Salon

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Salon w pełnej krasie

Charakterystyka

Salon (alternatywne określenie: Rzeczpospolita kłamców) - pakt czerwono-różowy. Wyniósł na szczyty Adama Michnika. Trwale rządzi Europą i Wolską.

Ten pakt w przeszłości wstrzymał lustrację (a obecnie ze wszystkich siłutrudnia) oraz doprowadził do wszechogarniającej i wyniszczającej korupcji.

Zakres pojęciowy, zawartość merytoryczna oraz wydźwięk pojęcia Salon (jednoznacznie negatywny), zasadniczo pokrywają się z obowiązującym obecnie terminem Układ. Różnica między nimi wynika wyłącznie z faktu, że Salon zdefiniowany został jeszcze w mrocznych czasach III RP, kiedy to wszelkie treści zawierające elementy prawdy o ówcześnie rządzących środowiskach, musiały być - ze względu na wysoce represyjny i bezwzględny charakter władzy - formułowane w sposób zakamuflowany, często w formie nieczytelnej dla mało rozgarniętych przedstawicieli narzuconego wtedy Wolsce przestępczego reżimu liberałów, a nawet - jak w przypadku Salonu właśnie - jako określenia mile łechtające próżność niedouczonych reżimowych notabli.

Dopiero z końcem 2005 r., po dojściu do władzy pierwszej od blisko 70 lat autentycznej i uczciwie wybranej koalicji moralnej odnowy pod ideowym przywództwem Ojców Narodu, stworzone zostały warunki do ujawnienia pełnej prawdy o poprzednich władcach Ojczyzny oraz do wskazania i nazwania po imieniu perfidnych wrogów narodu, od dziesięcioleci władających umęczoną Wolską właśnie za pośrednictwem zbrodniczego Układu.

Salony Niezależne

Od Salonu jako jednej z form Układu odróżnić należy postępowe koła inteligentnych Wolaków, będące zapleczem ideowym Partii i zaczątkami autentycznego Ruchu Inteligenckiego IV RP.

Zrzeszeni w Niezależnych Salonach Wolacywielką nadzieją narodu na stworzenie potężnej siły, zdolnej przeciwstawić się wykształciuchom i zadać ostateczny cios zdegenerowanemu Salonowi, określonym siłom i innym czynnym szatanom.

Salony Prawdziwe (Polskie)

Dzięki uporczywym bohaterskim działaniom patriotów Ruchu Oporu, skupionych wokół prezesa-premiera Jarosława Kaczyńskiego oraz jego bezpośredniego podwładnego - Lecha Kaczyńskiego, Salony Niezależne stopniowo wyewoluowały, przekształcając się w wyższą i - co jest oczywiście oczywiste - doskonalszą formę Salonów Prawdziwych, w literaturze przedmiotu znanych również jako Salony Polskie.

O tej ultranowoczesnej formie Salonów, Rodaków poinformował osobiście Lech Kaczyński, który w dniu 10.11.2009, w wywiadzie na antenie TVP 1, w krótkim, precyzyjnym i zachwycającym pięknem języka wolskiego zdaniu, przedstawił ich rolę oraz stojące przed nimi trudności:

Patrz też

Linki zewnętrzne: