Proroctwa wieszcza Bielana

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Wprowadzenie

Nie od dziś powszechnie wiadomo, że członkowie i sympatycy Ruchu Oporu, bohatersko walczący w obronie zagrożonego bytu narodowego z panoszącymi się w Wolsce okupantami, charakteryzują się wieloma niespotykanymi u zwykłych ludzi przymiotami.

W szczególności do cech takich zaliczyć można na przykład szaleńczą odwagę, bezkompromisowość, nieograniczone poświęcenie dla Ojczyzny, wielkie umiłowanie prawdy, niesłychanie rozwinięte poczucie honoru, porażającą wiarygodność i odpowiedzialność za słowo.

Oprócz tych cech, wielu spośród patriotów zaangażowanych w struktury Ruchu Oporu bojowników, posiada również zdolności wręcz nadprzyrodzone, świadczące niewątpliwie o szczególnej roli, jaką wyznaczył im sam Pan Bóg w walce z postępującymi procesami zwojewódczania Wolski, realizowanymi przez Tymczasowy Rząd Okupacyjny na zlecenie określonych sił, reprezentujących żydo-masońsko-liberal-postkomunistyczne-lewicowe kierownictwo Unii Europejskiej.

Nadprzyrodzone zdolności Adama Bielana

Wieszczu przy pracy

Do elitarnego grona osób obdarzonych nadzwyczajnymi zdolnościami nadprzyrodzonymi, niewątpliwie zaliczyć można wybitnego europosła PiS, rzecznika prasowego PiS Adama Bielana. Zasłużoną i sięgającą daleko poza granice Wolski sławę, pan Bielan zdobył niespotykanymi osiągnięciami w dziedzinie przepowiadania przyszłości.

Jego dokonania w tym zakresie mogą być porównywalne jedynie z osiągnięciami Wyroczni Delfickiej, jakkolwiek pan Bielan wyraźnie ją przewyższa, gdyż swoje przepowiednie ogłasza znacznie częściej, a w dodatku samodzielnie, nie uciekając się do pośrednictwa kapłanki Pytii.

Dla utrwalenia w świadomości społeczeństwa tych niebywałych osiągnięć Adama Bielana, poniżej przedstawiono jego najważniejsze bezbłędne przepowiednie.

Największe proroctwa Adama Bielana

 1. 30.01.2008 - "Zdaje się, że ten miesiąc jest pierwszym miesiącem spadku notowań PO. Jeżeli ugrupowanie traci poparcie już po dwóch miesiącach rządzenia, to traci je w ekspresowym tempie. [...] Natomiast tendencje w takich sondażach też są istotne. Platforma to poparcie zaczyna powoli tracić, a myślę, że bardzo wielu wyborców, którzy zagłosowali na Platformę w październiku, nie chce się jeszcze przyznać do błędu" - na antenie RFN FM
 2. 05.03.2008 - "Jesteśmy w szczególnym momencie, trzy miesiące po wyborach, poparcie dla Platformy jest rekordowe, podobnie było zresztą z PiS po wyborach w 2005 r. W tej chwili bardzo wielu wyborców zawierzyło Donaldowi Tuskowi, ja jestem przekonany, że za kilka miesięcy ta sytuacja się zmieni, że ci wyborcy się rozczarują" - na antenie Radia Zet
 3. 21.05.2008 - "Donald Tusk popełnił strategiczny błąd. Uznał, że jeśli nic nie będzie robił, to dowiezie wysokie poparcie do wyborów prezydenckich. Ten błąd się zemści. Jeszcze parę miesięcy lenistwa i słupki rządu, PO i Tuska zaczną spadać" - w wypowiedzi dla "Gazety Wybiórczej"
 4. 29.05.2008 - "Poparcie dla rządu spada i to spada wbrew temu, co twierdzą publicyści, dosyć szybko, bo po sześciu miesiącach rządzenia. Myślę, że to jest kwestia czasu, żeby za tym spadającym poparciem dla rządu poszedł spadek poparcia dla Platformy Obywatelskiej" - na antenie RFN FM
 5. 23.10.2008 - "Jestem przekonany, że rząd Donalda Tuska nie przejdzie do historii jako pierwszy, który uzyskał reelekcję. Każdy kolejny miesiąc tych rządów pogłębia to moje przekonanie. Jeżeli nie popełnimy jakichś kolosalnych błędów, będziemy rządzić po kolejnych wyborach" - w rozmowie z Agatą Nowakowską i Dominiką Wielowieyską na łamach "Gazety Wyborczej"
 6. 08.12.2008 - "Myślę, że coraz więcej Polaków będzie porównywać swoją sytuację materialną z latami 2005-07 i dojdzie do wniosku, że mogła ulec antypisowskiej propagandzie. Te porównania muszą wyjść na naszą korzyść. A więc w ciągu najbliższych dwóch-trzech miesięcy spodziewam się przełamania dotychczasowych trendów i końca epoki stabilizacji sondażowej. Najpóźniej w marcu spodziewam się spadku notowań PO do poziomu z ostatnich wyborów parlamentarnych, a więc 41 procent. I my będziemy najprawdopodobniej tego beneficjentem" - w wywiadzie dla "Dziennika"
 7. 10.12.2008 - "To [ spadek notowań PO ] się zacznie w pierwszym kwartale 2009 roku. Z naszych badań wynika, że skutki kryzysu odczuwa na razie twardy elektorat Platformy. To ludzie, którzy głosują na PO z innych powodów niż ekonomiczne, patrzą optymistycznie w przyszłość i to, że np. ich firma tnie wydatki, nie zmieni ich preferencji. Ale kiedy bardziej chwiejna część elektoratu PO odczuje kryzys, zacznie zmieniać się sytuacja na rynku pracy, a my będziemy przypominać, że rząd nie zrobił wszystkiego, żeby temu zapobiec - PO straci" - w wypowiedzi dla "Gazety Wybiórczej"
 8. 13.12.2008 - "Mam nadzieję, że PiS będzie rządzić sam i mówię o tym zupełnie poważnie. [...] Sądzę, że po kolejnych wyborach będziemy mieć rządy jednopartyjne. [...] Mam nadzieję, że tą partią będzie PiS" - w rozmowie z Agnieszką Burzyńską i Andrzejem Stankiewiczem w audycji "Kontrapunkt" na antenie RFN FM
 9. 27.01.2009 - "Wyborcy potrzebują trochę czasu, zanim uznają, że popełnili błąd. Mam nadzieję, że ten czas się zbliża" - w wypowiedzi dla portalu dziennik.pl
 10. 16.03.2009 - "Cierpliwości. Nie można zmienić najbardziej nielubianej partii w Polsce w lidera sondaży w zaledwie dwa miesiące. [...] Tuska trzyma przy życiu niechęć do PiS, która jednak znika z dnia na dzień. [...] Na pewno będzie to [ wzrost poparcia dla PiS ] widoczne 7 czerwca (dzień wyborów do Parlamentu Europejskiego) o godz. 20.01. Ale mam też nadzieję, że wyniki sondaży zostaną urealnione wcześniej" - w wypowiedzi dla internetowego wydania "Dziennika"
 11. 23.03.2009 - "Oczywiście ja chciałbym żebyśmy w sondażach mieli jeszcze lepsze wyniki, no ale przede wszystkim liczą się wybory i ja jestem przekonany, że w wyborach Prawo i Sprawiedliwość przekroczy spokojnie 30 procent" - w rozmowie z Moniką Olejnik (pseudonim operacyjny: "Stokrotka") w audycji "Gość Radia Zet"
 12. 30.03.2009 - "Ale PiS zwycięży w tych wyborach. [ do Parlamentu Europejskiego ] Mamy własne sondaże, z których wynika, że wprawdzie Krzaklewski jest popularny, ale PiS wygra" - w wywiadzie dla "Newsweeka"
 13. 20.05.2009 - "Nie wiem, nie mam jakiejś szklanej kuli, ale mam nadzieję, że to będzie powyżej 30 procent" - w rozmowie z Moniką Olejnik (pseudonim operacyjny: "Stokrotka") w audycji "Gość Radia Zet", o wyniku wyborów do Parlamentu Europejskiego
 14. 09.06.2009 - "Kadencja prezesa Kaczyńskiego kończy się w 2010 roku. Wierzę, że po kongresie, za rok w pani gazecie ukaże się tytuł: Jarosław Kaczyński wybrany ponownie prezesem PiS. Może nawet pani o tym napisze" - w wywiadzie dla "Polska. The Times"
 15. 19.11.2009 - "Tak, wierzę, że Jarosław Kaczyński, lider PiS-u doprowadzipartię do zwycięstwa w kolejnych wyborach parlamentarnych" - w rozmowie z Konradem Piaseckim w audycji "Kontrwywiad" na antenie RFN FM
 16. 10.12.2010 - ""Polska jest najważniejsza" ma wszystkie atuty, żeby w przyszłości wygrywać. Marzy mi się zwycięstwo, ale wiem, że w tych wyborach będzie to jeszcze trudne, natomiast drugie miejsce jest absolutnie w naszym zasięgu" - w wywiadzie dla "Polska. The Times"
 17. 09.06.2013 - "Po wyborach w 2015 roku PiS będzie miał ponad 200 mandatów, a Platforma będzie w stanie rozkładu" - na antenie TVN 24
 18. 05.03.2016. - "Jestem w szoku, coś takiego nie powinno się wydarzyć. To jest specjalna limuzyna, powinna posiadać specjalne opony. Nie powinno nią rzucić w taki sposób, jaki widzieliśmy na nagraniu. To mógł być błąd ludzki, nie chcę ferować wyroków. Ale nie wyobrażam sobie takiego wypadku z udziałem prezydenta USA czy Rosji. Z całą pewnością to wydarzenie dowodzi, że być może Bartłomiej Sienkiewicz, w przypływie szczerości, miał rację mówiąc, że polskie państwo działa teoretycznie. Służby wymagają głębokiej sanacji. Mam nadzieję, że minister Błaszczak doprowadzi to do szczęśliwego końca." - prorokowal w "Faktach po faktach"
 19. 15.09.2018 - "Za chwilę "Gazeta Wyborcza" albo inne media związane z Platformą napiszą, że kampanię Andrzejowi Dudzie i Zjednoczonej Prawicy wygrali kosmici. Ja jestem winien, bo widziałem wiele filmów z kosmitami." - w rozmowie z Krzysztofem Ziemcem na antenie RFN FM

Ważniejsze przykłady nadprzyrodzonych zdolności innych członków Ruchu Oporu

Liczne nadprzyrodzone zdolności Większego Brata czynią go praktycznie nadczłowiekiem
Porażający dowód nadprzyrodzonych zdolności posła Suskiego - legitymacja Światowego Związku Żołnierzy AK nr 0068791

Za przykłady takich nadprzyrodzonych zdolności i działań, służyć mogą powszechnie znane i ponad wszelką wątpliwość potwierdzone następujące fakty historyczne:

Patrz też