Córka leśniczego

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Rozmowa-Mariusza-Blaszczaka-z-Janem-Szyszka.jpg
Listcorki.png
W dniu 06.07.2017 rozpoczęła się błyskotliwa kariera zagraniczna córki leśniczego

Córka leśniczego - tajemnicza, ukrywająca się latorośl leśniczego, której bardzo ważny list w dniu 13.06.2017 r. usiłował przekazać podczas posiedzenia megamocnego rządu wybitny odnowiciel puszczy Białowieskiej przez wyrąbanie Jan Szyszko niemniej wybitnemu ministrowi spraw wewnętrznych Mariuszowi "Chodzącemu Deficytowi Intelektualnemu" Błaszczakowi. Ta niewinna w swej istocie przysługa została zdradziecko zarejestrowana przez operatora Polsat News:

Wrogie media natychmiast zwróciły się zarówno do ministerstwa środowiska, jak i ministerstwa spraw wewnętrznych i administracji, z bezczelnym wnioskiem o udostępnienie treści listu. Jak poinformowało po południu MSWiA, Mariusz "Chodzący Deficyt Intelektualny" Błaszczak zwrócił korespondencję od ministra wybitnego odnowiciela puszczy Białowieskiej przez wyrąbanie Jana Szyszki:

W dniu 14.06.2017 r. wybitny odnowiciel puszczy Białowieskiej przez wyrąbanie Jan Szyszko zamknął rzekomą aferę na Facebooku:

Wyważona i jedynie słuszna reakcja asystentki Naszego Umiłowanego Przywódcy, Naczelnika Państwa Wolskiego, Dobrego Pasterza i Nowego Zbawiciela Wolski, Obrońcy Europy przed islamem, Wielkiego Higienisty, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego w rozmowie z Telewizją wPolsce. (19.06.2017)

Skecz kabaretowy pod tytułem: "Inka" (30.06.2017)

Niespotykane poczucie humoru wybitnego odnowiciela puszczy Białowieskiej przez wyrąbanie Jana Szyszki objawiło się w audycji "Sygnały dnia" w spontanicznym skeczu kabaretowym pod tytułem "Inka":

Dziennikarz dociekał czy te wszystkie informacje znalazły się w słynnej kopercie, która miała trafić do szefa MSWiA Mariuszowa "Chodzącego Deficytu Intelektualnego" Błaszczaka:

Skecz kabaretowy pod tytułem: "Córka leśnika to niezwykle chlubna nazwa" (02.07.2017)

Richard Henry Czarnecki w "Radiu Zet" milczy w skeczu o córce leśniczego (02.07.2017)

Patrz też

Linki zewnętrzne