A/H1N1

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Przestępczy wirus złapany na gorącym uczynku (fot.: Flickr)

A/H1N1 - kryptonim straszliwej broni biologicznej, znanej pod nazwą bojową "świńska grypa", która ma wyniszczyć substancję biologiczną narodu, w szczególności atakując Odnowicieli, innych świadków, kobiety w ciąży, dzieci, młodzież i osoby starsze.

Geneza

Ta ludobójcza broń jest wynikiem sterowanej przez Tymczasowy Rząd Okupacyjny mutacji tzw. "grypy sezonowej". Została wypichcona w tajnych laboratoriach PO et consortes, celem zapewnienia tej klice dożywotniego panowania nad resztkami zniewolonego terrorem biologicznym narodu. Miała zostać po raz pierwszy zastosowana przed 21 października 2007, ale nieudolność naukowców oddanych w pacht okupantów in spe zmusiła reżim restaurowanej III RP do odłożenia ataku na rok 2009. Ponieważ szczyt zachorowań na grypę przypada zawsze wiosną, jest oczywistą oczywistością, że atak jest wymierzony w naród szykujący się sumiennie do reelekcji Miłościwie Nam Nieobecnego i Niepoinformowanego.

Działania maskujące reżimu na arenie międzynarodowej

Reżim świadomy skutków zdemaskowania jego podłych knowań rozprzestrzenił wirusa na cały świat, nie bacząc na to, że zaraża wiernych sojuszników Wolski, jakimi są Stany Zjednoczone. Również zrzucenie wirusa, razem ze stonką, na Niemcy i Rosję ma uprawdopodobnić wersję rzekomej światowej pandemii, zwanej także "świńską histerią" i skierować podejrzenia na koncerny farmaceutyczne, które jakoby chciałyby zbić fortunę na nieszczęściu ludzkości, sprzedając masowo rzekomo niesprawdzone serum. Nie bacząc na mordercze skutki wirusa i stonkę rozrzucono po literalnie całym świecie, używając do tego bezczelnie wszystkich istniejących i nieistniejących linii lotniczych.

Działania maskujące reżimu w Wolsce

Kłamliwe statystyki Sanepidu

Kontrolowany przez Tymczasowy Rząd Okupacyjny Sanepid rozpowszechnia dezorientujące zdrową część narodu pogłoski, jakoby do 03.11.2009 na "świńską grypę" zachorowało zaledwie 185 osób, a na "grypę sezonową" ponad 40 tysięcy.

Brak szczepionki w Wolsce tłumaczony jest faktem hipotetycznym wyszczepialności na "grypę sezonową", pomimo pełnej dostępności serum, na poziomie 5,8 % populacji. Niejaka Ewa Kopacz - Komisarz ds. Prywatyzacji bądź Likwidacji Szpitali w Tymczasowym Rządzie Okupacyjnym - sufluje jakoby w innych krajach, np. w Niemczech wyszczepialność na "świńską grypę" wśród lekarzy nie przekraczała 6 %.

Kłamliwe opinie rzekomych ekspertów

Zaprzedani reżimowi lekarze twierdzą, że człowiek ze sprawnym układem immunologicznym przechodzi "świńską grypę" lżej, niż "grypę sezonową".

Niektórzy profesorowie medycyny twierdzą, że proponowane na rynku europejskim 3 szczepionki zawierają substancje biologicznie czynne, które są szkodliwe dla zdrowia.

Niejaka Ewa Kopacz - Komisarz ds. Prywatyzacji bądź Likwidacji Szpitali w Tymczasowym Rządzie Okupacyjnym - sufluje jakoby długoterminowe skutki zastosowania nieposiadających 4 stopnia badań szczepionek mogły być podobne do skutków zastosowania Talidomidu, sprzedawanego w latach 1957-1961 na zgniłym zachodzie kobietom w ciąży, które potem rodziły potworki. Twierdzi także, że sami producenci szczepionki nie wiedzą jeszcze, czy podawać jedną, czy dwie dawki, bo rzekomo nie ukończyli stosownych badań.

Dodatkowo, ta sama, niejaka Ewa Kopacz - Komisarz ds. Prywatyzacji bądź Likwidacji Szpitali w Tymczasowym Rządzie Okupacyjnym - twierdzi, że producenci szczepionek nie chcą przyjąć na siebie kontraktowej odpowiedzialności za skutki uboczne (które ukrywają) i długoterminowe ich zastosowania, co ma jakoby dowodzić, że są świadomi niedopełnienia procedur badawczych, ergo szczepionkiniebezpieczne.

Działania prewencyjne na świecie

Zarówno USA1), jak i Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Szwecja, Australia czy Portugalia zakupiły miliony dawek i szczepią swoich obywateli.

Zarówno Hiszpania, jak i Szwajcaria, Pakistan, Indie, Meksyk, Brazylia, Sri Lanka, Bangladesz, Gabon, Kenia, Uganda, Kongo, Grecja, Chiny, Japonia, Wietnam, Laos, Kambodża, Afganistan, Argentyna, Egipt, Sudan, Malta, Cypr, Norwegia, Finlandia, Islandia czy Austria nie zakupiły jeszcze szczepionek, czekając na ostateczne wyniki badań narażając swoich obywateli na śmierć w męczarniach.

Według danych ukraińskiego resortu zdrowia do dnia 03.11.2009 na Ukrainie w wyniku grypy lub ostrych infekcji dróg oddechowych zmarło 70 osób. Natomiast w całym kraju odnotowano 255 tys. 516 przypadków zachorowań. Hospitalizowano 15 tys. 810 osób, w tym 375 chorych to dzieci w wieku do 6 lat, 4 tys. 362 - dzieci i młodzież w wieku 6-18 lat, 373 - kobiety w ciąży i rodzące.

Najbardziej dotknięte epidemią są zachodnie obwody Ukrainy. Zarejestrowane przypadki śmiertelne dotyczą: Lwowa, Tarnopola, Iwano-Frankowska i Czerniowiec. Liczba zachorowań jest 2 razy mniejsza, niż w 2007 roku, kiedy to A/H1N1 rodził się w laboratoriach szykującej się do restauracji III RP.

Reżim nie chce kupić szczepionki

Jest oczywistą oczywistością dlaczego [patrz: Geneza]. Jednocześnie niejaka Ewa Kopacz - Komisarz ds. Prywatyzacji bądź Likwidacji Szpitali w Tymczasowym Rządzie Okupacyjnym - próbuje mataczyć, czego wymownym przykładem jest jej wystąpienie z dnia 03.11.2009 w programie TVN 24 "Kropka nad i", prowadzonym przez Monikę Olejnik (pseudonim operacyjny: "Stokrotka"):

Odnowiciele w obronie substancji biologicznej narodu

Ofiary kunktatorstwa okupantów wśród odnowicieli

Kto z mieczem wojuje, ten od miecza ginie (8:19 AM Dec 25th from web)

Niespotykanie niesłychana zbrodnia Tymczasowego Rządu Okupacyjnego z użyciem broni biologicznej: w brutalnym odwecie za walkę z funkcjonariuszką reżimu, Komisarzem ds. Prywatyzacji bądź Likwidacji Szpitali - Ewą Kopacz, o zakup zapewniającej przetrwanie biologiczne Narodu Wolskiego szczepionki przeciwko świńskiej grypie, bohaterski Rzecznik Praw Obywatelskich, wybitny patriota i oddany bojownik Ruchu Oporu, Janusz Kochanowski, został podstępnie zakażony przez wrogów narodu z Platformy Obywatelskiej śmiertelnym wirusem A/H1N1 (25.12.2009)

Epilog zamachu

Wybitny bojownik Ruchu Oporu i ofiara kunktatorskiej polityki Tymczasowego rządu Okupacyjnego Janusz Kochanowski 19.01.2010, przeprowadza kolejną bohaterską akcję patriotyczną w obronie zagrożonego na skutek działań okupantów wyniszczeniem biologicznym Narodu Wolskiego, zapowiadając, że w najbliższym czasie wystąpi z pozwem cywilnym przeciwko Skarbowi Państwa, które odpowiedzialne jest za jego zachorowanie na świńską grypę i blisko miesięczną absencję w pracy, gdyż nie zakupiło odpowiednich szczepionek.

Prowokacje skorumpowanych przez Tymczasowy Rząd Okupacyjny wrogów Wolski

Notoryczne Prowokacje Rady Europy

  1. 07.01.2010 - Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy zażądało śledztwa ws. szczepionek przeciwko grypie A/H1N1. Dochodzenie miałoby jakoby wyjaśnić, czy firmy farmaceutyczne naciskały na rządy europejskie i WHO. Zgromadzenie chce także powołania komisji śledczej. Z całą pewnością w pierwszej kolejności komisja przesłucha bohaterskiego Rzecznika Praw Obywatelskich, Janusza Kochanowskiego, który z narażeniem życia walczył o zakup szczepionek przeciwko tej zabójczej chorobie. Oczywiście dopiero wtedy, kiedy się z niej wyleczy.
  2. 26.01.2010 - Komisja Zdrowia Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy przesłuchała przedstawicieli Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i koncernów farmaceutycznych. Zarzuca się im, że rozdmuchały pandemię grypy A/H1N1, żeby firmy produkujące szczepionki mogły czerpać zyski. Podczas przesłuchania specjalny doradca WHO ds. pandemii grypy, Keiji Fukuda oświadczył, że organizacja "nie była przesadnie naciskana przez koncerny farmaceutyczne" i powtórzył, że eksperci proszeni o konsultacje muszą podpisać deklarację o braku konfliktu interesów. Występujący w imieniu grupy europejskich producentów szczepionek Luc Hessel, odpierał zarzuty: "Przeprowadziliśmy rygorystyczne badania szybko, ale z rozwagą, korzystając z najnowszych osiągnięć technicznych".
  3. 30.03.2010 - Komisja Zdrowia Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy na specjalne posiedzenie w Paryżu, odbywające się pod hasłem "Zarządzanie wobec pandemii grypy A/H1N1 - konieczność większej przejrzystości", zaprosiła przedstawicieli wolskiego rządu, gdyż podjął on - na tle innych państw europejskich - wyjątkową decyzję w kwestii epidemii nowej grypy. Nie zdecydował się bowiem - wbrew zaleceniom międzynarodowych organizacji i sił Ruchu Oporu - na krajowy program masowych szczepień przeciw tej chorobie:
  4. 24.06.2010 - Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy, ulegając cynicznemu szantażowi Donaldu Tusku, bezczelnie poparło wyniki "dochodzenia" Komitetu Rady Europy ds. Zdrowia, które zostały bezprawnie opublikowane w dniu 04.06.2010. Członkowie zgromadzenia zarzucili organizacji "poważne niedociągnięcia" w przejrzystości procesu podejmowania decyzji, przez co nie można wyjaśnić podejrzeń, co do ewentualnego wpływu koncernów farmaceutycznych na decyzje WHO. Ponadto Rada wezwała media do "unikania pogoni za sensacją i niepotrzebnego siania paniki" w sferze zdrowia publicznego. W swym stanowisku Rada stwierdziła też między innymi, że:

Prowokacja Światowej Organizacji Zdrowia

Prowokacja Parlamentu Francuskiego

Prowokacja Parlamentu Europejskiego

Statystyka

Zestawienie liczby ofiar największych pandemii grypy


Nazwa pandemii Okres występowania Liczba zgonów Typ wirusa Stopień zagrożenia
Grypa azjatycka (rosyjska) 1889–1890 1 milion przypuszczalnie H2N2 brak danych
1918 pandemia grypy (hiszpanka) 1918–1920 20 do 100 milionów H1N1 5
Grypa azjatycka 1957–1958 od 1 do 1,5 miliona H2N2 2
Grypa hongkońska 1968–1969 od 0,75 do 1 miliona H3N2 2
Grypa świńska 2009 7.983 do dnia 28.10.2009 H1N1 6


Komentarz anonimowego wykształciucha:

Liczba szczepionek zakupionych i użytych w niektórych państwach europejskich

Wiodące kraje europejskie, przeciwnie do Wolski pod rządami Tymczasowego Rządu Okupacyjnego, nie prowadzą dziadowskiej polityki i szczodrze napełniają kieszenie firm farmaceutycznych.

Kraj Liczba zakupionych
szczepionek
(mln)
Koszt zakupu
szczepionek
(mln EUR)
Liczba użytych
szczepionek
(mln)
Procent
nie wykorzystanych
szczepionek
Ilość zmarnowanych
pieniędzy
(mln EUR)
Włochy 24 184 0.8 97 % 178
Francja 94 860 5 95 % 814
Niemcy 50 416,5 8 84 % 349

Ponieważ wymienione kraje odsprzedają rzekomy nadmiar szczepionek, jest oczywistą oczywistością, że nie chodzi tu o brak skuteczności preparatu, ale o ohydną spekulację celem wzbogacenia się kosztem zwykłych ludzi.

Patrz też

Przypisy

1)  Według wykształciuchów szczepionka podawana w USA jest zupełnie inna, niż te oferowane w Europie, o czym rzekomo ma świadczyć sposób jej podawania przez iniekcję do nosa, a nie przez wstrzyknięcie.

Linki zewnętrzne