Wojskowe Służby Informacyjne

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Wsi-logo.jpg

Wojskowe Służby Informacyjne (WSI) - wroga narodowi organizacja, z której wywodzi się wszelkie zło. Uznawane przez Braci Mniejszych Zjawisko biologiczne za główną obok Rokity siłę zbrodniczą III RP.

Historia

Powołane w roku 1990 w miejsce dotychczasowych służb epoki PRL-u, nie były niczym innym, jak zasłoną dymną, przysłaniającą ciemne interesy Układu rządzącego krajem. Przez 16 lat rozwijały gospodarkę nomenklaturową.

W dniu 22.07.2006 Jarosław Kaczyński powołał Antka Tajniaka na stanowisko szefa komisji weryfikacyjnej dla funkcjonariuszy WSI. Antek zadanie wypełnił z bojową werwą oraz zwykłym sobie animuszem, co zaowocowało rozwiązaniem WSI 30.09.2006.

W miejsce WSI powstały nowe służby, które w skorygowanym składzie osobowym przejęły dotychczasowe funkcje społeczne i gospodarcze swojej poprzedniczki.

Rola WSI w budowie IV RP

Nie do przecenienia jest rola WSI w budowie IV RP. Zdaniem Zbigniewa Wassermanna "nie ma IV RP bez likwidacji WSI". Likwidacja WSI jest także, obok powołania CBA, jednym z dwóch podstawowych sukcesów, które przywołuje Jarosław Kaczyński w trakcie każdego orędzia do narodu. Można zaryzykować stwierdzenie, że bez WSI IV RP nigdy by nie powstała.

Jak wykazały przeprowadzone osobiście przez samego Jarosława Kaczyńskiego dokładne badania z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologii elektronicznej, jak na przykład laptopa lub komórki, WSI w istocie nie były żadną służbą specjalną, a zwykłą partią polityczną, która przez cały okres budowy IV RP, swoim brudnym palcem cynicznie sypała piach w tryby perfekcyjnie funkcjonującego rządu koalicji Samo-Ligo-PiS.

O swoich błyskotliwych spostrzeżeniach Wielki Brat poinformował Naród w dniu 08.02.2008 w rozmowie z Jackiem Karnowskim w audycji "Sygnały Dnia" na antenie Polskiego Radia:

Częste pomyłki

Najczęściej popełnianym błędem jest sugerowanie byłego członkostwa w WSI Andrzeja Leppera. Pochodzi on jednak ze wsi pisanej małymi literami. Nie należy także sądzić, że kierowane przez niego Ministerstwo Rozwoju Rolnictwa i WSI wykonuje krecią robotę rozwijania służb tak pracowicie zwijanych przez Antoniego Macierewicza.

WSI w czasach okupacji Wolski przez rząd tymczasowy

Wraz z nastaniem tymczasowej administracji okupacyjnej, która objęła rządy w Wolsce w wyniku zwycięstwa potężnego frontu w zmanipulowanych wyborach 21.10.2007, rozpoczęły się bezprzykładne działania zmierzające do restaurowania rozwiązanych WSI i przywrócenia ich podstawowej funkcji skrajnie upolitycznionego narzędzia wściekłego terroru liberałów, cynicznie wykorzystywane przez okupantów do brutalnej walki politycznej, snucia podłych intryg politycznych i eliminowania najbardziej wartościowych synów Narodu.

Scenariusz przygotowawczy do przywrócenia WSI jest prosty i obejmuje następujące działania:

Ten misterny i przewrotny plan prowokacji wszech czasów, ujawnił i potwierdził ponad wszelką wątpliwość jeden z największych autorytetów moralnych w dziejach Wolski, a jednocześnie wybitny ekspert w zakresie brudnych prowokacji, Jacek Kurski, który w dniu 14.05.2008, w rozmowie z Michałem Karnowskim w audycji "Salon Polityczny Trójki" na antenie Polskiego Radia, podał porażające obiektywne fakty:

Okazało się, że w swym błyskotliwym proroctwie pan poseł Kurski był bardzo bliski prawdy: haniebne intrygi siepaczy Tymczasowego Rządu Okupacyjnego doprowadziły do tego, że w treści aneksu do raportu z likwidacji WSI, który w dniu 05.11.2007 przekazał do Kancelarii Prezydenta Antoni Macierewicz, wymieniony został sam Lech Kaczyński, który z tego powodu przez blisko 8 już miesięcy1) blokował publikację aneksu.

O tym porażającym fakcie poinformował pośrednio Rodaków w dniu 28.06.2008 podczas konferencji prasowej w Szczecinie, sam Przywódca Państwa Podziemnego:

Dążąc konsekwentnie do kanonizacji WSI Tymczasowy Rząd Okupacyjny zmusił prokuraturę do nagminnego umarzania śledztw. Z 401 doniesień o popełnieniu przestępstwa złożonych przez Antka Policmajstra i Jana Olszewskiego na byłych funkcjonariuszy WSI:

Patrz też

Przypisy

1) Do końca lutego 2010 roku aneks nie został opublikowany, co faktycznie oznacza, że prezydent blokuje go już blisko 2,5 roku. Potwierdza to w całej rozciągłości tezę, że Lech Kaczyński musi być w raporcie wymieniony jako były agent WSI

Linki zewnętrzne