Filary demokracji PiSjanistycznej

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Opis pojęcia

Filary demokracji PiSjanistycznej (w literaturze przedmiotu znane również jako Oczy państwa) - w systematyce podmiotów IV RP jest to nazwa klasy instytucji, obejmującej wszystkie te podmioty oraz stojących na ich czele Wielkich Wolaków, bez których niemożliwa byłaby odnowa moralna Wolski oraz budowa prawdziwie wolnej i niesłychanie demokratycznej IV RP. Do tej klasy systematycznej mogą należeć jedynie obiekty mające charakter służb specjalnych.

Prawidłowe odwzorowanie filarów demokracji

Prawdziwa demokracja wymaga wsparcia służb specjalnych

Wprowadzona przez Naszą Partię pod koniec 2005 r., po szesnastu latach rządów przestępczych reżimów III RP, prawdziwa demokracja PiSjanistyczna, jest ustrojem, w którym brutalnie terroryzowani przez 16 lat Wolacy niestety nie od razu umieją się w pełni odnaleźć i realizować śmiałe, wizjonersko zakreślone przez Ojców Narodu, plany.

Potrzebę wspierania młodej demokracji niesłychanie błyskotliwie zauważył i jasno sformułował w dniu 31.08.2007 w wywiadzie dla głównego wydania "Wiadomości" TVP bezpośredni podwładny prezesa-premiera Jarosława Kaczyńskiego, prezydent wszystkich Wolaków, Lech Kaczyński:

Konieczność posiadania jak najszerszego spectrum doskonale wyszkolonych i w pełni dyspozycyjnych wobec Naszej Partii policji i służb specjalnych, uzasadnia nie tylko potrzeba poprawiania demokracji. Stałe i coraz szersze zaangażowanie służb jest także niezbędne z powodu stałego zagrożenia demokracji PiSjanistycznej oraz integralności i niepodległości Wolski, jak też nieustannej groźby kontrrewolucji ze strony Układu.

Zwrócił na to uwagę oraz w niesłychanie przekonujący, a zarazem jakże prosty i ujmujący sposób, wyraził sam Geniusz Mazowsza w dniu 21.09.2007, podczas wizyty w słupskiej Szkole Policji:

Zastosowanie i podstawowe zadania

Jak już wspomniano, działania F. d. PiS. mają szczególne znaczenie w okresie historycznym Młodej Wolski, w którym trwa intensywna i bezpardonowa walka z postkomunistycznymi lewicowymi liberałami. Stawką w tej decydującej walce jest wdrożenie i utrwalenie w IV RP świetlanych idei demokracji PiSjanistycznej.

Do zasadniczych zadań stawianych w tym kontekście przed prawdziwymi forpocztami nowego jutra Wolski, należą w szczególności:

Podstawowe instrumenty działania

Organizacje zaliczające się do klasy F. d. P., mogą skutecznie realizować wymienione zadania jedynie w warunkach pełnego wyposażenia ich w absolutnie niezbędne instrumenty działalności operacyjnej, do których zaliczyć można przede wszystkim:

Podmioty należące do klasy F. d. P.

W chwili obecnej (stan na koniec lipca 2007 r.), wymienionymi instrumentami dysponuje zaledwie dziesięć podmiotów, co stanowi kroplę w morzu rzeczywistych potrzeb, wynikających z konieczności głębokiej odnowy Wolski i niesłychanie agresywnych działań blokujących procesy odnowy oraz ataków liberalnych postkomunistów lewicowców. Podmioty te to:

Dzięki usilnym staraniom parlamentarzystów przewodniej siły IV RP, wkrótce winna dołączyć do tego grona:

Patrz też

Linki zewnętrzne