Krótki kurs dla kapłanów - jak nie dać się uwieść dziecku

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Wprowadzenie1)

6letni.jpg

Arcybiskup Michalik przedstawił dzisiaj (08.10.2013) w swoich słowach nieprawdopodobny problem, który wstrząsa strzechami kościołów:

Tak oto powiedział jeden z najwyższych przedstawicieli Watykanu w Polsce. Muszę mu przyznać rację. Problem dzieci uwodzących świętych przedstawicieli stanu kapłańskiego jest coraz poważniejszy, a media brutalnie próbują zrzucić winę na poczciwych duchownych. Nawet dotychczasowi przyjaciele zadają ciosy zza pleców. Tomasz Terlikowski dla portalu dziennik.pl:

Kto by pomyślał, że sojusznik nagle stanie się taki okrutny?

Jak nie dać się uwieść dziecku - porady praktyczne

W związku z nagłośnionym ostatnio problemem dzieci uwodzących księży, wychodzę naprzeciwko potrzebom duchownych i prezentuję parę punktów, które mogą pomóc w ochronie przed niepowstrzymaną chucią małoletnich. Czcigodni duchowni, którzy macie problemy z zapanowaniem nad tymi zwierzęcymi instynktami (i tylko wy) możecie je nawet wydrukować i powiesić w swoich plebaniach, by zawsze pamiętać, że zło nie śpi:

  1. Unikaj kontaktów z dziećmikrąży takie powiedzenie, że „religia jest jak penis, nie obnoś się z nim publicznie, ani nie wtykaj go dzieciom”. Podstawową i najskuteczniejszą formą obrony przed nienawistnymi atakami małoletnich jest ich unikanie. Jeśli dziecko nie będzie potrafiło cię nawet opisać – możesz się czuć bezpieczny. Dlatego trzymaj się od nich z dala. Są jednak sytuacje, gdy przewrotny los zrzuca na nas jakichś niepełnoletnich. Co wtedy?
  2. Powstrzymaj się od ojcowskich gestów – przytulenie lub poklepanie dziecka po głowie może obudzić w nim erotyczne popędy. Dlatego trzymaj rączki przy sobie, nawet, jeżeli twoje naturalne i dane przez Boga ojcowskie odczucia, biorą górę. Jeżeli nie potrafisz się powstrzymać, zrezygnuj ze stanu kapłańskiego i załóż rodzinę.
  3. Nie zostawaj z dzieckiem sam na samdziecko wykorzystując to, że nie ma świadków, może cię w perwersyjny sposób napastować. Staraj się zawsze przebywać w towarzystwie innych osób, które będą mogły poświadczyć o twojej niewinności. UWAGA! Nie zostawaj w towarzystwie samych dzieci. Mogą one się zmówić i świadczyć przeciwko tobie.
  4. Zaopatrz się w program antywirusowy i zaporę sieciowąbardzo powszechną praktyką jest podrzucanie przez nieletnich swoich roznegliżowanych, zbereźnych zdjęć na komputery księży. Zapewne robią to z pomocą jakichś wirusów lub szkodliwych programów. Dbaj o odpowiednie zabezpieczenie swojego PC, bo inaczej możesz zostać wplątany w jakąś aferę.
  5. Uważaj gdzie chodzisz – może się zdarzyć, że wędrując beztrosko po mieście i rozmyślając nad żywotem Syna Bożego, przypadkiem znajdziesz się w jakimś szemranym miejscu: dzielnicy prostytutek, klubie go go czy sex-shopie. Niech twe oczy zawsze uważnie śledzą w którym kierunku zmierzasz, bo niepełnoletni mogą złośliwie zrobić ci zdjęcia i użyć ich przeciwko tobie.
  6. Nie daj sobie zamydlić oczudzieci potrafią w bardzo niegodziwy sposób opanować umysł dorosłego. Zazwyczaj dorośli wtedy po prostu traktują maluchy jak niegroźne brzdące, którymi się trzeba opiekować. Jednak w swej nieskończonej nienawiści do religii chrześcijańskiej, dzieci stosują wobec niektórych księży hipnozę by wmówić im, że ciało osoby niepełnoletniej jest atrakcyjne dla dorosłego mężczyzny. Bądź zawsze ostrożny oraz czujny.
  7. Wystrzegaj się napojów oferowanych przez dzieci – często zdarza się, że niektórzy księża zapominają o tym jak obcowali z małoletnim. Jest to świadectwo użycia hipnozy (patrz punkt 6) lub bardzo niebezpiecznej tabletki gwałtu. Bądź czujny i nie pij niczego, co zaoferują ci dzieci.
  8. Szybko wkładaj opłatek do ust dziecka – bywa, że podczas mszy musisz obcować z dzieckiem, na przykład podczas wkładania Ciała Bożego do buzi wiernych. Nie panikuj. Zrób to szybko, po czym odpraw małoletniego odwracając wzrok, bo może on wykorzystać chwilę bliskości do omotania twoich zmysłów.

Podsumowanie

Mam nadzieję, że tych osiem porad pomoże wybranym księżom i uniemożliwi obrzydliwym dzieciom oraz mediom szkalowanie Kościoła. Pozdrawiam.

Przypisy

1)  Eksponat jest kopią artykułu pod tytułem "Jak nie dać się uwieść przez dzieckoporadnik dla kapłanów", autorstwa Ireneusza Stolarskiego (Slepowid), opublikowanego w dniu 08.10.2013 na platformie blogowej portalu newsweek.pl. Śródtytuły, grafika oraz linki wewnętrzne zostały dodane przez Kustoszy Muzeum IV RP

2)  [1]

3)  "Karygodnenadużycia dorosłych wobec dzieci, o których wciąż mówią media. Jednak nikt nie zwraca uwagi na przyczyny tych zachowań. Pornografia i fałszywa miłość w niej pokazywana, brak miłości rozwodzących się rodziców i promocja ideologii gender. [...] Winę ponoszą też feministki, które walczą o prawo do aborcji i tworzenia związków tej samej płci. To one walczą o to, żeby w szkołach i przedszkołach wygaszać w dzieciach poczucie wstydu, a nawet o to, żeby mogły decydować o zmianie swojej płci" - Józef Michalik podczas mszy świętej z okazji 90. urodzin kardynała Henryka Gulbinowicza we wrocławskiej katedrze (16.10.2013)

Patrz też

Linki zewnętrzne