjny.

Patriotyczne dokonania Marcina Najmana (pseudonim konspiracyjny: "El Testosteron")

Marcin Najman (pseudonim konspiracyjny: "El Testosteron") jest jednym z bardzo nielicznych bohaterskich bojowników Ruchu Oporu, którzy nie wahają się z narażeniem życia stanąć do bezpośredniej fizycznej walki z najemnikami okupantów.

Jego bohaterska postawa staje - co oczywiście oczywiste - kością w brudnym gardle funkcjonariuszy i siepaczy kondominium rosyjsko-niemieckiego, którzy przy pomocy różnych sztuczek oraz ściągniętych z wrogich państw cynicznych najemników, usiłują wyeliminować Marcina Najmana (pseudonim konspiracyjny: "El Testosteron") z szeregów ogólnonarodowego Ruchu Oporu.

Wybrane przykłady porażająco haniebnych manipulacji okupantów przeciwko Marcinowi Najmanowi (pseudonim konspiracyjny: "El Testosteron")

  1. 11.12.2009, Warszawa - w walce z Mariuszem Pudzianowskim (pseudonim mafijny: "Pudzian"), Marcin Najman (pseudonim konspiracyjny: "El Testosteron") zostaje pokonany w ewidentnie niesportowy sposób, a przede wszystkim z haniebną pomocą skorumpowanego sędziego, który ostentacyjnie nie zwracał uwagi nie tylko na wymierzane bohaterowi kopniaki i "nie widział, że były one zadawane poniżej pasa" (!), ale w dodatku zupełnie ignorował fakt, że najemnik Pudzianowski (pseudonim mafijny: "Pudzian"), haniebnie bił leżącego!
  2. 18.09.2010, Łódź - w walce z Przemysławem Saletą, skorumpowany "sędzia" ponownie "nie widzi", że rywal bezczelnie dusi Marcina Najmana (pseudonim konspiracyjny: "El Testosteron") i tyleż bezprawnie, co haniebnie ogłasza jego poddanie.
  3. 27.04.2012, Katowice - Marcin Najman (pseudonim konspiracyjny: "El Testosteron"), zostaje pokonany przez specjalnie ściągniętego z zagranicy cynicznego najemnika i zdrajcę Roberta Burnejkę (pseudonim mafijny: "Hardkorowy Koksu"), który dodatkowo walczy z wielką przewagą liczebną (kilka tysięcy innych najemników towarzyszących zbirowi), na co tradycyjnie już nie reaguje skorumpowany do cna "sędzia".

Blyskotliwe obnażenie całej prawdy o sabotowaniu bohaterskiego patrioty

Na szczęście oprócz powszechnie znanych przymiotów, jak niebywale głęboki patriotyzm i niespotykana odwaga, Marcin Najman (pseudonim konspiracyjny: "El Testosteron"), charakteryzuje się również wybitnym intelektem, pozwalającym mu nie tylko na analityczne myślenie, ale także na klarowne formułowanie przekazów dotyczących efektów swych głębokich przemyśleń.

Dzięki tym właśnie przymiotom bohatera, do wiadomości publicznej mogła zostać przekazana porażająca prawda o haniebnych manipulacjach i prowokacjach najemników reżimu. Informacje na ten temat Marcinowi Najmanowi (pseudonim konspiracyjny: "El Testosteron") udało się - mimo zakusów wszechobecnej cenzury - błyskotliwie przemycić w dniu 03.05.2012 w porażającym oświadczeniu dla portalu wp.pl. Poniżej zaprezentowano kluczowe fragmenty tego porażającego dla każdego patrioty i Prawego Wolaka dokumentu (styl, gramatyka i pisownia oryginalne):

Wspaniałe patriotyczne działania Marcina Najmana po zwycięstwie dobrej zamiany

  1. Marcin Najman zostaje bohaterskim obrońcą Jasnej Góry przed hordami zdziczałych lewackich morderczyń i faszystek spod znaku SS
  2. Marcin Najman zostaje najwybitniejszym ekspertem-amerykanistą dobrze zmienionej TVP Info

Patrz też

Linki zewnetrzne