Prenatalne przyswajanie potencjału intelektualnego

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Młody Wolak przyswaja sobie założenia ogólnej teorii względności

Prenatalne przyswajanie potencjału intelektualnego - odkryte i opisane w dniu 02.08.2007 na łamach "Rzeczpospolitej" przez weterankę walki z propagandą homoseksualną, cenioną odnowicielkę i wybitną lekarkę Ewę Sowińską zjawisko dotyczące rozwoju płodowego dziecka:

P.p.p.i. polega na zwiększaniu ilorazu inteligencji (ang.: Intelligence Quotient - IQ) płodu w wyniku przyswajania sobie wiedzy przez matkę noszącą go w sobie. Możliwe jest też, że dziecko urodzi się od razu z umieszczoną w mózgu wiedzą, którą matka przyswoiła sobie podczas ciąży.

Aby w praktyce wykorzystać p.p.p.i., planuje się wybudować sieć żłobków przy uczelniach, w celu zachęcenia studiujących tam młodych kobiet do prokreacji, dzięki czemu zażegna się kryzys demograficzny, a nowe pokolenie Wolaków będzie mądrzejsze oraz wychowane w duchu patriotyzmu, co zapewnią umieszczone w każdej sali żłobka głośniki nadające audycje Radia Maryja.

Wspaniała inicjatywa pani Sowińskiej została niesłychanie twórczo rozwinięta przez wybitnego przedstawiciela Bratniej Partii, szefa klubu radnych PiS w Puławach, Stanisław Nastaja, który - dla zapewnienia pozyskania przez płody wiedzy jedynie na najwyższym, akademickim poziomie, bez zbędnego balastu miałkiej i do cna przesiąkniętej skompromitowanym liberalizmem antywolskiej papki, wtłaczanej w szkołach szczebla podstawowego lub średniego - w dniu 09.09.2009, na posiedzeniu powiatowej komisji zdrowia, przedstawił błyskotliwe założenia proponowanego udoskonalenia kształcenia prenatalnego:

Patrz też

Linki zewnętrzne